Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

ALEKSANDRS PETROVS HAMLETA LOMĀ.

3.decembrī uz Dailes teātra skatuves Maskavas Jermolovas teātra viesizrāde, teātra mākslinieciskais vadītājs Oļegs Meņšikovs.

Ideja veidot izrādi “Hamlets” radās pēc iepazīšanās ar jauno aktieri Aleksandru Petrovu, kurā teātra mākslinieciskais vadītājs Oļegs Meņšikovs un režisors Valērijs Sarkisovs saskatīja Hamletu, kurš pēc vispārējiem priekšstatiem sakrita ar tēlu. Un ap viņu arī radās visa izrāde.

Teātra kritiķe Vera Kopilova par izrādi “Hamlets”:
  • Sarkisova “Hamletā” viss ir īsts
  • Andreja Černova “Hamleta” tulkojums, tā ir jauna iespēja sadzirdēt dzīvu, saprotamu, vienkāršu un tajā pat laikā poētisku un kaisles pilnu.
  • Dzīvā mūzika – vesels orķestris ar visneparastākajiem instrumentiem spēlē jautru maršu, bēru mūziku, senas angļu melodijas, kas atgādina ķeltu mūziku.
  •  Aktieru tērpi – mēreni vēsturiski.
  • Skatuves telpa – nekā lieka.
  • Aleksandrs Petrovs ir ideāls Hamlets.

Paaudžu pārmantojamība vienmēr ir bijusi teātra spēcīgākā puse. Jermoloviešu radošajā darbībā galvenais vienmēr ir bijis visvienkāršākais cilvēks ar visām viņa vājībām un netikumiem, viņa konfliktiem, ciešanām un laimi. Un paliek tas, par ko vienmēr ir vēstījis teātris: labais un ļaunais, mīlestība un naids, vara un liktenis.