logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Stipro Skrējiens - TVNET+ Uzņēmumu čempionāts

Se 04.05.2024 09:00
Sporta un atpūtas komplekss Zelta Zirgs
TVNET+ Uzņēmumu čempionāts.
 
Uzņēmumiem ir iespēja pieteikties gan Stipro Skrējiena galvenajai, gan Draugu distancei!
“Optibet Stipro Skrējiens” piedāvā lielisku iespēju veselīgā konkurencē noskaidrot, kura ir stiprākā komanda savā nozarē. Piesakiet sava uzņēmuma komandu “Stipro Skrējienam”, reģistrācijas anketā norādot uzņēmuma darbības nozari, un parādiet, ka esat ne tikai nozares speciālisti savā jomā, bet arī stiprākie sporta trasē! Iespējams izvēlēties gan Stipro Skrējiena, gan Draugu skrējiena distanci. Draugu distances sarežģītības pakāpe ir samazināta, salīdzinot ar Stipro Skrējiena galveno distanci, lai skrējienā varētu piedalīties ikviens interesents.
Piesakot sava uzņēmuma komandu skrējienam, ir iespēja baudīt sportisku atmosfēru, pārbaudīt savus spēkus patīkamas konkurences apstākļos, novērtēt komandas sadarbību, veicināt saliedētību un kopā ar kolēģiem kvalitatīvi pavadīt laiku ārpus darba telpām.
 
Apbalvosim gan Stipro Skrējiena, gan Draugu skrējiena stiprāko uzņēmumu komandas. 
Komandā jābūt 4 dalībniekiem, no kuriem vismaz vienai jābūt sievietei. Viens uzņēmums var reģistrēt vairākas komandas. 
Nozaru komandu sarakstus publicēsim, tuvojoties pasākumam.
Dalība no 18 gadu vecuma!

Norises vieta- Ķegums, Sporta un atpūtas komplekss Zelta Zirgs
Dalībnieku ērtībām šajā piedzīvojumā dalībnieku skaits tiek ierobežots līdz 3000!
Pirmie 300 dalībnieki saņem īpašu cenu reģistrācijai!
Līdzjutēju un dalībnieku līdzbraucēju skaits netiek ierobežots un ir bez maksas.
 
Optibet Stipro Skrējiens
 
Latvijā lielākais tautas izturības un piedzīvojumu skrējiens pēc ilgāka pārtraukuma atkal tiek organizēts 4. maijā, tādējādi turpinot iepriekš iesākto tradīciju par godu Latvijas Neatkarības atjaunošanas gada dienai. Šajā reizē īpaši padomāts, lai skrējienā varētu piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības līmeņa.
 
Optibet Stipro Skrējiens ir vairāk nekā izturības sacensības. Pasākuma mērķis ir sniegt jaunu pieredzi ikvienam interesentam, izkāpjot no ierastās komforta zonas, un pārliecināties par savu fizisko un mentālo izturību. Šajās sacensībās galvenā motivācija ir stiprināt savu gribasspēku, iegūt pārliecību par saviem spēkiem un sniegt palīdzīgu roku citiem trases dalībniekiem, tādējādi raisot Latvijas iedzīvotājos vienotības sajūtu.

Dalībai skrējienā pieejamas četrās dažādas grūtības pakāpes distances, sākot no bērniem pielāgotas trases un ģimeņu distances ar zemāku slodzi un šķēršļu sarežģītību, līdz pat galvenajam startam sieviešu un vīriešu grupās Stipro Skrējiena pamata distancē ar dažādiem pārbaudījumiem ūdenstilpnēs, tranšejēs, mežā un citviet sporta kompleksa teritorijā.  Savukārt Stipro Skrējiena Elites grupā startē sportisti ar augstāku fizisko sagatavotību, lai cīnītos par balvām.

Svarīgi zināt!
 
Dalības maksa tiks paaugstināta pie atbilstoša reģistrēto dalībnieku skaita, nevis līdz konkrētam datumam (izņemot pasākuma nedēļu) Pievērsiet uzmanību cenu tabulai.
Dalībnieku skaita pieaugums līdz cenu kāpumam tiek skaitīts summā kopā visās distancēs. Kolīdz tas tiks sasniegts, dalības maksa pieaugs visās distancēs un lētākās reģistrācijas vairs nebūs pieejamas. Kolīdz tiks sasniegti 3000 reģistrēto dalībnieku, reģistrācija uz pasākumu tiks apturēta.
Par dalībnieku skaitu un atlikušajām brīvajām vietām regulāri informēsim Optibet Stipro Skrējiena Instagram un Facebook  kontos.
Biļešu Servisā iegādātās reģistrācijas biļetes varēs apmainīt pret dalībnieku numuriem Optibet Stipro Skrējiena EXPO (vieta tiks precizēta) vai pasākuma norises vietā.
 

Vairāk informācijas: http://www.stiproskrejiens.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Stipro Skrējiens - TVNET+ Uzņēmumu čempionāts Se 04.05.2024 09:00 Sporta un atpūtas komplekss Zelta Zirgs 140.00
Pasākums Stipro Skrējiens - TVNET+ Uzņēmumu čempionāts
Datums / Laiks Se 04.05.2024 09:00
Norises vieta Sporta un atpūtas komplekss Zelta Zirgs
Cena 140.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
  • Šī ir dalībnieku reģistrēšanās Optibet Stipro Skrējienam.
  • Komandas dalībnieku personas dati būs jānorāda sekojošajos reģistrācijas pirkšanas soļos.
  • Dalībnieku līdzbraucējiem un skatītājiem ieeja pasākumā ir bez maksas!
  • Uzņēmumiem ir iespēja pieteikties gan Stipro Skrējiena galvenajai, gan Draugu distancei!
  • Komandā jābūt  4 dalībniekiem.
  • Komandā jābūt vismaz vienai sievietei.
  • Viens uzņēmums var reģistrēt vairākas savas komandas.
  • Dalība no 18 gadu vecuma
  • Rēķinu uz uzņēmuma rekvizītiem var saņemt pēc reģistrācijas iegādes nosūtot pieprasījumu uz info@bilesuserviss.lv , norādot reģistrācijas biļetes numuru un uzņēmuma rekvizītus. 

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Sporta un atpūtas komplekss Zelta Zirgs
Dzintaru iela 1 Ķegums Latvija
Organizators
Creo Event SIA
Artilērijas iela 29 Rīga LV1009 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 54103116691
Pasākums Stipro Skrējiens - TVNET+ Uzņēmumu čempionāts
Datums / Laiks Se 04.05.2024 09:00
Norises vieta Sporta un atpūtas komplekss Zelta Zirgs
Cena 140.00
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Stipro Skrējiens - Draugu skrējiens. Draugu distance PopulārsPopulārsStipro Skrējiens - Draugu skrējiens. Draugu distance Sporta un atpūtas komplekss Zelta Zirgs
Pirkt Stipro Skrējiens - Garmin Elites distance. Individuāli PopulārsPopulārsStipro Skrējiens - Garmin Elites distance. Individuāli Sporta un atpūtas komplekss Zelta Zirgs
Pirkt Stipro Skrējiens - Garmin Elites distance. Komandas PopulārsPopulārsStipro Skrējiens - Garmin Elites distance. Komandas Sporta un atpūtas komplekss Zelta Zirgs
Pirkt Stipro Skrējiens - Individuāli PopulārsPopulārsStipro Skrējiens - Individuāli Sporta un atpūtas komplekss Zelta Zirgs
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot