logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Sahadža jogas Eiropas tūre

Se 11.07.2026 15:00
VEF kultūras pils
Sahadža jogas Eiropas tūre – „Dzimuši, lai pārdzimtu“ Latvijā
Ceļojums meditācijā, telpā starp skaņu un klusumu, lai atklātu dziļāko dimensiju sevī.
 
Sahadža jogas Eiropas tūre apvieno meditāciju un dzīvo mūziku, radot miera, apzinātības un iekšējas saiknes atmosfēru. Vairāk nekā piecu valstu mūziķu pavadībā šī tūre aicina mūs pārkāpt savus ierobežojumus, iekšējos rāmjus un ikdienas modeļus, lai atjaunotu saikni ar savu patieso iekšējo dabu.
Sākot no 5. maija Itālijā, tūre ceļo pa Eiropu, savienojot cilvēkus, pilsētas un kultūras. No 9. līdz 13. jūlijam tā ieradīsies Latvijā ar trim mūzikas un meditācijas programmām – Rīgā, Jelgavā un Liepājā. Pēc Latvijas ceļojums turpināsies caur Lietuvu, Poliju, Vāciju un citām valstīm visas vasaras garumā.
 
Vairāk nekā tikai pasākums – tā ir kopīga iekšējā miera, sevis izzināšanas un patiesas cilvēciskas saiknes pieredze.
 
Par Sahadža jogu.
Sahadža jogu 1970. gadā dibināja Šri Matadži Nirmala Devi (1923–2011). Tā ir meditācijas prakse, kas piedāvā sevis izzināšanas pieredzi, atmodinot Kundalini – iedzimto iekšējo enerģiju, kas atrodas katrā cilvēkā.
 
Mūsdienās Sahadža joga tiek praktizēta bez maksas vairāk nekā 100 valstīs, piedāvājot vienkāršu un pieejamu veidu, kā izjust iekšējo līdzsvaru, apziņu un saikni ārpus kultūras, sociālajām un ģeogrāfiskajām atšķirībām.
 
„Visi lielie svētie ir teikuši, ka jums ir jāpazīst savs Es, kas ir jūsos, nevis ārpusē.“

Šri Matadži Nirmala Devi

Vairāk informācijas: https://sahadzajoga.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Sahadža jogas Eiropas tūre Se 11.07.2026 15:00 VEF kultūras pils
Pasākums Sahadža jogas Eiropas tūre
Datums / Laiks Se 11.07.2026 15:00
Norises vieta VEF kultūras pils
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: visiem
Pasākuma ilgums: ~1,5h
Ieeja pasākumā: 20min pirms pasākuma
Vieta cilvēkam ar invaliditāti ratiņkrēslā: ir
Atlaide cilvēkam ar invaliditāti ratiņkrēslā:  ir

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
VEF kultūras pils
Ropažu iela 2 Rīga Latvija
Organizators
Sahadža joga Lietuva Association
A. Kriščiukaičio g. 20-12, Kaunas
Vien. Reģ. Nr.: 193358042
Pasākums Sahadža jogas Eiropas tūre
Datums / Laiks Se 11.07.2026 15:00
Norises vieta VEF kultūras pils
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Bezmaksas ieeja Sahadža jogas Eiropas tūre BezmaksasBezmaksasSahadža jogas Eiropas tūre Ģ. Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejs
Bezmaksas ieeja Sahadža jogas Eiropas tūre BezmaksasBezmaksasSahadža jogas Eiropas tūre Kultūrvieta Pegaza pagalms
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot