logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню
Поиск на карте
Выбрать период

Low Roar (pārcelts no 13/05/22)

Вт 22.11.2022 20:00
Palladium Rīga
25.00 - 35.00
TIKS PĀRCELTS LOW ROAR KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM
 
Low Roar 13. maijā paredzētais koncerts koncertzālē Palladium Rīga tiks pārcelts. Jaunais koncerta datums tiks izziņots tuvākajā laikā. Visas iegādātās biļetes būs derīgas uz jauno pārcelto koncertu datumu. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums rakstīt uz info@bdg.lv.

Ziņojums no mākslinieka: 
 
Dārgie draugi,
Ar lielu nožēlu Low Roar plānotā koncertturneja tiek pārcelta.
Bija laiks, kad koncertturnejas radīja patīkamu satraukumu, bet tagad, ņemot vērā visu, ko mēs piedzīvojam, mēs jūtam tās nepieciešamību atlikt uz vēlāku laiku, kad situācija uzlabosies.
Ticiet man — es biju tik lielā sajūsmā un cerēju atkal piedzīvot dzīvās uzstāšanās, tomēr laiks šobrīd nav tam piemērots.
Šīs nav koncertturnejas beigas un mēs noteikti drīz tiksimies. Līdz tam būsim sagatavojuši daudz aizraujošus jaunumus.
Paldies par atbalstu un sapratni.
Low Roar

 

LOW ROAR UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM RĪGA

Ar delikātu folkmūzikas skanējumu, kas piepildīts ar nostalģiju un maigumu, 13. maijā koncertzālē Palladium Rīga pirmo reizi viesosies ambientā postroka elektroniskās mūzikas grupa Low Roar. Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tīklā. 

Low Roar ir amerikāņa-islandieša Ryan Karazija projekts, kura mūzikai raksturīgs gaisīgas un ambientas skaņas. Ryan Karazija ir mākslinieks - ceļotājs, tomēr viņa ceļojums dzīvē un mūzikā nav tikai par viņu pašu. Tas iekļauj arī klausītājus, kuri mākslinieka mūzikā atrod ceļu, pa kuru vēlas iet, vai sajūtu, kuru jau sen bija meklējuši. Pēc sadarbības ar indīroka grupu Audrye Sessions, Ryan Karazija pārcēlās uz Islandi, kur arī aizsāka savu jauno projektu. Pēc pārcelšanās mākslinieks pievērsās daudz intravertākai un intīmākai mūzikas skaņai, ko lielā mērā ietekmēja Islandes vietējās folkgrupas. Kopā ar “Tonequake Records” 2011. gada 1. novembrī Low Roar izdeva savu debijas albumu “Low Roar”.

Low Roar muzikālā daiļrade ir bijusi salīdzināta ar tādām grupām kā Keaton Henson un Bon Iver. Delikāts, folka, ambientās mūzikas skanējums, kas piepildīts ar nostalģiju, maigumu un ilgām. Low Roar otrais 2014. gadā izdotais albums “0” bija grupas izrāviens. Pēc daudzām lieliskām mūzikas kritiķu atsauksmēm, Low Roar devās koncertturnejā pa visu pasauli. Albuma “0” estētika tika salīdzināta ar Radiohead un Sigur Rós, galvenokārt pateicoties tā izsmalcinātam, brīžiem gandrīz episkajam skanējumam. 

Tomēr labākais vēl tikai sekoja. 2016. gadā, atrodoties Islandē, videospēļu pasaules leģenda Hideo Kojima atklāja Low Roar mūziku, iepērkoties veikalā. Pēc tam, kad Sony sazinājās ar mākslinieku, Hideo Kojima izvēlējās Low Roar mūziku savai spēlei “Death Stranding”. Grupas dziesmas tika iekļautas spēles reklāmas klipā, kas tika izdots 2016. gadā. Pēc pirmizrādes amerikāņu-islandiešu projektu atklāja simtiem tūkstošu klausītāju visā pasaulē. Darbs ar Kojimu bija nozīmīgs pagrieziena punkts Low Roar muzikālajā karjerā. Kojima raksturo Low Roar mūziku kā juteklisku un unikālu.

Low Roar jaunākais albums "maybe tomorrow…", kura ietvaros grupa viesosies pie mums, koncertzālē Palladium, tika izdots pērnā gada vasarā. Albuma dziesmām raksturīgas maigas un nomierinošas skaņas ar īpašu, emocionālu sajūtu. Šis albums ir viens no izteiksmīgākajiem Low Roar daiļradē, jo tam pievienots pilnīgi jauns mākslinieka Ryan Karazija skanējums, kas pilnībā iekļauj klausītājus tā stāstā.

Jaunums – “Droša biļete”. Pasākuma rīkotājs SIA” BDG concerts” garantē, ka koncerta atcelšanas vai pārcelšanas gadījumā, pircējs par koncerta biļeti samaksāto naudu saņems 2 nedēļu laikā, pēc pieprasījuma (aizpildītas pieteikuma formas) iesniegšanas. “Droša biļete” nodrošina papildus garantiju, ka pandēmijas dēļ pārcelto vai atcelto koncertu biļešu samaksātā nauda tiks atgriezta daudz īsākā laikā, nekā to nodrošina valstī pastāvošie regulējumi.

Дополнительная информация: http://www.lowroarmusic.com

Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Low Roar (pārcelts no 13/05/22) Вт 22.11.2022 20:00 Palladium Rīga 25.00 - 35.00
Мероприятие Low Roar (pārcelts no 13/05/22)
Дата / Время Вт 22.11.2022 20:00
Место проведения Palladium Rīga
Цена 25.00 - 35.00
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 1.00 € (включая НДС 21%) за каждый билет

Внимание! В соответствии с ограничениями, введенными в Латвии в связи с COVID-19 для организации публичных мероприятий, вход на концерт будет разрешен при предъявлении сертификата, подтверждающего факт вакцинации или перенесенного заболевания COVID-19.

При посещении мероприятия будет необходимо предъявить документ, удостоверяющий личность, билет и действующий сертификат. Сертификат можно скачать на сайте www.Covid19sertifikats.lv.

Пожалуйста, обратите внимание, что COVID-19 ограничения, введенные в стране, могут меняться, концерт будет организован в соответствии с действующими правилами проведения публичных мероприятий.

Любые розыгрыши билетов, в том числе в социальных сетях, без письменного согласия организаторов концерта строго запрещены.

У каждого посетителя в независимости от возраста должен быть отдельный билет. 

Для посетителей мероприятия нет ограничений по возрасту, но родителям, не сопровождающим на концерт своих детей младше 16 лет, напоминаем, что детям находиться на улице без взрослого после 22:00 в Латвии запрещено.

Для посетителей с ограниченными возможностями в передвижении:
Для посетителей передвигающихся в креслах-колясках предназначено ограниченное количество мест на специальной платформе. Скидки на билеты не предусмотрены. Посетителю в кресле-коляске вместе с сопровождающим необходим один входной билет. 

Приобретая билеты на концерт, предполагается, что посетитель ознакомился и обязуется соблюдать правила посещения концерта, а также нормативные акты Латвийской Республики. 

19:00 вход для публики
20:00 начало концертной программы


Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Латвия
Организатор
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Ūdens iela 12 - 106 Rīga LV-1007 Rīga
Рег. №: 40103422688
Мероприятие Low Roar (pārcelts no 13/05/22)
Дата / Время Вт 22.11.2022 20:00
Место проведения Palladium Rīga
Цена 25.00 - 35.00
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Moonchild (Pārcelts no 18.03.22.) Moonchild (Pārcelts no 18.03.22.) Palladium Rīga, Латвия 25.00 - 29.00
Купить билет Opeth - In Cauda Veneum (Pārcelts no 11.03.21 un 16.09.21.) Opeth - In Cauda Veneum (Pārcelts no 11.03.21 un 16.09.21.) Palladium Rīga, Латвия 39.00 - 49.00
Купить билет Sting - My Songs (Pārcelts no 05.03.2022) ПопулярноеПопулярноеSting - My Songs (Pārcelts no 05.03.2022) Arēna Rīga, Латвия 50.20 - 100.20
Купить билет IN FLAMES ПопулярноеПопулярноеIN FLAMES Palladium Rīga, Латвия 39.00 - 45.00
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить