Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Ar izrādi 'Kareņinu laulātais pāris' Rīgā viesosies izcilie krievu aktieri Ludmila Čursina un Jevgeņijs Kņazevs

16.aprīlī Dailes teātrī ar iestudējuma „Kareņinu laulātais pāris” pirmizrādi viesosies izcilie krievu aktieri – Krievija Tautas skatuves mākslinieki Ludmila Čursina un Jevgeņijs Kņazevs. Izrādi pēc Ļeva Tolstoja romāna „Anna Kareņina” motīviem veidojis režisors Pāvels Tihomirovs. „Šī izrāde ir izcila autora izcils romāns izcilu mākslinieku izpildījumā!” uzsver viesizrādes organizatori.

Kā stāsta režisors, šī izrāde būs pasaulslavenā romāna „Anna Kareņina” negaidīts traktējums: „Izrādes uzmanības centrā ir tikai Kareņinu ģimene, viņš un viņa, abu savstarpējās attiecības, mūžīgās mīlestības, ģimenes un uzticības tēmas, kas līdz dvēseles saviļņojumam ir pazīstamas katram no mums. Pirmo reizi tik tuvi un saprotami, tik patiesi un atklāti par mūžīgo un nesatricināmo. Kareņina un Kareņins ar mīmiku, žestiem, balsi un neticamu enerģētiku liek zālei sastingt jau pēc pirmajiem vārdiem, pirmās kustības, pirmajām notīm un skatiena.”

Romāna nodaļas paskries kā nodaļas no mūsu katra dzīves – ātri, trāpīgi, citviet ar prieku, citviet ar sāpēm. Aiz priekškara pavērsies mūžības pasaule, kas uzrakstīta dziļā valodā, tiks sadzirdētas skaņas un sajustas dzirkstis, izjusts cilvēku savstarpējo attiecību dziļums.

„Izrāde „Kareņinu laulātais pāris” sniedz lielisku iespēju paskatīties uz Kareņinu ģimeni no cita skatupunkta, ieraudzīt viņas un viņa patiesību, aizvainojumus un priekus, mīlestības izpausmes un absolūtu vienaldzību, lepnumu, tiekšanās, kāpumus un kritumus. Emocionāli spilgts un pilnīgi neierasts skats uz romānu, kuru var pārlasīt atkal un atkal,” saka režisors Pāvels Tihomirovs.

„Mīlestība. Kaislība. Tikumība. Sajūtu palete ikvienam no jums. Gaidām! Izcila romāna iemīļotie varoņi, unikāla iespēja pieskarties mūžībai Tautas skatuves mākslinieku – īstu meistaru – izpildījumā!” aicina viesizrādes organizatori.

Biļetes uz izrādi var iegādāties „Biļešu Servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv.