Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

09.06. Dzīvesstila darbnīca DĀRZKOPĪBA KVADRĀTMETRĀ!Kad nāk pavasaris, tā nagi niez parušināties puķu dobē vai iegūt tomātu ražu uz balkona? Ja nav pietiekami daudz zināšanu, kā to izdarīt, dzīvojot pilsētā, nāc uz ESENA dārziem. Pirmajā dzīvesstila darbnīcā būs iespēja “ielaist pirkstus” zemē un sajust sevī dārznieku.
  • Apzaļumošanas speciāliste Ilze Gulbe stāstīs, kas ir vertikālā dārzniecība, un demonstrēs, kā veidot zaļo sienu.
  • 10 interesentiem būs iespēja praktizēties sūnu grafiti veidošanā. Piesakies laikus, rakstot uz info@esena.lv. Dalības maksa darbnīcā 20 eiro.
  • Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes mācībspēks un pētniece Alisa Koroļova dalīsies ar pieredzi urbānajā dārzkopībā, kuru kopā ar profesori Sandru Treiju un kolēģiem no Latvijas Universitātes guvusi COST starptautiskā sadarbības projekta laikā. Prezentācijas ietvers pētījumus un pasaules pieredzi par urbānajiem dārziem, dārzkopības ietekmi uz veselību un izglītību.
  • Kas ir mobilais mazdārziņš? Mobilos dārzus var veidot visdažādākajās vietās – uz ēku jumtiem, sienām, terasēm. Nepieciešams tikai pirmais impulss, kas pamudina uzlabot vidi sev apkārt. Būs iespēja uzmeistarot pašam savu dārziņu, apzaļumot virtuvi, balkonu vai vadāt līdzi uz velosipēda. Garšaugi un citi uzturā lietojami augi vienmēr pa rokai. Ko stādīt un kā kopt – uzzināsi no speciālistiem.
  • Bet, ja vēlies iekopt pats savu dobi, “ESENA Pārdaugavas dārzi” pastāstīs par iespēju izveidot savu zaļo oāzi uz sezonu. Varēsi izvēlēties savu 600 m² lielo zemes gabaliņu, kurā sēt un stādīt. Izmanto iespēju – un tev būs vieta pie dabas, kur pavadīt vakarus un brīvdienas.