logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Lasīt vairāk

Informējam, ka baleta izrāde RIEKSTKODIS 3D ir ATCELTA.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Izrāde "Saules spēks" no 26.marta tiek pārcelta uz 12. februāri VEF kultūras pilī.

26. martā kultūras pilī Ziemeļblāzma paredzētā izrāde "Saules spēks" tiek pārcelta uz 12. februāri plkst.11.00 VEF kultūras pilī! Visas uz izrādi iegādātās biļetes ir derīgas, taču tās var tikt apmainītas sakarā ar norises vietas maiņu.

Tehnisku iemeslu dēļ esam spiesti pārcelt Dmitrija Zubova Stand Up izrādi, kas bija paredzēts 11.februārī, uz 2023.gada 25.februāri.

UZMANĪBU! Pasākuma norises vieta mainās - koncerts notiks Teātra klubā "Hamlets" (Vecrīgā, Jāņa sētā 5). Visi tie, kuri jau iegādājušies biļetes uz 11. februāri, saņems uz 25. februāra koncertu vietas skatuves tuvumā.

Izrāde "Tētis" pārcelta uz 09.10.2023

Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno datumu.

Informējam, ka pasākums Instasamka | Moneyken, kas tika paredzēts 2023. gada 14. janvārī tiek PĀRCELTS uz 2023. gada 17. februāri!

Visas iegādātās biļetes ir derīgas un nav nepieciešams mainīt.

Sakarā ar mākslinieka veselības stāvokli izrāde "Stepančikova ciems" 2. martā nenotiks.

Nauda par internetā iegādātajām biļetēm tiks atgriezta automātiski. Naudu par biļetēm, kas iegādātas tirdzniecības vietām, var saņemt aizpildot naudas atgriešanas aktu līdz 2023. gada 12. martam šeit: https://www.bilesuserviss.lv/lat/forms/refund

Pasākums Balets Riekstkodis 3D pārlcelts uz 2023. gadu

2022.gada 12. decembrī, rūpējoties par Latvijas finanšu sektora stabilitāti un bankas klientu interešu aizsardzību, Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) padome ārkārtas sēdē pieņēma lēmumu apturēt finanšu pakalpojumu sniegšanu Baltic International Bank SE, vairāk informācijas:

Organizators informē- No mums neatkarīgu iemeslu dēļ esam spiesti paziņot, ka izrāde "Mīlestības vēstules/Love letters" tiks pārcelta uz 2023.gada rudeni

Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz jauno datumu. Jaunais datums tiks izziņots tuvākajā laikā.

Organizators informē- No mums neatkarīgu iemeslu dēļ esam spiesti paziņot, ka izrāde "Tētis" tiks pārcelta uz 2023.gada rudeni

Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz jauno datumu. Jaunais datums tiks izziņots tuvākajā laikā.

Tehnisku iemeslu dēļ esam spiesti pārcelt Dmitrija Zubova Stand Up izrādi, kas bija paredzēta 17. decembrī , uz 2023.gada 11.februāri.

Pasākuma norises laiks un vieta nemainās. Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz jauno datumu, un tās nav jāmaina.

Plānotais ledus šovs 25.12.2022 Arēnā Rīga tiks pārcelts uz nākamo gadu 22.12.23.

Sakarā ar sarežģīto ģeopolitisko situāciju un spēkā stājušos Krievijas pilsoņu ieceļošanas aizliegumu Latvijas teritorijā, kura dēļ ledus šova “Riekstkodis” māksliniekiem aizliegts šķērsot Latvijas robežu, jo māksliniekiem ir Krievijas pilsonība.

Informējam, ka pasākums Robotu-transformeru šovs / Шоу роботов-трансформеров, kas tika paredzēts 2022. gada 23. decembrī tiek PĀRCELTS uz 2023. gada 19. martu plkst. 12:00!

Visas iegādātās biļetes ir derīgas un nav nepieciešams mainīt.

Pasaka visai ģimenei "Saules spēks", kuru bija plānots rīkot 27. novembrī Liepājas Olimpiskajā centrā, pārcelts uz 2023. gada 19. martu.

Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno datumu.

Informējam, ka Sergeja Slavjanska / Сергей Славянский koncerts tiek pārcelts uz 18.03.23 pulksten 19:00 Maskavas namā.

Visas iegādātās biļetes ir derīgas un tās nav nepieciešams mainīt.

The Magical Music of Harry Potter - live in concert with symphony orchestra, kas tika paredzēts 2022. gada 07. oktobrī, notiks 2023. gada 23. martā.

Ja kādu apsvērumu dēļ nevarēsi apmeklēt pasākumu jaunajā datumā, naudu par biļetēm ir iespējams saņemt aizpildot naudas atgriešanaas aktu ŠEIT:

Informējam, ka pasākums Aleksandrs Rogovs / Мастер-класс Александра Рогова, kurš tika paredzēts 2022. gada 11. augustā tiek pārcelts uz 2023. gada 1. aprīli.

Visas iegādātās biļetes būs derīgas pasākuma apmeklēšanai jaunajā datumā. Lūgums jautājumu gadījumā sazināties ar pasākuma rīkotāju:

Informējam, ka pasākums Irina Hakamada ar meistarklasi 'Dzīves Dao: trīs soļi līdz panākumiem!', kas bija paredzēts 17.09.2022., tiek pārcelts uz 2023. gada 15. maiju.

Norises vieta un laiks nemainās. Iegādātās biļetes ir derīgas, un tās nav nepieciešams mainīt.

Festivāls “Jūrmala Šansons” tiek pārcelts uz 2023.gada 25.augustu.

Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz 2023.gada pasākumu

Brāļu Safronovu šova SUPERMAĢIJA Baltijas tūre pārcelta tieši gadu uz priekšu.

Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno datumu (nav jāmaina).

Sakarā ar to, ka mākslinieks Makss Barskihs iestājās Ukrainas bruņotajos spēkos un nevar pamest Ukrainu drafta vecuma dēļ, koncerts tiks pārcelts uz 2023. gadu - jaunais datums ir 18.08.2023.

Mākslinieks, kā arī organizatori ļoti cer uz adekvātu attieksmi pret šo situāciju un sapratni, kā arī atbalstu māksliniekam šajā grūtajā laikā.

Izsludinātais un ļoti gaidītais dziedātājas Zivert koncerts, kuram bija jānotiek 17. jūlijā Liepājas Olimpiskā Centrā, no rīkotāja neatkarīgu iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 2023. gada 7. jūliju!

Biļešu maiņas un atpirkšanas procesi notiks divos posmos:

Izsludinātais un ļoti gaidītais dziedātājas Zivert koncerts, kuram bija jānotiek 16.jūlijā Valmieras Olimpiskā Centrā, no rīkotāja neatkarīgu iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 2023. gada 6. jūliju!

Biļešu maiņas un atpirkšanas procesi notiks divos posmos:

Baleta TODES koncerts, kam 10. maijā bija jānotiek Daugavpilī, pārcelts tieši par gadu uz priekšu.

Jaunais koncerta datums ir 2023. gada 10. maijs.

Sakarā ar pašreizējo ģeopolitisko situāciju, Valērija Meladzes koncerts, kurš bija paredzēts 14.07.2022 Dzintaru koncertzālē, tiek pārcelts uz 14.08.2023.

Visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu.

Izsludinātais un ļoti gaidītais dziedātājas Zivert koncerts, kuram bija jānotiek 15. jūlijā Daugavpilī „Lokomotiv” stadionā, no rīkotāja neatkarīgu iemeslu dēļ tiek pārcelts uz 2023. gadu.

Bet ir arī dažas labas ziņas:

Izrāde "Mīlestības vēstules/Love letters" pārcelta uz 15.05.2023.

Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno datumu.

Diduļa personīgi pauž sarūgtinājumu par situāciju šovbiznesā un pauž nožēlu.

Nepārvaramu apstākļu dēļ ir jāatzīst, ka visi centieni, lai grupa nokļūtu Jūrmalā, bija veltīgi, un koncerts šogad nenotiks.

Sakarā ar karu Ukrainā, MAX BARSKIH LIELAIS KONCERTS RĪGĀ tiek pārcelts no 07.05.2021 uz 05.05.2023.!

Visas MAX BARSKIH biļetes, ir derīgas, un tās nav nepieciešams mainīt.

ARTŪRS PIROŽKOVS / АРТУР ПИРОЖКОВ, kurš tika paredzēts 13.04.2022. tiks pārcelts un paredzētajā datumā NENOTIKS

Saistībā ar Krievijas agresiju pret Ukrainu, pasākums nenotiks. Pasākuma organizators lūdz būt saprotošiem un gaidīt jaunu informāciju.

Izrāde 'Skaitāmpants' / Спектакль 'Считалка' ir apturēta līdz turpmākam paziņojumam. Izrāde plānotajā datumā NENOTIKS!

Pasākuma organizators lūdz būt saprotošiem un gaidīt jaunu informāciju.

Pasākums Helloween & Hammerfall UNITED FORCES 2022 tour 29.03.2022., tiek atkārtoti PĀRCELTS uz 02.05.2023.!

Iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu un tās nav nepieciešams mainīt!

John Cleese šovs Rīgā atkal tiek pārcelts

LOKĀCIJAS MAIŅA: Ziņojam, ka sakarā ar to, ka pasākums notiks tik tālu nākotnē, mums vēl nav radusies skaidrība par to, kurā koncertzālē tas notiks. Mēs labprāt to rīkotu Rīgas Kongresu namā, bet šobrīd tā nākotne ir ļoti neskaidra. Pašvaldība ziņo, ka ap šo laika varētu notikt ēkas atjaunošana vai (kā izskanējis presē) plaša mēroga rekonstrukcija.

Informējam, ka PESŅARU 'Jubilejas tūres' / ПЕСНЯРЫ 'Юбилейный тур'koncerts tiek pārcelts uz 15.04.23 pulksten 19:00 Daugavpils Kultūras pili.

Informējam, ka PESŅARU 'Jubilejas tūres' / ПЕСНЯРЫ 'Юбилейный тур'koncerts tiek pārcelts uz 15.04.23. pulksten 19:00 Daugavpils Kultūras pili. Visas iegādātās biļetes ir derīgas un tās nav nepieciešams mainīt.
 
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot