Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Badrs Hari sniedz komentāru par gaidāmo cīņu prestižajā kikboksa turnīrā “KOK World GP 2016”

K-1 pasaules čempions supersmagajā svarā un superzvaigzne holandietis Badrs Hari, sniedzot komentāru par gaidāmo cīņu prestižajā kikboksa turnīrā “KOK World GP 2016” starp Brazīlijas čempionu vidējā svarā Rodrigo Fereiru un Latvijas labāko K-1 cīkstoni vidējā svarā Zauru Džavadovu, atzina: “Ja man izdevās uzveikt visus smagsvarus, tad Zauram izdosies uzveikt Rodrigo”.
 
Kā norāda Badrs: “Rodrigo neizdevās iegūt cīņas ar spēcīgajiem kikbokseriem Kišenko vai Murtalamu. Kas ir nākamais skaļais vārds? Tas ir Zaurs Džavadovs. Liekas, ka viņš ir labs "pančers", bet cik no pēdējām cīņām viņš ir uzvarējis ar nokautu? Atcerieties, viss ir iespējams. Tokijā es devos ringā kā autsaiders, bet uzvarēju. Ja es spēju uzvarēt superčempionus, pārspēt boksa mākslā to, kuru pārspēt, saskaņā ar citu teikto, nav iespējams, tad arī Zaurs Džavadovs var uzveikt Rodrigo Fereiru, kas ir starpkontinentālais BKB čempions tikai dažus gadus.”
Jau ziņots, ka Džavadovs šobrīd ir ļoti labā fiziskā un garīgā kondīcijā, un aktīvi gatavojas reitinga cīņai pēc kikboksa noteikumiem ar trīsdesmit gadus veco slavenā nīderlandiešu kluba “Mike’s Gym” sportistu brazīlieti Rodrigo Fereiru.
Kā zināms, 27. februārī “Arēnā Rīga” notiks 2016. gada viens no grandiozākajiem cīņu sporta pasākumiem Baltijā KOK (Kings of Kings) Grand Prix – “KOK World GP 2016”, kurā uz ringa kāps 8 pasaules spēcīgākie cīnītāji. Šajā turnīrā Latvijas krāsas pārstāvēs un par prestižo titulu cīnīsies šā brīža mūsu valsts spēcīgākais šā svara kikbokseris, Eiropas čempions Vjačeslavs Tēviņš. Savukārt galvenajā vakara cīņā par titulu cīnīsies Zaurs Džavadovs ar brazīlieti Rodrigo Fereiru.
KOK ir starptautiski plaši pazīstams profesionālo kikboksa cīņu turnīru seriāls, kurš notiek visā Eiropā, bet kopš pagājušā gada arī Latvijā. KOK turnīri tiek translēti Eurosport, FightBOX, Fighting Network televīzijas kanālos un sasniedz aptuveni 133 miljonu lielu skatītāju auditoriju 120 dažādās valstīs.
KOK pasākumi no līdzīgiem turnīriem atšķiras ar to, ka tajos piedalās cīkstoņi, kuri pārstāv dažādas cīņu mākslas stilus. Dinamisko kustību un aizraujošo cīņas veidu salikuma dēļ šīs cīņas ir īpaši apmeklētas. KOK noteikumi nodrošina ar asām izjūtām un emocijām bagātas cīņas, jo paredz izvairīties no neizšķirta rezultāta – pēdējam raundam jābūt izšķirošam un jānosaka uzvarētājs.
Papildu informācija: www.kokfights.lv