logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Stipro Skrējiens 2025 Draugu skrējiens. Draugu komanda

Se 03.05.2025 09:00
Kinopilsēta Cinevilla
Draugu distance
 
Šī distance ir paredzēts ikvienam sporta entuziastam, kurš vēlas izjust Stipro Skrējiena noskaņu un atmosfēru, saglabājot iespēju uzturēt cīņassparu un vieglu konkurenci. Draugu skrējiena sarežģītības pakāpe salīdzinoši ar Optibet Stipro Skrējiena galveno distanci ir samazināta. Šajā reizē īpaši padomāts, lai skrējienā varētu piedalīties ikviens interesents neatkarīgi no fiziskās sagatavotības līmeņa. Paredzēts kopējs starts, var reģistrēties un skriet individuāli vai komandā ar 4 komandas biedriem.
 
Šajā distancē var piedalīties dalībnieki no 13 gadu vecuma, tomēr līdz 18 gadu vecuma sasniegšanai kopā ar vecākiem vai ar vecāku rakstisku atļauju. Atļauja tiks nosūtīta uz reģistrācijas anketā norādīto e-pastu un tā jāparaksta elektroniski. To varēs aizpildīt arī pasākuma Expo un sacensību dienā, sacensību centrā.

Norises vieta- Kinopilsēta "Cinevilla"
Dalībnieku ērtībām šajā piedzīvojumā dalībnieku skaits tiek ierobežots līdz 2000!
Pirmie 300 dalībnieki saņem īpašu cenu reģistrācijai!
Līdzjutēju un dalībnieku līdzbraucēju skaits netiek ierobežots un ir bez maksas.
 
Optibet Stipro Skrējiens
Latvijas aktīvākais skriešanas pasākums “Stipro Skrējiens” nākamgad atkal notiks Cinevillā

Veiksmīgi noslēdzoties Latvijā lielākajam tautas izturības un piedzīvojumu pasākumam “Optibet Stipro Skrējiens”, kas pēc ilgāka pārtraukuma atkal notika Ķegumā, atpūtas un sporta kompleksā "Zelta Zirgs", pasākuma organizatori izsludina nākamā gada datumu un norises vietu. “Stipro Skrējiens 2025” notiks 3. maijā kinopilsētiņā “Cinevilla”, Tukuma novadā. 

"Stipro Skrējiens" sniedz ne vien iespēju pārbaudīt savu izturību un fizisko sagatavotību, bet arī piedāvā gūt jaunu pieredzi un stiprināt kopības sajūtu. Sniedzot palīdzīgu roku trasē un uzmundrinot citus skrējiena dalībniekus rada neaizmirstamas atmiņas un stiprina saites gan starp ģimenes locekļiem un draugiem, gan ar līdzjutējiem, kas iepazīti tieši sacensību laikā. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis skrējējs vai debitants, "Stipro Skrējiens" aicina ikvienu izaicināt sevi un atklāt sevī jaunus spēkus. 

Organizatori ir izvēlējušies nākamā gada norises datumu un vietu, un "Stipro Skrējiens 2025" notiks 3. maijā kinopilsētā "Cinevilla", Tukuma novadā. Šī vieta jau ir iemīļota daudzu skrējiena dalībnieku vidū, jo šeit valda īpaša atmosfēra un trase būs gan aizraujoša, gan izaicinoša.

Optibet Stipro Skrējiens ir vairāk nekā izturības sacensības. Pasākuma mērķis ir sniegt jaunu pieredzi ikvienam interesentam, izkāpjot no ierastās komforta zonas, un pārliecināties par savu fizisko un mentālo izturību. Šajās sacensībās galvenā motivācija ir stiprināt savu gribasspēku, iegūt pārliecību par saviem spēkiem un sniegt palīdzīgu roku citiem trases dalībniekiem, tādējādi raisot Latvijas iedzīvotājos vienotības sajūtu.


Dalībai skrējienā pieejamas četrās dažādas grūtības pakāpes distances, sākot no bērniem pielāgotas trases un Ģimeņu distances ar zemāku slodzi un šķēršļu sarežģītību, līdz pat galvenajam startam sieviešu un vīriešu grupās Stipro Skrējiena pamata distancē ar dažādiem pārbaudījumiem ūdenstilpnēs, tranšejēs, mežā un citviet Cinevilla teritorijā un ap to.  Savukārt Stipro Skrējiena Elites grupā startē sportisti ar augstāku fizisko sagatavotību, lai cīnītos par labākajiem rezltātiem. 

Svarīgi zināt!
 
Dalības maksa tiks paaugstināta pie atbilstoša reģistrēto dalībnieku skaita, nevis līdz konkrētam datumam (izņemot pasākuma dienu) Pievērsiet uzmanību cenu tabulai.
Dalībnieku skaita pieaugums līdz cenu kāpumam tiek skaitīts summā kopā visās distancēs. Kolīdz tas tiks sasniegts, dalības maksa pieaugs visās distancēs un lētākās reģistrācijas vairs nebūs pieejamas. Kolīdz tiks sasniegti 2000 reģistrēto dalībnieku, reģistrācija uz pasākumu tiks apturēta.
Par dalībnieku skaitu un atlikušajām brīvajām vietām regulāri informēsim Optibet Stipro Skrējiena Instagram un Facebook  kontos.
Biļešu Servisā iegādātās reģistrācijas biļetes varēs apmainīt pret dalībnieku numuriem Optibet Stipro Skrējiena EXPO (vieta tiks precizēta) vai pasākuma norises vietā.
 
 

Vairāk informācijas: http://www.stiproskrejiens.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Stipro Skrējiens 2025 Draugu skrējiens. Draugu komanda Se 03.05.2025 09:00 Kinopilsēta Cinevilla 100.00
Pasākums Stipro Skrējiens 2025 Draugu skrējiens. Draugu komanda
Datums / Laiks Se 03.05.2025 09:00
Norises vieta Kinopilsēta Cinevilla
Cena 100.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
  • Šī ir dalībnieku reģistrēšanās Optibet Stipro Skrējienam.
  • Pirmie 300 dalībnieki saņem īpašu cenu reģistrācijai!
  • Dalībnieka personas dati būs jānorāda sekojošajos reģistrācijas pirkšanas soļos.
  • Dalībnieku līdzbraucējiem un skatītājiem ieeja pasākumā ir bez maksas!
  • Biļešu Servisā iegādātās reģistrācijas biļetes varēs apmainīt pret dalībnieku numuriem Optibet Stipro Skrējiena EXPO (vieta tiks precizēta) vai pasākuma norises vietā.
  • Paredzēts kopējs starts, tādēļ var reģistrēties un skriet individuāli vai komandā ar 4 komandas biedriem.
  • Šajā distancē var piedalīties dalībnieki no 13 gadu vecuma, tomēr līdz 18 gadu vecuma sasniegšanai kopā ar vecākiem vai ar vecāku rakstisku atļauju. Atļauja tiks nosūtīta uz reģistrācijas anketā norādīto e-pastu un tā jāparaksta elektroniski. To varēs aizpildīt arī pasākuma Expo un sacensību dienā, sacensību centrā.
  • Dalībnieku ērtībām šajā piedzīvojumā dalībnieku skaits tiek ierobežots līdz 2000!

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kinopilsēta Cinevilla
''Vidusvecvagari'', Slampes pagasts Tukuma nov. Latvija
Organizators
Creo Event SIA
Artilērijas iela 29 Rīga LV1009 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 54103116691
Pasākums Stipro Skrējiens 2025 Draugu skrējiens. Draugu komanda
Datums / Laiks Se 03.05.2025 09:00
Norises vieta Kinopilsēta Cinevilla
Cena 100.00
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Stipro Skrējiens 2025 Draugu skrējiens. Draugu distance Stipro Skrējiens 2025 Draugu skrējiens. Draugu distance Kinopilsēta Cinevilla
Pirkt Stipro Skrējiens 2025 Garmin Elites distance. Individuāli Stipro Skrējiens 2025 Garmin Elites distance. Individuāli Kinopilsēta Cinevilla
Pirkt Stipro Skrējiens 2025 Garmin Elites distance. Komandas Stipro Skrējiens 2025 Garmin Elites distance. Komandas Kinopilsēta Cinevilla
Pirkt Stipro Skrējiens 2025 Ģimeņu Skrējiens Stipro Skrējiens 2025 Ģimeņu Skrējiens Kinopilsēta Cinevilla
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot