logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Pienvedēja Piedzīvojumu 30 gadu jubilejas koncerts

Pk 11.10.2024 20:00
Palladium Rīga
Pienvedēja Piedzīvojum izsludina 30 gadu jubilejas koncertu
 
Grupa “Pienvedēja Piedzīvojumi” ir iedvesmojošs stāsts par trīs jauniešiem no Sabiles, kuri 30 gadu laikā kļuvuši par leģendāru latviešu rokgrupu. 2024. gada 11. oktobrī ar vērienīgu koncertu koncertzālē “Palladium”, Rīgā, divu stundu garā koncertprogrammā tiks nospēlēti visi grupas lielākie hiti un pazīstamākās dziesmas. Koncertā izskanēs arī grupas jaunākās dziesmas, pie kurām tiek strādāts šajā vasarā.

“Mīlestība uz mūziku, bezbailīgi sava skanējuma meklējumi un trīs vīru draudzība, kā arī lieliska sadarbība ar Latvijas mūzikas lauciņa lielākajiem speciālistiem – tas ir tas, ar ko visus šos gadus esam strādājuši,” stāsta grupas solists un basģitārists Māris Žigats.

“Jāņa Žildes grāmata “Trīs no Sabiles”, Jāņa Orbidāna dokumentālā filma “Pienvedēja Piedzīvojumi” – tas ir mūsu darba un dzīves atspoguļojums, par ko varam pateikties īstiem sava amata meistariem. Ne visiem mūziķiem Latvijā ir bijušas šādas privilēģijas, un tas loģiski summēsies 30 gadu jubilejas koncertā. Visgrūtākais uzdevums būs atlasīt vislabākās no labākajām dziesmām, lai koncerts būtu emocionāls, enerģijas un prieka pilns,” tā grupas bundzinieks Pēteris Lunde.

“Tas ir bijis aizraujošs, brīžiem grūts, bet vienmēr mūsu mīļo klausītāju atbalstīts ceļš, ko esam kopā gājuši un, cerams, vēl kādu laiku iesim. Atmiņas, jaunības trakums, spēcīga konkurence – to visu esam piedzīvojuši, izbaudījuši un varam būt lepni un apmierināti ar to, ko esam paveikuši,” rezumē grupas ģitārists Aldis Lunde-Kurzemnieks.

Sākusi ar diviem pašizdotiem albumiem, grupa šobrīd izdevusi sešus pilnvērtīgus dziesmu albumus. Grupas pamatsastāvs nav mainījies kopš tās dibināšanas. 2019. gadā grupa ieguvusi Latvijas mūzikas ierakstu augstāko apbalvojumu – “Zelta mikrofonu” rokmūzikas un metālmūzikas žanrā.
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Pienvedēja Piedzīvojumu 30 gadu jubilejas koncerts Pk 11.10.2024 20:00 Palladium Rīga 26.36
Pasākums Pienvedēja Piedzīvojumu 30 gadu jubilejas koncerts
Datums / Laiks Pk 11.10.2024 20:00
Norises vieta Palladium Rīga
Cena 26.36
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 5.44% apmērā!
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1.5h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
REKU SIA
Liedaga iela 1-14, Liepāja, LV-3416, Liepāja,
Vien. Reģ. Nr.: 52103098561
Pasākums Pienvedēja Piedzīvojumu 30 gadu jubilejas koncerts
Datums / Laiks Pk 11.10.2024 20:00
Norises vieta Palladium Rīga
Cena 26.36
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot