logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Vasaras Ievadfestivāls 2024

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

VASARAS IEVADFESTIVĀLS 2024

Izmantojiet iespēju apmeklēt pasākumu kopā ar draugiem! Vienā reizē iegādājieties 4 vai vairāk biļetes un saņemiet 15% atlaidi visam komplektam. Šī iespēja ir spēkā iepriekšpārdošanā līdz 24.maijam.

2024.gada vasara sāksies 25.maijā, Biznesa centrā RĀMAVA!

Tiekamies vasaras sākumā jau trešajā IEVADFESTIVĀLĀ, kas ir atpūtas pilns un izzinošs pasākums pieaugušajiem, jauniešiem, ģimenēm ar bērniem!

PASĀKUMA PROGRAMMA:

* Skatuve ar mūzikas un izklaides programmu – bērnu iemīļotais lācītis Ričijs Rū, grupa VELKAM, grupa LAIME PILNĪGA, MAZAIS PRINCIS, DJ Rihards Snikus, u.c. Pērc vienu biļeti un apmeklē visus šos koncertus, kā arī izbaudi visas pārējās aktivitātes.

* Dažādas atrakcijas, radošās darbnīcas un izklaide lieliem un maziem.

* Tūrisma festivāls - tūrisma informācijas centri un dažādas atpūtas vietas stāstīs par tūrisma un atpūtas iespējām vasarā. Kā arī pasākumā būs iespēja izvēlēties aprīkojumu aktīvai atpūtai.

* Mājražojumu un dārza lietu tirdziņš.

* Zona ar ēdieniem un dzērieniem dažādām gaumēm.

Pasākums norises laiks: plkst.11:00-19.00

Pasākums norisināsies Biznesa centrā RĀMAVA, Valdaučos - 15min braucienā no Rīgas centra, netālu no Dienvidu tilta. Kā nokļūt – autobusi nr.12 un nr.23, kā arī blakus pasākuma norisei ir pieejama autostāvvieta (1.00 EUR).

Vairāk informācijas par pasākumā gaidāmo skatiet pasākuma mājaslapā, kur ir publicēts arī foto un video atskats uz iepriekšējiem pasākumiem - www.ievadfestivals.lv

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma

Bezmaksas ieeja: zīdaiņiem līdz 1 gada vecumam

Vairāk informācijas: http://www.ievadfestivals.lv

Pasākuma ietvaros

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot