logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Shipsea. Lielās Cerības. Albuma atklāšanas koncerts

Ce 06.06.2024 21:00 - Pk 07.06.2024 22:30
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

SHIPSEA jaunā albuma “Lielās cerības”

atklāšanas koncerti fon Stricka villā

SHIPSEA jaunā albuma “Lielās cerības” atklāšanas koncerti 6. un 7. jūnijā,  atzīmējot arī koncertsezonas atklāšanu Fon Stricka Villā. 
 
Šī gada vasarā aprit tieši desmit gadi kopš mūziķis, komponists un multiinstrumentālists Jānis Šipkēvics uzdrošinājies doties muzikālos meklējumos, savu skaniskās ekspedīcijas solo projektu nodēvējot SHIPSEA vārdā. 
 
Šim notikumam par godu 6. un 7. jūnijā tiks atzīmēta mūzikas albuma “Lielās cerības” atklāšana, kā arī dokumentālā īsfilma. Šie koncerti atklās arī koncertnotikumu sezonu K.K. fon Stricka Villā.
“Kad 2014.gada 8.jūnijā pirmo reizi satikāmies uz vienas trases tādā sastāvā - ar lielām cerībām, nepabeigtām dziesmām, atvērtiem prātiem, šķiet, pasaule bija citāda, mēs paši arī. Manī tai laikā notika būtiskas izmaiņas - gan personīgajā dzīvē, gan muzikāli. Kā jau katra krīze, arī šī bijusi iespēja tapt kaut kam jaunam, riskantam un dzīvi apliecinošam. Tas, ko iesākām toreiz, tiek pabeigts tagad. Un iespējams turpināsies vienmēr,” tā Jānis Šipkēvics.
 
Koncertā kopā ar Jāni Šipkēvicu piedalīsies taustiņinstrumentālists Rūdolfs Macats, sitaminstrumentālists Ivars Arutjunjans, arfiste Elizabeta Lāce, čellists Lenarts Heindelss un ģitārists Svens Vilsons.

 

Vairāk informācijas: http://Shipsea.net

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Pirkt Shipsea. Lielās cerības. Albuma atklāšanas koncerts PopulārsPopulārsShipsea. Lielās cerības. Albuma atklāšanas koncerts Fon Stricka villas dārzs
Pirkt Shipsea. Lielās cerības. Albuma atklāšanas koncerts PopulārsPopulārsShipsea. Lielās cerības. Albuma atklāšanas koncerts Fon Stricka villas dārzs
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot