logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню
Поиск на карте
Выбрать период

In Flames

Вс 13.11.2022 18:30
Palladium Rīga
39.00 - 85.00

IN FLAMES UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM AR BAGĀTU IESILDOŠO GRUPU SASTĀVU 

Tādu koncertu vakars koncertzālē Palladium Rīga sen nebūs piedzīvots. Leģendārie zviedru metālisti In Flames sniegs savu ilgi gaidīto koncertu 13. novembrī koncertzālē Palladium Rīga. Līdz ar jauno un arī labi zināmo In Flames muzikālo materiālu koncertā metāla žanra mūzikas piekritējus izklaidēs arī tādas smagā metāla grupas kā At The Gates, Imminence un Orbit Culture, veidojot piepildītu un neaizmirstamu vakara programmu saviem faniem. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no 5. augusta plkst. 12.00. 

At The Gates līdz ar In Flames uzskatāmi par pionieriem melodiskā smagā metāla žanrā, kas dēvēts arī par Gēteborgas skaņu, šādu nosaukumu iegūstot no abu grupu izcelsmes pilsētas — Gēteborgā. Imminence, kuri zināmi ar unikālo smagā metāla un vijoļu mūzikas sintēzi, ar jaunāko albumu “Heaven In Hiding” (2021) pacēla jaunā līmenī savu atpazīstamību. Citādāku skanējumu zviedru smagā metāla mūzikas koncertā ieviesīs Orbit Culture, kas, lai gan oriģināli ir cēlusies Zviedrijā, nepieder ne Gēteborgas, ne Stokholmas nāves metāla kopienai, bet tā vietā savā mūzikā spēj ievīt smagā metāla noskaņas.

Mūsdienu mūzikas pasaulē, kas pārpildīta ar nebeidzamiem žanriem un pārejošiem trendiem, grupa In Flames ir nemainīgi patiesa savai muzikālajai vīzijai. 2022. gada jūnijā grupa publicēja savu jaunāko muzikālo sniegumu — dziesmu “State of a Slow Decay”, lai atzīmētu līguma pārrakstīšanu ar grupas pārstāvošo leiblu “Nuclear Blast Record”s, paplašinot savu sadarbību globālā līmenī. Grupas solists norāda, ka dziesma ir kā oficiāls paziņojums, kas ietver visu, kas grupai ir svēts, vienlaikus kalpojot par apliecinājumu In Flames pagātnei, tagadnei un nākotnei.  

Kopš apvienības dibināšanas 1990. gadā, Zviedrijas pilsētā Gēteborgā, leģendārie metālisti ir devušies neskaitāmās pasaules koncertturnejās un kalpojuši par iedvesmu mūsdienu lielākajām metāla apvienībām, paralēli nemitīgi attīstot un pilnveidojot savu unikālo skanējumu. Ar miljoniem pārdotu ierakstu un pasaules mēroga fanu bāzi, In Flames pierādījuši sevi kā neapturamus smagās mūzikas smagsvarus.

In Flames diskogrāfijas sarakstā ietilpst trīs EP izdevumi, divi koncertu ierakstu DVD, kā arī trīspadsmit studijas albumi no kuriem jaunākais “I, The Mask” izdots 2019. gadā. In Flames tikuši nominēti trim “Grammis” balvām (Zviedru Grammy balvas ekvivalents), iegūstot divas no tām - grupas albumi “Soundtrack to Your Escape” (2004) un “Come Clarity” (2006) tikuši atzīti par to gadu labākajiem ierakstiem smagā roka un metāla kategorijā. In Flames ir sasnieguši iespaidīgus mūzikas vēstures augstumus. Apvienības melodijas, harmonijas un lirikas, kas raksturo In Flames īpatnējo stilistiku ir attīstījušās līdzi laikiem. Fani no visas pasaules, kas sevi sauc par “Jesterheads” var paļauties, ka In Flames iedvesmos tos baudīt labāko metāla mūziku arī turpmāk, sekojot sauklim ”In Flames We Trust”.

________

Meet & Greet Upgrade (pieejams tikai internetā).
! Meet & Greet Upgrade neietver koncerta biļeti – tā ir jāiegādājās atsevišķi.
 
Meet & Greet Upgrade nodrošina:
• Ātrāku iekļūšana koncerta norises vietā, tikšanos ar grupu pirms koncerta sākuma, kur būs iespējams uzdot jautājumus
• Tikšanos ar grupu In Flames**
• Iespēju nofotografēties ar grupu In Flames**
• Koncerttūres īpašo suvenīra plakātu un koncerta dziesmu sarakstu ar autogrāfu no In Flames
• “Meet & Greet” satikšanās lamināta piemiņas kartiņu
• Ātrāku ieeju, lai iegādātos grupas suvenīrus pirms norises vieta tiek atvērta publikai
• Pieejams ierobežotā daudzumā

** Lūdzu, ņemiet vērā: mākslinieka un VIP viesu drošības apsvērumu dēļ, fotogrāfēšanas iespējas var būt sociāli attālināta.

Дополнительная информация: http://www.inflames.com

Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
In Flames Вс 13.11.2022 18:30 Palladium Rīga 39.00 - 85.00
Мероприятие In Flames
Дата / Время Вс 13.11.2022 18:30
Место проведения Palladium Rīga
Цена 39.00 - 85.00
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 1.00 € (включая НДС 21%) за каждый билет
​​​​​Входные билеты на мероприятие представлены в различных ценовых категориях. Ценовые группы не отличаются по содержанию и качеству. Просим сначала приобретать более дешевые билеты.

Пожалуйста, обратите внимание, что Covid-19 ограничения, введенные в стране, могут меняться, концерт будет организован в соответствии с действующими правилами проведения публичных мероприятий. В настоящее время нет никаких ограничений или требований относительно Covid-19 при посещении мероприятия.

Любые розыгрыши билетов, в том числе в социальных сетях, без письменного согласия организаторов концерта строго запрещены.

У каждого посетителя в независимости от возраста должен быть отдельный билет. 
Для посетителей мероприятия нет ограничений по возрасту, но родителям, не сопровождающим на концерт своих детей младше 16 лет, напоминаем, что детям находиться на улице без взрослого после 22:00 в Латвии запрещено.

Для посетителей с ограниченными возможностями в передвижении:
Посетителю в кресле-коляске вместе с сопровождающим необходим один входной билет. 

Приобретая билеты на концерт, предполагается, что посетитель ознакомился и обязуется соблюдать правила посещения концерта, а также нормативные акты Латвийской Республики. 

Программа:
18:00 вход для публики
18:30 - Orbit Culture
19:20 - Imminence
20:15 - At The Gates
21:30 - In Flames


Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Латвия
Организатор
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Ūdens iela 12 - 106 Rīga LV-1007 Rīga
Рег. №: 40103422688
Мероприятие In Flames
Дата / Время Вс 13.11.2022 18:30
Место проведения Palladium Rīga
Цена 39.00 - 85.00
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Milky Chance TOUR AGAIN 2022 Milky Chance TOUR AGAIN 2022 Palladium Rīga, Латвия 29.00 - 35.00
Купить билет Daddy Was A Milkman ПопулярноеПопулярноеDaddy Was A Milkman Palladium Rīga, Латвия 29.00 - 39.00
Купить билет Palaye Royale Palaye Royale Palladium Rīga, Латвия 35.00 - 39.00
Купить билет Robbie Williams XXV Tour ПопулярноеПопулярноеRobbie Williams XXV Tour Arēna Rīga, Латвия 70.20 - 150.20
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить