logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Abonements Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza apmeklējumam

Ot 31.12.2024 18:00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Visizdevīgāk apmeklēt Rīga ZOO ir iegādājoties personalizētu abonementu, kuru var izmantot katru dienu gada laikā un pieredzēt dažādus gadalaikus dzīvnieku pasaulē. Tas palīdzēs ne vien pirmajam sastapt zoodārza jaunpienācējus –  nesen piedzimušos un atbraukušos dzīvniekus –, bet arī nepalaist garām tādus ikgadējos notikumus kā Ziemas naktis, Tropu mēnesi, Roņu dienas un citus.

Ar abonementu iespējams apmeklēt arī Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza filiāli „Cīruļi”. Abonements derīgs vienu gadu no tā iegādes brīža. Abonements ir personalizēts, to drīkst izmantot tikai tā lietotāji, uzrādot personu apliecinošus dokumentus.


 

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs ir senākais zooloģiskais dārzs Baltijā, kas lepojas ar to, ka tajā mīt aptuveni 400 dzīvnieku sugu un ap 3000 dzīvnieku. Tā vispārējais stratēģiskais mērķis ir uzturēt vienīgo nacionālo zooloģisko dārzu, izglītot sabiedrību par Latvijas un pasaules faunu un tās aizsardzību, ar kvalitatīvas atpūtas piedāvājumu veicināt veselīgu dzīvesveidu un tūrismu, veikt pētniecību un sniegt ieguldījumu reto un izzūdošo sugu saglabāšanā, vienlaikus nodrošinot augstu labturības līmeni zooloģiskā dārza dzīvniekiem.

 Rīgas Zooloģiskais dārzs ir lieliska vieta, kur baudīt nesteidzīgu pastaigu Mežaparka priežu ielokā, reizē vērojot dzīvniekus un iepazīstot tās iemītniekus tuvāk. To apmeklējot, jums būs iespēja vērot visdažādākos dzīvniekus – no staltajām žirafēm un drosmīgajiem lauvām līdz darbīgajām skudrām un krāsainajām zivtiņām.

Rīga ZOO ir vienmēr priecīgs uzņemt viesus un sniegt jaunas emocijas pastaigā klusā vietā parkā, vērojot un iepazīstot vienmēr mainīgos dzīvniekus no visas pasaules. Zoodārzā katru reizi varēs atrast ko jaunu un iepriekš neredzētu. Dažādi dzīvnieki redzami gan ārā, gan iekštelpu ekspozīcijās – Tropu mājā, Terārijā, Akvārijā un citur.

Atelpai pastaigas laikā iespējams izmantot piknika laukumu, kā arī kāpšanas torni bērnu laukumiņā, uzkodas un atspirdzinājumus un pats galvenais – tīru gaisu meža ielokā dzīvnieku sabiedrībā.

Vairāk par Rīga Zoo uzzini mājaslapā rigazoo.lv

Vairāk informācijas: https://rigazoo.lv

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Pirkt Abonements Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza apmeklējumam Abonements Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza apmeklējumam Rīgas Zooloģiskais dārzs
Pirkt Ģimenes abonements Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza apmeklējumam Ģimenes abonements Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza apmeklējumam Rīgas Zooloģiskais dārzs
Pirkt Goda Ģimenes abonements Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza apmeklējumam Goda Ģimenes abonements Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza apmeklējumam Rīgas Zooloģiskais dārzs
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot