logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

The HU

Вс 08.09.2024 20:00
Palladium Rīga

Mongoļu folkmetāla grupa The HU uzstāsies koncertzālē Palladium Rīga

Unikāla folkmetāla grupa no Mongolijas, kas apvieno tradicionālos rīkles dziedājumus un teju tūkstoš gadu senus instrumentus ar “heavy metal” žanra skaņu estētiku, piešķir tam sava dižā priekšteča Čingishana – cilvēces vēsturē vislielākās impērijas izveidotāja um imperatora plašo vērienu, un īsā laikā jau ir iekarojuši visas pasaules metālistu un ne tikai metālistu sirdis, 8. septembrī uzstāsies koncertzālē Palladium. Biļetes no 3. maija pieejamas Biļešu Serviss tīklā.
 
Grupa radusies 2016. gadā, tātad tās vēsture vēl nav gara, bet viņi ir pamanījušies no savas karjeras neizsvītrot arī tos divus gadus, kad “Covid-19” pandēmijas dēļ koncertdarbība bija jāpārceļ uz nezināmu laiku – mongoļu folkmetālisti youtube kanālā iepazīstināja pasauli ar savu nacionālo virtuvi (Hu’s In The Kitchen?). 
 
Līdzīgi kā citās valstīs, kurās krietnu daļu 20. gadsimtā valdīja komunisti, Mongolijā no 1924. līdz 1992. gadam bija liegta piekļuve Rietumeiropas kultūrai, tostarp mūzikai – džezam un rokam, un arī Mongolijas tautas mūzikas popularizēšana bija ierobežota, Viss mainījās pēc Mongolijas revolūcijas 1990. gadā, iestājoties finansiālajai krīzei (kā notiek visur, kad tiek sagrauta vecā, bet vēl nav apgūta jaunā sistēma), toties tajā haosā sāka ieplūst arvien vairāk informācijas no ārpuses, tostarp par kultūras izpausmēm ASV un Rietumeiropā. Dziedātājs Bayarmagnai "Dashka" Dashdondog izveidoja grupu 2016. gadā, pats uzņemoties producenta un dziesmu autora pienākumus, bet pārējos dalībniekus izvēloties no Mongolijas Valsts Mūzikas un Dejas konservatorijas studentu vidus, kuri pieprata par rīkles dziedāšanu saukto tradīciju un spēlēja arī etniskos mūzikas instrumentus. “The Hu” (mongoļu valodā “hu” nozīmē “cilvēks”) pamatsastāvs palicis nemainīgs un tajā joprojām darbojas: 
•    Galbadrakh "Gala" Tsendbaatar – rīkles dziedāšana, zirgagalvas vijole (horsehead fiddle), 
•    Nyamjantsan "Jaya" Galsanjamts – vargāns, blokflauta, rīkles dziedāšana, 
•    Enkhsaikhan "Enkush" Batjargal – zirgagalvas vijole, rīkles dziedāšana.
•    Temuulen "Temka" Naranbaatar – tovshuur (ar ādu apvilkts divstīgu koka instruments, ko 13. gadsimta mongoļi spēlējuši pitrms kaujām), piedziedājumi, piebalsis. 
 
Turnejās grupai pievienojas vēl četri vīri, kuri spēlē tradicionālos rokmūzikas instrumentus – ģitāras un basus, bungas un perkusijas, kā aŗī piedzied bekvokālus. Grupas ideja bija spēlēt valstī iepriekšējās desmitgadēs liegto heavy metal žanra mūziku, nevis kopējot jau zināmās žanra grupas, bet turpinot pētīt un rūpīgi piemeklēt savā rīcībā esošos resursus no Mongoļu tradicionālās kultūras, pēc iespējas vairāk integrējot tos rokmūzikā, kas viņus padarīja unikālus un interesantus visai pasaulei. Savu stilu viņi nodēvēja par "hunnu rock", smeļoties iedvesmu savas zemes vēsturē – no Hunnu Impērijas (3.gs.pirms mūsu ēras – mūsu ēras 1.gs).
 
“The Hu” publicēja pirmās divas dziesmas kanālā YouTube 2018. gada beigās – "Yuve Yuve Yu" and "Wolf Totem", kas nākamā gada pavasarī sasniedza pirmo vietu “Billboard's Hard Rock Digital Song Sales” topā, “The Hu” kļūstot par vēsturē pirmajiem mongoļu mūziķiem, kuri tikuši “Billboard” topā, kur pat daudzi Eiropā slaveni mūziķi tā arī nekad neiekļūst. Otra dziesma "Yuve Yuve Yu" tajā pašā popularitātes sarakstā ierindojās septītajā vietā, kamēr "Wolf Totem" jau pakāpās līdz nākamajam līmenim, debitējot 22. vietā “Billboard's Hot Rock Songs” topā. 
Tajā pašā – pirmo panākumu – gadā “The Hu” jau tikās ar Mongolijas prezidentu, kurš viņiem izteica atzinību par savas valsts popularizēšanu, pirms viņi devās savā pirmajā, divdesmit trīs koncertu turnejā divpadsmit Eiropas valstīs, kuru noslēdzot, tika izdots “The Hu” ceturtais singls “The Great Chinggis Khaan” – slavas dziesma dižajam tautietim, kura laikā Mongoļu Impērija kļuva par lielāko impēriju cilvēces vēsturē ar teritoriju vairāk nekā 33 miljoni km² – tā aizņēma lielāko daļu Eirāzijas sauszemes no Klusā okeāna līdz Vidusjūrai un no Indijas okeāna līdz polārajam lokam.
 
“The Hu” debijas albums “The Gereg” iznāca 13. septembrī. Nosaukumā izmantotais vārds “Gereg” arī ņemts no vēstures – tā tikusi saukta diplomātiskā pase Čingishana laikos. Albumu izdeva ASV ierakstu kompānija “Eleven Seven Records”, un visu atlikušo 2019. gadu grupa intensīvi koncertēja Ziemeļamerikā, 27. novembrī vēl paspējot saņemt Mongolijas valsts augstāko apbalvojumu – Čingishana Ordeni (‘Order of Genghis Khan”) par Mongolijas kultūras nešanu pasaulē.
 
Zinot cilvēku vairākuma ieradumus izvēlēties pārbaudītas vērtības, “The Hu” sāka sadarboties ar angliski dziedošajiem vokālistiem – dziesmas “Yuve Yuve Yu" jaunajā versijā dziedāja Denijs Keiss (Danny Case) no “From Ashes to New”, bet "Wolf Totem" remiksā piedalījās “Papa Roach” līdrevokālists Džikobi Šadiks Jacoby Shaddix) – šī versija tika iekļauta šausmu filmas “The Retaliators” skaņu celiņā, bet "Song of Women" remiksā skanēja grupas “Halestorm” vokālistes Elizabeth "Lizzy" Hale balss. 2020. gada Austrālijas turnejas laikā “The Hu”, tāpat kā visu pasauli tolaik, apturēja “Covid-19” pandēmijas ierobežojumi, bet grupa turpināja darbu pie singla “Black Thunder” un uzsāka video sēriju “Hu's in the Kitchen”, demonstrējot savas kulinārijas prasmes YouTube un turpat sniedzot arī virtuālo labdarības koncertu, paziņojot arī par plāniem izdot otro albumu 2021. gada jūlijā. Viņu dziesmas “The Legend of Mother Swan” versija dāņu blekmetāla mākslinieces Myrkur izpildījumā tika izmantota videospēlē “The Sims 4”, bet 3. decembrī “The Hu” izdeva kavervetrsiju “Metallica” dziesmai “Sad but True”, izraudzīti kā vieni no 53 māksliniekiem, kuri izpelnījušies godu piedalīties grupas “Metallica” slavenākā – melnā albuma trīsdesmitt gadu jubilejas izdevumā “The Metallica Blacklist”, kur viņi izpilda arī “Through the Never” – visi albuma ienākumi tika ziedoti labdarībai. Septembrī atgriezušies Zieremeļamerikā savā “Hun Tour”, “The Hu” atsāka dzīvo koncertēšanu pēc pandēmijas, spēlējot arī dziesmas no tobrīd vēl gaidāmā otrā albuma “Rumble of Thunder”, kuru dziesmu autors Dashka raksturo kā mūsdienu sabiedrības un seno laiku vēstures iedvesmotu. 
 
2023. gada sākumā tika izdots video dziesmai “This Is Mongol (Warrior Souls)”, kurā ar galveno vokālu un ritma ģitāru piedalījās Viljams Djuvols (William DuVall) no grupas “Alice in Chains” , savukārt “Black Thunder” piedalījies Daniel “DL” Laskiewicz no “Bad Wolves” and Seržs Tankjans (Serj Tankian) no slavenās ASV dzīvojošo armēņu grupas “System of a Down”. 2024. gada martā britu slavenie “heavy metal” veterāni “Iron Maiden” paziņojuši, ka “The HU” viņus iesildīs “Future Past” turnejas Ziemeļamerikas koncertos. 
 
“The HU” mūzika izmantota divās “Star Wars” videospēlēs – “Star Wars Jedi: Fallen Order” (2019) un “Star Wars Jedi: Survivor” (2023). Dažas dziesmas – “Hohochu”, “Sugaan Essena” (“Black Thunder”) un “Eseerin Vasahina” skan spēles grupas “Agasar” sniegumā. “Mēs visi esam “Star Wars” fani. Sākām skatīties filmas bērnībā un visi gribējām būt kā Luke Skywalker, jo šis tēls arī mūs motivēja būt stipriem un godīgiem cilvēkiem,” ir izteicies  "Gala" Tsendbaatar 2020. gadā medijā “Revolver”.

Dziesmas “Sugaan Essena” vārdi koncertos Eiropā un Ziemeļamerika tika izpildīt oriģinālā – mongoļu –valodā, bet vēlāk spēles vajadzībām viņi tekstu pārrakstīja citplanētiešu valodā, kura tomēr esot pārāk grūta, lai tajā dziedātu koncertos.

Iegādei i-veiklā (tikai) pieejams īpašs VIP komplekts "The HU: Traditional Mongolian Instrument Workshop + Q&A + Photo".
Komplekta cenā ikļauts:
· Viena stāvvietas biļete*
· Piekļuve The HU pirms-koncerta Mongolijas tradicionālā instrumenta meistarklasei ar kādu no grupas The HU dalībniekiem**
· Piekļuve The HU pirms-koncerta Jautājumu un atbilžu sesijai ar grupas The HU dalībniekiem***
· Foto ar grupas The HU dalībniekiem
· Laminētu VIP suvenīru piemiņai****
· Prioritāra VIP ieeju koncertzālē*****
· Prioritāra piekļuve suvenīru iegādei 
*Biļetes veids norādīts pirkuma brīdī
**Viens no The HU grupas dalībniekiem sniegs meistarklasi par tradicionālajiem Mongoļu mūzikas instrumentiem. Grupas dalībnieks, kurš sniegs meistarklasi, netiek paziņots iepriekš.
***Visi grupas The HU dalībnieki piedalīsies Jautājumu un atbilšu sesijā, kā arī foto sesijā
****Laminētā VIP caurlaide tiek izsniegta uz vietas koncerta dienā un tā lokācijā, kad VIP biļetes īpašnieks reģistrējas koncerta apmeklējumam.

Informācija par VIP biļetēs iekļautajiem elementiem var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma. VIP biļetes NAV MAINĀMAS; VĀRDU MAIŅA netiks atļauta nekādā gadījumā; NAV PIEMĒROJAMA BIĻEŠU ATGRIEŠANA VAI TO MAIŅA. Lūdzu ņemiet vērā, ka šis piedāvājums nav derīgs tām biļetēm, kas nopirktas caur Fan to Fan tālākpārdošanu. Piedaloties jebkurā pasākumā, kas saistīts ar The HU, jūs piekrītat, ka jebkāda veida uzņemtie video, foto, vai cita veida materiāli var tikt izmantoti jebkādos lokālos un internacionālos medijos. VIP biļetē iekļautie piedāvājumi, kas nav saistīti ar pašu ieejas biļeti, nav maināmi vai nododami trešajai personai. 

Jūs saņemsiet epastu 2-3 dienas pirms koncerta datuma ar instrukcijām par to, kā maksimāli izmantot Jūsu VIP biļetē iekļauto pieredzi. Papildu komunikācija par Jūsu pirkumu var tikt nosūtīta īsziņas veidā uz tālruņa numuru, kuru norādījāt pirkuma veikšanas brīdī. VIP biļetēs iekļautā programma norisināsies 3-4 stundas pirms koncerta sākuma. Informācija par reģistrēšanos būs pieejama ŠEIT, kad tā būs apstiprināta.

Ekskluzīvās VIP biļešu komplektā iekļautās preces ar grupas simboliku tiks nosūtītas uz adresi, kuru norādījāt pasūtījuma veikšanas brīdī vai arī būs pieejamas uz vietas lokācijā, kurā notiks VIP pasākums. Ja preces būs pieejamas uz vietas lokācijā, mēs pēc pasākuma tās nevarēsim nosūtīt Jums, ja atteiksieties tās saņemt uz vietas. Nevaram galvot, ka preces, kuras tiks sūtītas uz norādītajām adresēm (adrese jānorāda pasūtījuma veikšanas brīdī) tiks saņemtas pirms koncerta datuma. Nopērkot VIP biļetes komplektu Jūs piekrītat, ka Jūsu informācija ir pieejama VIP pakalpojuma sniedzējam. Tas nepieciešams, lai Jūs varētu saņemt paziņojumus par Jūsu VIP biļeti, tajā iekļauto elementu īstenošanu, kā arī varētu saņemt preces ar grupas simboliku pa pastu. Visas nosūtītās preces, kuras netiek izņemtas 90 dienu laikā, atkarībā no pieprasījuma, var tikt nogādātas atpakaļ grupai.

Iegādājoties VIP biļešu komplektu, pircējs uzņemas visu atbildību un riskus, kas saistīta ar VIP komplekta piedāvājumu, tā tālāku pārdošanu, ļaunprātīgu izmantošanu, u.c. 

Ja Jums ir kādi jautājumi saistībā ar VIP biļešu komplektu, lūdzu sazinieties ar “Please & Thank You Customer Success” komandu caur epastu help@please.co vai caur īsziņas palīdzību +1 (916) 655-9270.

Дополнительная информация: http://www.thehuofficial.com

Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
The HU Вс 08.09.2024 20:00 Palladium Rīga 39.50 - 179.03
Мероприятие The HU
Дата / Время Вс 08.09.2024 20:00
Место проведения Palladium Rīga
Цена 39.50 - 179.03
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 1.20 € (включая НДС 21%) за каждый билет
​​​​​​Входные билеты на мероприятие представлены в различных ценовых категориях. Ценовые группы не отличаются по содержанию и качеству. Просим сначала приобретать более дешевые билеты.

Любые розыгрыши билетов, в том числе в социальных сетях, без письменного согласия организаторов концерта строго запрещены.

У каждого посетителя в независимости от возраста должен быть отдельный билет. 
Для посетителей мероприятия нет ограничений по возрасту, но родителям, не сопровождающим на концерт своих детей младше 16 лет, напоминаем, что детям находиться на улице без взрослого после 22:00 в Латвии запрещено.

Для посетителей с ограниченными возможностями в передвижении:
Посетителю в кресле-коляске вместе с сопровождающим необходим один входной билет. 

Программа мероприятия:
19:00 вход для публики
20:00 начало концертной программы

В стоимость билета VIP БАЛКОН включено стоячее место на отдельной зоне балкона.


Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Латвия
Организатор
BDG concerts SIA
BDG concerts SIA
Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Rīga,
Рег. №: 40103422688
Мероприятие The HU
Дата / Время Вс 08.09.2024 20:00
Место проведения Palladium Rīga
Цена 39.50 - 179.03
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Brit Floyd Brit Floyd Palladium Rīga
Купить билет Bambie Thug Bambie Thug Palladium Rīga
Купить билет Thirty Seconds To Mars - Seasons ПопулярноеПопулярноеThirty Seconds To Mars - Seasons Arēna Rīga
Купить билет Trentemøller Trentemøller Palladium Rīga
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить