logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

8. martā aizceļo uz tālo Ameriku un iepazīt kantrī mūzikas burvību!

Svētkus noskaņās restorāns „Neptūns” aicina aizceļot uz tālo Ameriku un iepazīt kantrī mūzikas burvību.
8.martā plkst. 20:00 restorānā Neptūns (Jūrmala, Jaunķemeru ceļš 1) pirmo reizi viesos kantrī mūzikas grupa “Jauna Diena” jeb “New Day”.

Kantrī mūzikas saknes atrodamas 300 gadu tālā pagātnē ASV dienvidu štatos. Kantrī mūzikas pamatā ir dažādu tautas mūzikas stilu sajaukums. Tajā sakņojas gan Amerikas pamatiedzīvotāju tautas mūzika, gan ķeltu mūzika, gan blūzs un gospeļi, jo vēsturiski izveidojās, ka ieceļotāji Apalaču kalnu dienvidu apkaimē līdzi sev paņēma arī savas mūzikas tradīcijas un instrumentus. Instrumentu klāstā tolaik bija gan īru vijole, gan itāļu mandolīna, spāņu ģitāra un afrikāņu bandžo. Dažādu etnisko grupu (tautību) mūziķiem, savstarpēji sadarbojoties, radās unikāla mūzika.

Grupas “JAUNA DIENA” dzimšanas diena ir 2015.gada 18.marts. Mūzikas stils – country, country-rock. Grupas koncertdarbība vairāk notiek ārpus Latvijas robežas, kur grupa uzstājas ar nosaukumu NEW DAY.

Jau tūlīt pēc grupas dibināšanas, 2015.gada 7.jūnijā “JAUNA DIENA” piedalījās Rusnes kantrī mūzikas festivālā Lietuvā, pēc tam sekoja   Klaipēda, Mosedis kantrī festivālā, kā arī ļoti prestižais starptautiskais Visagino Country festivāls, kurā grupa turpina piedalīties regulāri katru gadu.

Grupa “JAUNA DIENA” ir piedalījusies arī citos dažādos starptautiskajos festivālos – Berlīnē Vācijā, Igaunijā, Polijā, vairākkārtīgi sniegti koncerti uz TALLINK prāmja maršrutā Rīga-Stokholma-Rīga. Jau no 2015.g. 4.jūlija katru gadu “JAUNA DIENA” uzstājas  Bauskas kantrī mūzikas festivālā, kā arī piedalās dažādos citos pasākumos

Koncertā piedalās:
Viktors Zagorskis – basa ģitāra
Jānis Veikšāns – sitamie instrumenti
Katrīna Eglona -   balss, vijole
Andis Retējums – balss, akustiskā ģitāra
Marko Ojala – balss, elektriskā un akustiskā ģitāra, mandolīna, akordeons

Restorāns „Neptūns” ir senākais restorāns Jūrmalā ar 50 gadu pieredzi, atrodas jūras kāpu zonā un tikai 42 km attālumā no Rīgas. Pie mums plašā izvēlē atradīsiet nepelnīti piemirstus klasiskos ēdienus no Latvijas nacionālās un padomju virtuves, kā arī Eiropas virtuves ēdienus no vietējiem sezonas produktiem. Restorānā regulāri tiek organizēti koncerti, lai savienotu gardu ēdienu baudījumu kopā ar muzikālu baudījumu dvēselei. Pārliecinieties paši – vieta, kur pazūd steiga.