logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
 

Viva Braslav Open Air (Вива Браслав)


Pi 26.07.2019 17:00 - Sv 28.07.2019 04:00
Braslava, Baltkrievija
EUR 8.50- 17.30 (18.95 -141.95 BYN)


Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 2.00 BYN (~0.85 €) (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

UZMANĪBU! LAI IEGĀDĀTOS BIĻETES, JŪS TIKSIET NOVIRZĪTS UZ PARTNERA LAPU

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma, līdz 12 gadu vecumam tikai vecāku pavadībā. No plkst. 23:00 18+
Bezmaksas ieeja: bērniem augumā līdz 130 cm

Apsardzes darbiniekiem ir tiesības pārbaudīt Jūsu apliecību pie ieejas pasākumā!

26. – 27. jūlijā viena no lielākā Drivjatu ezera piekraste kļūs par baltkrievu Ibizu: kvalitatīva mūzika, skaisti cilvēki un neticama atmosfēra.
 
Jau ir zināms, ka 2019. gadā Viva Braslav Open Air varēs baudīt Tima Belorusskih, W&W, Ļapis-98 un T-Fest. Mākslinieku paziņošana turpinās, sekojiet līdzi jaunumiem  vivabraslav.by  un sociālajos tīklos https://vk.com/vivabraslav.real
https://www.instagram.com/vivabraslav.real/
 
Organizatori nolēma saglabāt divu dienu pasākuma formātu. Tāpat, kā pagaišgad, divu dienu garumā festivāla apmeklētājus gaida liela sporta, mūzikālā un izklaides programma.
Un vēl viena laba ziņa: kempinga darba laiks būs garāks, no 25. jūlija līdz 28. jūlijam.
 
Pagaišgad Viva Braslav Open Air apmeklēja vairāk nekā 23 tūkstoši apmeklētāju. Trijās muzikālajās skatuvēs uzstājās vairāk nekā 50 mākslinieku. Festivālam nav viena konkrēta muzikālā virziena, tāpēc apmeklētājiem tiek piedāvāta izvēles dažādība.
 
Vairāku gadu garumā uz galvenās festivāla skatuves uzstājās topa mākslinieki no Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, EDM Dj no Nīderlandes, Ungārijas. Tostarp: Maks Barskih (Макс Барских), MOT, Ivans Dorns (Иван Дорн), ALEKSEEV, Scroodgee (Скруджи), Artjoms Pivovarovs (Артем Пивоваров), Stadiumx, Arston, CMC$, Jay Hardway, Dannic, Kill the Buzz, IOWA, Boombox, L’One, beZ bileta (Без билета), Zonderling, Swanky Tunes, Sergejs Bobunecs(Сергей Бобунец (ex. Smislovije gallucinacii).

Norises vieta
Braslava, Baltkrievija
Valsts galvenā muzikālā nedēļas nogale – pastāvīgā Braslavas open air devīze. Lielākais baltkrievu kempings, papildus skatuves, skaistuma konkurss, deju programma, ekstrēmo sporta veidu sacensības un meistarklases – un tas vēl nav viss, kas jūs sagaida jūlija pēdējās brīvdienās vienā no skaistākajām Baltkrievijas vietām.
 
Tirdzniecībā 3 biļešu kategorijas: Standarts, Kempings, VIP.
 
Biļetes kategorijā “Standarts” – divu dienu biļete vienai personai ar neierobežotu ieeju un izeju skaitu, piekļuve deju plačiem un visām festivāla zonām (izņemot VIP).
 
Biļetes kategorijā “Kempings” – biļete vienai personai (ne jaunākai par 18 gadiem, izņemot gadījumus vecāku vai aizbildņu pavadībā) ar piekļuves tiesībām  kempingā 25., 26., 27. un 28. jūlijā, tiesības uzstādīt telti ar izmēru ne lielāku par 3х2 m; kā arī piekļuve aprīkotajai zonai “Barbekjū” un sanitārajai zonai. Ieeja kempingā ir iespējama tikai kopā ar derīgām festivāla biļetēm.
 
Biļetes kategorijā "VIP" – divu dienu biļete vienai personai ar neierobežotu ieeju uz izeju skaitu, ieeja deju plačos un visās festivāla zonās, tai skaitā VIP zonā – deju placis paaukstinājumā pie galvenās skatuves.
 
Ieprieciniet sevi ar neaizmirstamām brīvdienām!
 
Biļešu cenas:
 
Biļete Standarts 2 dienas – 40,95 BYN
 
Biļete VIP 2 dienas – 141,95 BYN
 
Biļete Kempings 4 dienas – 18,95 BYN
 
Organizators
Левол Групп ЧП
ул. Советская, 117 г. Браслав 211969 Витебская область
 
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot