logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Robbie Williams XXV Tour

Чт 09.03.2023 20:00
Arēna Rīga

ROBBIE WILLIAMS  SAVĀ JUBILEJAS TURNEJĀ  SNIEGS KONCERTU RĪGĀ

Robbie Williams atgriežas uz skatuves ar saviem lielākajiem hitiem. Nākamgad nepārspējamais izpildītājs svinēs savas godalgotās solo karjeras 25 gadu jubileju un 9. martā uzstāsies Arēnā Rīga. Biļetes tirdzniecībā no 30. septembra plkst. 11.00 “Biļešu Serviss” tīklā. Savukārt, FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri, biļetes varēs iegādāties ātrāk, iepriekšpārdošanā, jau no 29. septembra plkst. 11.00, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem.

Robbie Williams ir nepārspējams šovbiznesa izklaidētājs un superzvaigzne par ko liecina gan izpārdotie koncerti, gan rekordu nozīmīgas uzstāšanās, gan mākslinieka pēdējā viesošanās Rīgā, kura bija pilnībā izpārdota. Jaunās koncertturnejas ietvaros “XXV” dzirdēsim 25 gadu laikā tapušos labākos hitus jaunā skanējumā, kas ierakstīti kopā ar Metropole Orkest, sākot no publikā iemīļotajām dziesmām “Angels”, “Let Me Entertain You” līdz “She's the One” un daudzām citām. Jaunākais albums “XXV” ir oficiāli pārspējis visus “Official Chart” ierakstus un šobrīd ierindojas 1. vietā, kas ir Robbie Williams 14. nr 1. solo albums, kļūstot par mākslinieku ar visvairāk izdoto nr. 1 albumu skaitu Lielbritānijā, apsteidzot leģendārā Elvis Presley rekordu. Robbie Wiiliams ir viens no komerciāli veiksmīgākajiem solo māksliniekiem Lielbritānijas vēsturē. 

Albuma “XXV” izdošana šī gada septembrī iezīmēja ievērojamu un neapstrīdamu faktu, ka ir pagājuši vairāk nekā 25 gadi, kopš Robbie Williams no puišu grupas Take That uzsāka savu solo karjeru, ko neviens pat viņš vēl nevarēja iedomāties, ka izvērtīsies līdz superzvaigznes statusam. Šajā laikā piedzīvots daudz. Vairāk nekā 85 miljoni pārdotu albumu visā pasaulē, 14. nr. 1. albumi Lielbritānijā, 14. nr. 1 singli; visvairāk dienā pārdoto koncertu biļešu (1.6 milj. 2005. gada 19. novembris), rekorda nozīmīgas uzstāšanās Knebworth parkā līdz 375 000 klausītājiem 2003. gadā, atkārtotā apvienošanās ar Take That un tā panākumi, nepārspējamas 18 “Brit Awards” balvas, piedalīšanās X Faktora vērtēšanā, “Royal Shakespeare Company” kompānijas mūzikls “The Boy In The Dress, Soccer Aid”, neskaitāmas sadarbības mūzikā, mākslā, radio, grāmatās, modē, TV un kino. Sarakstu varētu vēl ilgi turpināt, bet tā ir tikai neliela daļa no piedzīvotā šo gadu laikā, ko atspoguļos arī mākslinieka jaunākais albums “XXV”.

Pēc triumfējošā šova šovasar dzimtajā pilsētā Stoke-on-Trent, Robbie Williams ir enerģijas piepildīts un gatavs piedzīvot visus nenospēlētos šovus un izdziedāt visas dziesmas, kas nav dziedātas pandēmijas gados ar savu jauno “XXV” pasaules koncerttūri, kas sāksies jau šī gada oktobrī un sasniegs Latvija nākamā gada martā. Kā mākslinieks saka: "Šī ir mana dzīves daļa un es neplānoju to pārtraukt tuvākajā laikā. Es mīlu savu darbu, to, kas man ir dots, un iespējas, kas man ir dotas. Un es joprojām esmu ļoti ambiciozs”.

Biļetes tirdzniecībā no 30. septembra plkst. 11.00 “Biļešu Serviss” tīklā. FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri, biļetes varēs iegādāties ātrāk, iepriekšpārdošanā, jau no 29. septembra plkst. 11.00, izmantojot iepriekšpārdošanas kodu.

Дополнительная информация: https://robbiewilliams.com

Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Robbie Williams XXV Tour Чт 09.03.2023 20:00 Arēna Rīga 70.20 - 100.20
Мероприятие Robbie Williams XXV Tour
Дата / Время Чт 09.03.2023 20:00
Место проведения Arēna Rīga
Цена 70.20 - 100.20
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 1.00 € (включая НДС 21%) за каждый билет
  • Предварительная продажа билетов для членов концертного клуба FBI и Positivus Festival начнется 29 сентября в 11:00.
  • Публичная продажа билетов начнется 30 сентября в 11:00.
* Ко всем билетам на мероприятия, проходящим в Арене Рига, прибавляется плата за услугу 1,20 EUR за каждий билет.
 
​​​​​​Входные билеты на мероприятие представлены в различных ценовых категориях. Ценовые группы не отличаются по содержанию и качеству. Просим сначала приобретать более дешевые билеты.

Любые розыгрыши билетов, в том числе в социальных сетях, без письменного согласия организаторов концерта строго запрещены.

У каждого посетителя в независимости от возраста должен быть отдельный билет. 
Для посетителей мероприятия нет ограничений по возрасту, но родителям, не сопровождающим на концерт своих детей младше 16 лет, напоминаем, что детям находиться на улице без взрослого после 22:00 в Латвии запрещено.

Для посетителей с ограниченными возможностями в передвижении:
Посетителю в кресле-коляске вместе с сопровождающим необходим один входной билет. 

Приобретая билеты на концерт, предполагается, что посетитель ознакомился и обязуется соблюдать правила посещения концерта, а также нормативные акты Латвийской Республики. 

Программа мероприятия:
18:00
вход для публики
20:00 начало концертной программы

Пожалуйста, обратите внимание, что Covid-19 ограничения, введенные в стране, могут меняться, концерт будет организован в соответствии с действующими правилами проведения публичных мероприятий. В настоящее время нет никаких ограничений или требований относительно Covid-19 при посещении мероприятия.


Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Латвия
Организатор
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Ūdens iela 12 - 106 Rīga LV-1007 Rīga
Рег. №: 40103422688
Мероприятие Robbie Williams XXV Tour
Дата / Время Чт 09.03.2023 20:00
Место проведения Arēna Rīga
Цена 70.20 - 100.20
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Palaye Royale Palaye Royale Palladium Rīga, Латвия 35.00 - 39.00
Купить билет Fabrizio Paterlini Fabrizio Paterlini Palladium Rīga, Латвия 29.00 - 45.00
Купить билет Steve Vai - Inviolate Europe Tour 2023 ПопулярноеПопулярноеSteve Vai - Inviolate Europe Tour 2023 Palladium Rīga, Латвия 39.00 - 319.00
Купить билет Billy Talent ПопулярноеПопулярноеBilly Talent Palladium Rīga, Латвия 29.00
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить