logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

2 Dienu biļete / 2 - Day ticket - Positivus Festival 2024

Pk 19.07.2024 15:00 - Sv 21.07.2024 03:00
Lucavsala, Rīga
 
Viena no šobrīd starptautiski veiksmīgākajām ukraiņu rokgrupām Love’n’Joy izveidota 2009. gadā Kijivā. Pirmo desmit gadu laikā eksperimentējot un meklējot savu stilu, notikušas sastāva maiņas, nemainīgam paliekot tikai dziesmu autoram Antonam Puškaram. Trio spēlētais indīroks ar hipiju laiku atgādinošās, visdažādākajiem ziediem piekaisītās psihedelijas un arī postpanka ēras iezīmēm pierādījis savu konkurētspēju arī rietumos (viņu dziesmas ir angļu valodā), pēdējos gados visu laiku atrodoties ceļā un spēlējot koncertus teju katru dienu, vācot arī ziedojumus savas dzimtenes atbalstam karā pret Krieviju.
 
Ukraiņu reperis OTOY mūzikā pauž savas tautas cīņassparu pret Krievijas iebrucējiem, ar to saistītos pārdzīvojumus un to ietekmi uz emocionālo stāvokli. Ļvivā 1998. gadā dzimušais mūziķis savas dzimtenes karā ar iebrucējiem ir zaudējis vecāko brāli, un pats kā brīvprātīgais frontes līnijā palīdzējis meklēt un atpazīt bojāgājušos. Atšķirībā no daudziem citiem reperiem, OTOY savos tekstos propagandē cieņpilnu attieksmi pret sievietēm un vietējās kultūras tradīciju saglabāšanu, kā arī aicina jauniešus būt atbildīgiem.
 
No pašmāju māksliniekiem festivālā būs dzirdams hip-hop mūziķis un tekstu autors Fiņķis, eksperimentālās nostaļģijas meistari Kautkaili, alternatīvā poproka grupa Bukte, elektroniskās mūzikas duets ELPO, rokgrupa Purple Negative, reperi sivmoneyyy un I MEAN LOVE un netirais300.
 
Atgādinām, ka šī gada Positivus festivālā uzstāsies amerikāņu dziedātājs, dejotājs un aktieris Džeisons Derulo, viens no Atlantas apvienības "Migos" mūziķiem Offset, britu rokgrupa "Nothing But Thieves", hip hop mūzikas pārstāvis NEMZZZ, pašmāju repa klasiķis Ozols, viens no šīs vasaras karstākajiem repa projektiem Wiesulis un sangvn, kā arī grupa "Detlef". Lucavsalā šogad uztāsies arī britu dziedātājs, 2005. gada "Mercury" balvas ieguvējs Bendžamins Klementains, vairākkārtējs "Grammy" balvas laureāts, džeza pianists un vokālists Džeikobs Koljers (Jacob Collier – The Djesse Solo Show), kādreizējā grupas "Arcade Fire" dalībnieka Vila Batlera projekts "Will Butler & Sisters Squares", Mančestras grupa "Picture Parlour", kā arī viens no šī gada festivāla apslēptajiem dārgumiem, grupa “Royel Otis”. Festivālā būs dzirdama arī  dziedātāja Anželika Garsija, mākslinieks Džordans VardsDaddy Was a MilkmanSattelites LV, šī gada “Supernovas” pārsteigums – duets “Vēstulēs”, kā arī pērnā gada Eirovīzijas sensācija “Citi Zēni” un daudzi citi.
 

Vairāk informācijas: http://www.positivusfestival.com

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
2 Dienu biļete / 2 - Day ticket - Positivus Festival 2024 Pk 19.07.2024 15:00 Lucavsala, Rīga 79.00
Pasākums 2 Dienu biļete / 2 - Day ticket - Positivus Festival 2024
Datums / Laiks Pk 19.07.2024 15:00
Norises vieta Lucavsala, Rīga
Cena 79.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
  • Biļetes aizliegts izmantot jebkādos konkursos un kampaņās bez koncerta organizatora atļaujas.
  • Jebkura vecuma apmeklētājam ir jābūt atsevišķai ieejas biļetei. Pasākuma apmeklētājiem nav vecuma ierobežojumu, taču vecākiem, kuri nepavada uz koncertu savus bērnus, kas jaunāki par 16 gadiem, atgādinām, ka bērniem atrasties uz ielas bez pieaugušā pēc plkst. 22.00 Latvijā ir aizliegts.
  • Apmeklētājiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām: Apmeklētājam ratiņkrēslā kopā ar pavadoni nepieciešama viena biļete.
  • Pieejama grupas biļete - pērkot 6 x Divu Dienu Biļetes (grozam jāpievieno tieši 6 biļetes).

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Lucavsala, Rīga
Zemgales priekšpilsēta Rīga Latvija
Organizators
POSITIVUS SIA
POSITIVUS SIA
Ūdens iela 12-106, Rīga LV-1007 Rīga,
Vien. Reģ. Nr.: 40003616297
Pasākums 2 Dienu biļete / 2 - Day ticket - Positivus Festival 2024
Datums / Laiks Pk 19.07.2024 15:00
Norises vieta Lucavsala, Rīga
Cena 79.00
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt 2 Dienu biļete + Creditea Fanu Podests / 2 - Day ticket + Creditea Fan Podium - Positivus Festival 2024 PopulārsPopulārs2 Dienu biļete + Creditea Fanu Podests / 2 - Day ticket + Creditea Fan Podium - Positivus Festival 2024 - Lucavsala, Rīga
Pirkt Ģimenes 2 Dienu biļete / Family 2-Day ticket - Positivus Festival 2024 PopulārsPopulārsĢimenes 2 Dienu biļete / Family 2-Day ticket - Positivus Festival 2024 - Lucavsala, Rīga
Pirkt Piektdienas biļete / Friday ticket - Positivus Festival 2024 PopulārsPopulārsPiektdienas biļete / Friday ticket - Positivus Festival 2024 - Lucavsala, Rīga
Pirkt Positivus Festival 2024 - Upgrade PopulārsPopulārsPositivus Festival 2024 - Upgrade - Lucavsala, Rīga
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot