Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Biķerniekos Eiropas Drifta čempionāta posms ar zvaigžņotu sastāvu

Drift Masters Eiropas drifta čempionāts ar šī gada pirmajiem 3.posmiem ir parādījis sevi kā spēcīgāko drifta čempionātu Pasaulē. Eiropas labākie drifteri, azartiskas cīņas, kvalitatīvas sacensības un elpu aizraujošs drifts, to visu apvieno Drift Masters. 2.-3. augustā Rīgā norisināsies DMEC 4.posms Betsafe Drift King of Riga, kurš ir viens no gada gaidītākajiem posmiem gan skatītāju, gan braucēju vidū.

Rīga ir īpaša katram, Biķernieku trase ar savu dalībnieku parka izkārtojumu, ekskluzivitāti, konceptu, pilsēta ar savu šarmu un , protams, ar Drifta parādi pa pilsētas ielām, tas viss pievilina skatītājus no visas Pasaules.

Šogad Biķerniekos uz starta izies 50 spēcīgākie Eiropas drifteri, no 24 valstīm. 43 dalībnieki būs DMEC visas sezonas braucēji, bet 7 dalībnieki būs, kuriem ir piešķirtas īpašās “Wild Card” tiesības piedalīties šajā Eiropas čempionātā, šos dalībniekus organizatori izziņos jau drīzumā, bet sagaidāmi spēcīgi un zināmi uzvārdi.

Viens no gaidītākajiem sportistiem Rīgā, ir Latvijas skatītāju iemīļotais braucējs, vairākkārtējais Eiropas un arī divkārtējais Formula D čempions James Deans, kurš gan tomēr šogad DMEC kopvērtējumā pašlaik ir 2.vietā, jo DMEC pirmajos posmos lieliski sevi pierāda jaunā, uzlecošā zvaigzne no Īrijas, Duane Mckeever. Lieliski šogad sevi pierāda arī Juha Rintanen, Somijas braucējs, kuru noteikti atceras Latvijas līdzjūtēji, kuri driftam seko jau no pirmsākumiem, tieši Juha bija braucējs, kurš sākoties driftam Eiropā, bija viens no spēcīgākajiem braucējiem, visos starptautiskajos seriālos Rīgā, viņš kāpa uz pjedestāla pirmā pakāpiena. DMEC braucēju saraksts šogad ir tik pārpildīts, ka par katru sportistu ir atsevišķs stāsts un sasniegumu saraksts, vairākkārtējie savu valstu čempioni, starptautisku seriālu dalībnieki, pazīstamu komandu braucēji. Zvaigžņots 50 dalībnieku sastāvs!

Šis gads īpašs būs arī ar to, ka pirmo reizi starptautiskā seriāla ietvaros tiks braukta mazliet savādāka trases konfigurācija, kā ierasts. #FDstyle konfigurācija, kura ieguvusi savu atpazīstamību tieši pēc HGK challenge sacensībām. Nosaukums ir sasaistīts ar to, ka pirmo reizi šī konfigurācija tika braukta šajās sacensībās. To ir braukuši ārzemju sportisti no seriāla FD, kā arī mūsu pašu braucējs Kristaps Blušs, kurš 3 gadus bija prestižā FD seriāla braucējs. Konfigurācijas galvenā atšķirība no #RigaBaby konfigurācijas, ir pēdējais līkums- finišs, kurš pēc ieejas šosejas boksos, veido garu betona sienu, pretējā virzienā. Sacensības noteikti padarīs interesantākas fakts, ka lielākā daļa braucēju pirmo reizi brauks šo konfigurāciju.

Drift King  of Riga divu norises dienu laikā skatītājiem būs iespēja ne tikai satikt braucējus, aplūkot viņu automašīnas, iegūt autogrāfus, satikt viņus Rīgas ielās, bet būt arī lieciniekiem grandiozam šovam. Sacensību pirmā diena, piektdiena 2 augusts, kā jau ierasts būs paredzēta treniņbraucieniem un drifta parādei pa Rīgas pilsētas ielām, sacensību oficiālajā dienā , 3 augustā, notiks kvalifikācijas braucieni, tandēmu treniņi, oficiālā atklāšanas parāde, dažādi šovi, pārsteigumu šovi un, protams, dienas gaidītākais notikums, tandēmu Top32 fināli.

Vienlaicīgi ar aizraujošajām drifta cīņām divu dienu garumā, 3.augustā, Spīdveja stadionā notiks pirmais Riga Car Expo, kurā ir lieliska iespēja jebkuram, skaista, ekskluzīva auto īpašniekam atrādīt savu auto bez maksas. Bet kā noslēgums drifta sacensībām, 4.augustā, Spīdveja stadionā, notiks Gymkhana 2.posms, kur uz starta mēs redzēsim ne tikai drifterus , bet arī standarta automobiļus, kur iespējas pieteikties jebkuram interesentam.

Organizatori atgādina, ka uz sacensībām ir limitēts biļešu skaits tribīnēs, kas ir noteikts atbilstoši sēdvietu skaitam, gan A , gan B tribīnēs Biķerniekos. Biļetes pašlaik uz tribīnēm maksā vēl tikai 20 EUR, iekļaujot ne tikai sacensību dienu 3..augustā, bet ari 2augusta treniņu dienu. Biļetes pieejamas visās Circle K uzpildes stacijās, kā arī www.bilesuserviss.lv. Vairāk informāciju par sacensībām meklējiet www.driftkingofriga.com