Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Bogdan Titomir

Deju skolas “Dance of street” 30.dzimšanas dienas svinēšanas ietvaros, koncerta hallē “Studio69” savu koncertu sniegs grupas “KAR MEN” dalībnieks, dziedātājs, pop-izpildītājs, komponists, muzikālais producents – Bogdans Titomirs.
 
Bogdans Titomirs bija pirmais popularitāti ieguvušais krievu izpildītājs hip hop stilā.1989. gada oktobrī viņš nodibināja grupu “KAR MEN”. Popularitāti grupa ieguva ļoti ātri. Kompozīcijas “London Gudbai”, “Eto San-Francisko”, “Pareņ iz Afriki”, “Čao bambino!” un daudzas citas nepārtraukti skanēja visās radiostacijās un TV, bet grupas koncerti vienmēr bija pārpildīti. Grupa pastāvēja neilgi, jau 1991. gadā Bogdans Titomirs nolēma uzsākt solo karjeru.
 
Jau 1992. gadā Titomirs veiksmīgi ierakstīja savu pirmo solo plati , ar nosaukumu “Visokaja energija”. Būtībā Viņš kļuva par vienu no pirmajiem hip hop izpildītājiem Krievijā un praktiski momentāli ieguva iespaidīgu popularitāti.
1993. gadā mākslinieks laida klajā plati ”Visokaja energija 2”, bet 1995. gadā – “X-Love(Samaja boļšaja ļubovj XXL)”. Divdesmitā gadsimta pēdējos gados Bogdans pārvācās uz ASV ( pēc viņa vārdiem ”kvalifikācijas celšanai”), bet 2000-šo gadu sākumā atgriezās uz dzimteni.
 
Maskavā Bogdans Titomirs atvēra populāro klubu ar nosaukumu “Gazgolder”, kurš kļuva par vienu no dzejnieku, dramaturgu un mākslinieku iecienītākajām vietām. Izpildītājs nav aizmirsis arī par savu muzikālo karjeru, tikai tagad viņš pārsvarā ir redzams pie DJ pults.
 
Viņa diskogrāfija papildinājās ar vairākiem albūmiem (“Svoboda”, “Nežnij i grubij”, “Očeņ važnij perec”).
 
Bogdans ir nodarbojies ar tādu izpildītāju producēšanu, kā Oleg Gruz, Basta, Tati, Umbrella. Kā arī viņš ir ierakstījis vairākus duetus ar daudziem pazīstamiem muzikantiem, tādiem kā - Timati, Laimu Vaikuli un citiem.
22:00 – Programma “30.gadi Dance of Street”
23:00 -  Bogdana Titomira koncerts
00:00 – 90. gadu diskotēka