logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Billy Talent

VASARĀ RĪGĀ UZSTĀSIES BILLY TALENT 

Kanādas veiksmīgā alternatīvā roka grupa Billy Talent beidzot ierodas Rīgā ar šovu 12. jūnijā koncertzālē Palladium. Ar savu panka un alternatīvā roka sajaukumu kanādieši ir sevi pierādījuši kā lielisku dzīvo grupu un nav šaubu, ka šo tikšanos esam gaidījuši ar lielu nepacietību. Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no 27. janvāra plkst. 12.00.

Billy Talent ir viena no labākajām kanādiešu grupām un ierindojas starp 10 komerciāli visveiksmīgākajām pārdotajām kanādiešu grupām. Apbalvojumi, kuri runā paši par sevi - Billy Talent ir saņēmuši 7 prestižās “Juno Awards” balvas un 23 nominācijas, 10 “Much Music Video Awards” balvas no 32 nominācijām, kas ierindojis grupu starp visvairāk nominētajām grupām “Much Music Video Award” balvu vēsturē. Kanādas roka radio viņi ir ieguvuši trīs nr. 1 hitus, kuri 20 nedēļas pēc kārtas saglabāja pirmo pozīciju topā – sešus Top 5 hitus un sešus Top 10 hitus.

Grupas debijas albums “Billy Talent” tika izdots 2003. gada rudenī un saņēma atzinīgu novērtējumu mūzikas kritiķu vidū. Ar hitiem “Try Honesty”, “The Ex”, “River Below” un “Nothing to Lose” albums sasniedza Kanādas albuma topa 6. vietu un trīskāršu platīna statusu, kā rezultātā tika saņemtas arī divas prestižās “Juno Awards” balvas – “Gada labākais albums” un “Gada labākā grupa”. Arī grupas nākamie albumu turpinājumi “Billy Talent II” & “Billy Talent III” ir saņēmuši trīskāršu platīnu statusu. 2016. gadā izdotais albums “Afraid of Heights” debitēja mūzikas albumu topā pirmajā vietā ne tikai Kanādā, bet arī Vācijā, Šveicē un Austrijā. 

Jaunākais Billy Talent albums "Crisis of Faith" kopš izdošanas strauji virzījies augšup un ieraksts uzreiz nokļuva topa virsotnēs Vācijā un Kanādā - trīs singli "Reckless Paradise", "I Beg to Differ (This Will Get Better)" un "End of Me" ierindojās 1. vietā un pārsniedz 50 miljonus klausījumu skaitu. Albums piepildīts ar eklektisku roka himnu klāstu, kura ietvaros gaidāms koncerts šovasar arī pie mums Rīgā koncertzālē Palladium 12. jūnijā. Biļetes tirdzniecībā no 27. janvāra plkst. 12.00 “Biļešu Serviss” tīklā.

Дополнительная информация: http://www.billytalent.com

Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Billy Talent Пн 12.06.2023 20:00 Palladium Rīga 35.00
Мероприятие Billy Talent
Дата / Время Пн 12.06.2023 20:00
Место проведения Palladium Rīga
Цена 35.00
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 1.20 € (включая НДС 21%) за каждый билет
​​​​​​Входные билеты на мероприятие представлены в различных ценовых категориях. Ценовые группы не отличаются по содержанию и качеству. Просим сначала приобретать более дешевые билеты.

Любые розыгрыши билетов, в том числе в социальных сетях, без письменного согласия организаторов концерта строго запрещены.

У каждого посетителя в независимости от возраста должен быть отдельный билет. 
Для посетителей мероприятия нет ограничений по возрасту, но родителям, не сопровождающим на концерт своих детей младше 16 лет, напоминаем, что детям находиться на улице без взрослого после 22:00 в Латвии запрещено.

Для посетителей с ограниченными возможностями в передвижении:
Посетителю в кресле-коляске вместе с сопровождающим необходим один входной билет. 

Приобретая билеты на концерт, предполагается, что посетитель ознакомился и обязуется соблюдать правила посещения концерта, а также нормативные акты Латвийской Республики. 

Программа мероприятия:
19:00 вход для публики
20:00 начало концертной программы


Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Латвия
Организатор
BDG concerts, SIA
BDG concerts, SIA
Ūdens iela 12 - 106, Rīga, LV-1007, Rīga,
Рег. №: 40103422688
Мероприятие Billy Talent
Дата / Время Пн 12.06.2023 20:00
Место проведения Palladium Rīga
Цена 35.00
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Brauciens no Rīgas uz The Weeknd koncertu Tallinā un atpakaļ Brauciens no Rīgas uz The Weeknd koncertu Tallinā un atpakaļ Rīga - Tallina - Rīga
Купить билет 50 Cent - The Final Lap Tour 2023 ПопулярноеПопулярное50 Cent - The Final Lap Tour 2023 Arēna Rīga
Купить билет Il Divo - A New Day Tour Il Divo - A New Day Tour Arēna Rīga
Купить билет Will Butler & Sister Squares Will Butler & Sister Squares Palladium Rīga
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить