logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Rīgā sākusies 'Randiņi tumsā'

Jaunajā “muzejā tumsā” (Ķengaraga iela 1a, 2. stāvs) aktīvi sākusies darboties “randiņi tumsā”.

Rīgā atklāts jauns 'muzejs tumsā'

Muzeja viesi neredzīga gida pavadībā tumsā varēs iepazīt objektus, izmantojot dažādas maņas – dzirdi, tausti, ožu un garšu. Projekta “Muzejs tumsā” mērķis ir mazināt stereotipus par cilvēkiem ar redzes traucējumiem.

Sākot ar 2021. gada jūliju, Biļešu Serviss piedāvā pilnīgi jaunu pakalpojumu – biļešu apdrošināšanu.

Biļešu apdrošināšana garantē pircējam kompensāciju par biļetes iegādes cenu gadījumā, ja klients nevar apmeklēt pasākumu sava vai ģimenes locekļa pēkšņas saslimšanas, ceļu satiksmes negadījuma vai mājvietai nodarīta bojājuma dēļ tieši pirms pasākuma. Papildus šiem negadījumiem, apdrošināšana darbojas arī COVID-19 saslimšanas gadījumos.

JAKE BUGG UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM RĪGA

Izpārdoti koncerti, prestižas nominācijas, neskaitāmi nr. 1 hiti, pirmo reizi Latvijā, nākamā gada 6. maijā, koncertzālē Palladium uzstāsies angļu mūziķis Jake Bugg. Mākslinieks Rīgā viesosies sava jaunākā albuma “Saturday Night, Sunday Morning” ietvaros, kas pie klausītājiem nonāks š.g. 20. augustā. Biļetes uz Jake Bugg koncertu koncertzālē Palladium iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā no piektdienas, 25. jūnija, plkst. 11:00.

Skots Bredlijs un Postmodern Jukebox uzstāsies koncertālē Palladium

Nākamā gada 25. martā, koncertzālē Palladium uzstāsies popmūzikas-džeza fenomens Skots Bredlijs ar izcilo mūziķu apvienību “Postmodern Jukebox” koncertturnejas “The Grand Reopening Tour” ietvaros. Skots Bredlijs un “Postmodern Jukebox” ir kļuvuši par pasaules mēroga sensāciju un savu popularitāti ieguvuši transformējot mūsdienu lielākos hitus retro mūzikas stilā.

ANSIS UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Sen gaidītā pašmāju hip-hop mākslinieka anša dzīvā uzstāšanās beidzot tiks sagaidīta 19. augustā Mežaparka Zaļajā teātrī.

Brīnumainā Harija Potera filmu mūzika jau šoruden Rīgā

10.oktobra vakarā Arēna Rīga pārvērtīsies brīnumainā Harija Potera pasaulē, kuru uzburs Londonas filharmonijas un simfoniskais filmu mūzikas orķestris, kopā ar atzītiem solistiem, kori, kā arī oriģinālajiem aktieriem. To visu papildinās pirmklasīgas skaņu, gaismas un lāzeru tehnoloģijas. 

Grupas Apvedceļš zaļumballe Padures muižā

Koncerts notiks uz muižas dārza terases, tāpēc vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot.

'Omāru vakariņas' no Gastronome Grilbāra

Katru ceturtdienu Gastronome Grilbārs piedāvā visu gardēžu tik iecienītās “Omāru vakariņas” līdzņemšanai vai ar piegādi mājās

Nākampavasar “Hanzas Peronā” uzstāsies “Sparks”

Nākamā gada 6.maijā Rīgas koncertzālē “Hanzas Perons” notiks grupas “Sparks” koncerts. Viena no visstilīgakajām pasaules popmūzikas apvienībām uzstāsies sava jaunākā albuma “A Steady Drip, Drip, Drip” koncertturnejas ietvaros.

Igaunijā norisināsies biatlona pasaules kausa etaps

Pirmajām 1000 biļetēm ir spēkā atlaide!

SIEVIEŠU STAND UP

Ja vēlaties uzzināt, par ko domā sievietes, tiekamies “Sieviešu stand-up”!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. augustam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 31.10.2021.

09.06. Dzīvesstila darbnīca DĀRZKOPĪBA KVADRĀTMETRĀ!Kad nāk pavasaris, tā nagi niez parušināties puķu dobē vai iegūt tomātu ražu uz balkona? Ja nav pietiekami daudz zināšanu, kā to izdarīt, dzīvojot pilsētā, nāc uz ESENA dārziem. Pirmajā dzīvesstila darbnīcā būs iespēja “ielaist pirkstus” zemē un sajust sevī dārznieku.
  • Apzaļumošanas speciāliste Ilze Gulbe stāstīs, kas ir vertikālā dārzniecība, un demonstrēs, kā veidot zaļo sienu.
  • 10 interesentiem būs iespēja praktizēties sūnu grafiti veidošanā. Piesakies laikus, rakstot uz info@esena.lv. Dalības maksa darbnīcā 20 eiro.
  • Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes mācībspēks un pētniece Alisa Koroļova dalīsies ar pieredzi urbānajā dārzkopībā, kuru kopā ar profesori Sandru Treiju un kolēģiem no Latvijas Universitātes guvusi COST starptautiskā sadarbības projekta laikā. Prezentācijas ietvers pētījumus un pasaules pieredzi par urbānajiem dārziem, dārzkopības ietekmi uz veselību un izglītību.
  • Kas ir mobilais mazdārziņš? Mobilos dārzus var veidot visdažādākajās vietās – uz ēku jumtiem, sienām, terasēm. Nepieciešams tikai pirmais impulss, kas pamudina uzlabot vidi sev apkārt. Būs iespēja uzmeistarot pašam savu dārziņu, apzaļumot virtuvi, balkonu vai vadāt līdzi uz velosipēda. Garšaugi un citi uzturā lietojami augi vienmēr pa rokai. Ko stādīt un kā kopt – uzzināsi no speciālistiem.
  • Bet, ja vēlies iekopt pats savu dobi, “ESENA Pārdaugavas dārzi” pastāstīs par iespēju izveidot savu zaļo oāzi uz sezonu. Varēsi izvēlēties savu 600 m² lielo zemes gabaliņu, kurā sēt un stādīt. Izmanto iespēju – un tev būs vieta pie dabas, kur pavadīt vakarus un brīvdienas.