Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

ALEKSEJS GERMANS PIESAKA VĒL VIENU TIKŠANOS AR SKATĪTĀJIEM FESTIVĀLĀ “BALTIJAS PĒRLE”Atsaucoties uz skatītāju negaidīti lielo interesi, izsludinām filmas “Dovlatovs” papildseansu līdz ar otru radošo tikšanos ar režisoru A. Germanu - šis pasākums notiks 12. aprīlī pulksten 19.15 kinoteātrī "Splendid Palace". 

 68. Berlīnes starptautiskajā kinofestivālā filma apbalvota ar “Sudraba lāci” par izcilu māksliniecisko ieguldījumu, kā arī  ieguvusi “Berliner Morgenpost” lasītāju žūrijas speciālbalvu.


“Dovlatovs” ir iekarojis gan kritiķu, gan skatītāju sirdis. “Šajā filmā nav atainoti konkrēti varoņi un notikumi, mēs drīzāk esam radījuši tā laika vispārējo gaisotni. Mūsu literatūra ir traģisku paaudžu literatūra. Dovlatovs ir unikāls, jo saprata, ka pieder šādai paaudzei, un samierinājās. Viņš smaida, atbildot neizbēgamajam,” stāsta Aleksejs Germans.

Sešdesmitie beidzās ar savu atkusni un tiekšanos pēc ideāliem, iestājās septiņdesmitie... ar aukstu dvesmu, kas vēstīja par salnu tuvošanos.

Ļeņingrada, novembris, kārtējās Oktobra revolūcijas gadadienas priekšvakars. Sniegbalta migla ieskauj Vasiļjevska salu un kuģu būvētavas, ieplūst žurnāla “Ņeva” redakcijā, sajaucas ar tabakas dūmiem šaurajās komunālo dzīvokļu virtuvēs. 

Kultūras elites bohēmiskā dzīve un uzdzīve, padomju žurnālistu darbadienas, kafejnīca “Saigona”, kinostudija “Ļenfiļm”, dzejas lasījumi, intelektuāla tērgāšana, dziesmas ģitāras pavadījumā. Nežēlastībā kritušais Josifs Brodskis, literāti, mākslinieki un mūziķi, kuru laiks paiet veltās pūlēs atbilst dzīves un laikmeta prasībām, jo viņi ir nolemti būt nesaprasti un plašākai sabiedrībai nezināmi. Gaisā virmo vārds “emigrācija”…

Paradoksālu un smieklīgu situāciju vērpetes, maiga un ārkārtīgi dziļa filma par laikmetu, par cilvēkiem no Ļeņingradas kultūras pēdējā spožā pacēluma un par pilsētu – miglās tīto un sniega klāto Ļeņingradu, sasalušā laika simbolu, kurā "vienīgais krietnais ceļš ir kļūdu, vilšanos un cerību ceļš."

Māksliniece-inscenētāja un kostīmu māksliniece Jeļena Okopnaja līdz vissmalkākajai niansei uzbūrusi pagājušā gadsimta septiņdesmito gadu vidi. Viss kadrā esošais: rekvizīti, iekārtojums, kostīmi un gaismekļi ir oriģināli tā laika liecinieki. Lai panāktu ticamu vēstures restaurāciju, filmas radītāji vērsās pēc palīdzības pie Sanktpēterburgas iedzīvotājiem – viņi tika lūgti atnest uz kinostudiju “Ļenfiļm” attiecīgā laika perioda apģērbu, fotogrāfijas, sadzīves priekšmetus un pat mēbeles.

A. Germans tradicionāli velta daudz uzmanības vissīkāko autentisko detaļu klātbūtnei. Viņam ir izdevies iekļaut filmā gan skumjas pēc zudušās rēgainās Ļeņingradas, gan septiņdesmito gadu smacējošo stagnācijas izjūtu, gan Dovlatova priekšnojautu attiecībā uz savu likteni. Tas viss ir padarījis filmu “Dovlatovs” par mākslinieka portretu uz sava laikmeta fona. 

Pievērsiet uzmanību tam, Tiem, kuri vēlas tikai noskatīties filmu, papildu seanss 12. 04  pulksten 17.00.
Filmas oriģinālvaloda: Krievu
Subtitri Latviešu valodā
Biļetes pieejamas “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās.
 
DOVLATOVS

Režisors:   Aleksejs Germans jr. 
Scenārija autori:  Aleksejs Germans jr., Jūlija Tupikina
Operators:  Lūkašs Zals
Māksliniece:  Jeļena Okopnaja
Galvenajās lomās: Milans Maričs, Daņila Kozlovskis, Helēna Suecka, Svetlana Hodčenkova, Jeļena Ļadova, Antons Šagins, Eva Gerra, Artūrs Besčastnijs