Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

AMERIKĀŅU KALNIŅI. KOMĒDIJAS PIRMIZRĀDE!

Piektdien, 3. novembrī pl. 19.00 Maskavas namā Rīgā – ilgi gaidītā pirmizrāde ar eleganto Mārtiņu Vilsonu un valdzinošo Kseniju Drovņikovu.

LOMĀS:
MĀRTIŅŠ VILSONS
Teātra un kino aktieris, piedalījies vairāk nekā 50 filmās, kuru starpā ir “Mirāža”, “Intermeitene”, “Fans”, “Jūras vilks”, “Skitu zelts”, “Sarkanā kapela”, “Če komanda”, “Dēls par tēvu”, “Kā es kļuvu par krievu”, “Teicamniece”. Turpina darbu kinematogrāfā un teātrī.

KSENIJA DROVŅIKOVA
Teātra un kino aktrise. 2006. gadā absolvējusi Ščukina Teātra institūtu (Maskava), 2008. gadā – maģistratūru Ščukina Teātra institūtā Skatuves dejas klasē. Strādāja kā pedagoģe no 2006. līdz 2010. gadam. Septiņas sezonas – A.Džigarhaņana vārdā nosauktā Maskavas teātra aktrise.

MĀRTIŅŠ VILSONS: “Ļoti asprātīgs un interesants materiāls. Parasti skatītāji ne tikai noskatās izrādi, viņi domā: “Kā lugas varoņa vietā rīkotos es?”. Nāciet uz mūsu pirmizrādi – būs, par ko pasmieties un padomāt!”

KSENIJA DROVŅIKOVA: “Pārsteidzoši daudzšķautņaina un spilgta luga. Komēdija ieinteresēs ikviena vecuma skatītājus. Nevaram ne sagaidīt pirmizrādi!”

Sižets atgādina braucienu pa “amerikāņu kalniņiem”. Jaunas sievietes un solīda vīrieša nejauša tikšanās noved pie dažādām amizantām un muļķīgām situācijām, no kurām varoņiem nākas izkļūt ar vārdiskās ekvilibristikas palīdzību. Ceļu no mīlestības līdz naidam un atkal atpakaļ Viņa un Viņš pārvar fantastiskā ātrumā, un tas notiek valdzinošas mūzikas pavadījumā. Protams, dejas arī būs...

“Amerikāņu kalniņi” nav vienkārša komēdija. Tas ir jēgpilns un emocionāls ceļojums, kurā atrodamas atbildes uz daudziem jautājumiem sievietes un vīrieša starpā. Izrāde patiks visiem, kuri vēlas ne tikai pasmieties vien, bet arī padomāt.