logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

2 Dienu biļete / 2 - Day ticket - Positivus Festival 2024

Пт 19.07.2024 15:00 - Вс 21.07.2024 03:00
Lucavsala, Rīga
 
Viena no šobrīd starptautiski veiksmīgākajām ukraiņu rokgrupām Love’n’Joy izveidota 2009. gadā Kijivā. Pirmo desmit gadu laikā eksperimentējot un meklējot savu stilu, notikušas sastāva maiņas, nemainīgam paliekot tikai dziesmu autoram Antonam Puškaram. Trio spēlētais indīroks ar hipiju laiku atgādinošās, visdažādākajiem ziediem piekaisītās psihedelijas un arī postpanka ēras iezīmēm pierādījis savu konkurētspēju arī rietumos (viņu dziesmas ir angļu valodā), pēdējos gados visu laiku atrodoties ceļā un spēlējot koncertus teju katru dienu, vācot arī ziedojumus savas dzimtenes atbalstam karā pret Krieviju.
 
Ukraiņu reperis OTOY mūzikā pauž savas tautas cīņassparu pret Krievijas iebrucējiem, ar to saistītos pārdzīvojumus un to ietekmi uz emocionālo stāvokli. Ļvivā 1998. gadā dzimušais mūziķis savas dzimtenes karā ar iebrucējiem ir zaudējis vecāko brāli, un pats kā brīvprātīgais frontes līnijā palīdzējis meklēt un atpazīt bojāgājušos. Atšķirībā no daudziem citiem reperiem, OTOY savos tekstos propagandē cieņpilnu attieksmi pret sievietēm un vietējās kultūras tradīciju saglabāšanu, kā arī aicina jauniešus būt atbildīgiem.
 
No pašmāju māksliniekiem festivālā būs dzirdams hip-hop mūziķis un tekstu autors Fiņķis, eksperimentālās nostaļģijas meistari Kautkaili, alternatīvā poproka grupa Bukte, elektroniskās mūzikas duets ELPO, rokgrupa Purple Negative, reperi sivmoneyyy un I MEAN LOVE un netirais300.
 
Atgādinām, ka šī gada Positivus festivālā uzstāsies amerikāņu dziedātājs, dejotājs un aktieris Džeisons Derulo, viens no Atlantas apvienības "Migos" mūziķiem Offset, britu rokgrupa "Nothing But Thieves", hip hop mūzikas pārstāvis NEMZZZ, pašmāju repa klasiķis Ozols, viens no šīs vasaras karstākajiem repa projektiem Wiesulis un sangvn, kā arī grupa "Detlef". Lucavsalā šogad uztāsies arī britu dziedātājs, 2005. gada "Mercury" balvas ieguvējs Bendžamins Klementains, vairākkārtējs "Grammy" balvas laureāts, džeza pianists un vokālists Džeikobs Koljers (Jacob Collier – The Djesse Solo Show), kādreizējā grupas "Arcade Fire" dalībnieka Vila Batlera projekts "Will Butler & Sisters Squares", Mančestras grupa "Picture Parlour", kā arī viens no šī gada festivāla apslēptajiem dārgumiem, grupa “Royel Otis”. Festivālā būs dzirdama arī  dziedātāja Anželika Garsija, mākslinieks Džordans VardsDaddy Was a MilkmanSattelites LV, šī gada “Supernovas” pārsteigums – duets “Vēstulēs”, kā arī pērnā gada Eirovīzijas sensācija “Citi Zēni” un daudzi citi.
 

Дополнительная информация: http://www.positivusfestival.com

Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
2 Dienu biļete / 2 - Day ticket - Positivus Festival 2024 Пт 19.07.2024 15:00 Lucavsala, Rīga 79.00
Мероприятие 2 Dienu biļete / 2 - Day ticket - Positivus Festival 2024
Дата / Время Пт 19.07.2024 15:00
Место проведения Lucavsala, Rīga
Цена 79.00
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 1.20 € (включая НДС 21%) за каждый билет
Доступен групповой билет - при покупке 6 двухдневных билетов можно активировать специальную цену.

Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Lucavsala, Rīga
Zemgales priekšpilsēta Rīga Латвия
Организатор
POSITIVUS SIA
POSITIVUS SIA
Ūdens iela 12-106, Rīga LV-1007 Rīga,
Рег. №: 40003616297
Мероприятие 2 Dienu biļete / 2 - Day ticket - Positivus Festival 2024
Дата / Время Пт 19.07.2024 15:00
Место проведения Lucavsala, Rīga
Цена 79.00
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет 2 Dienu biļete + Creditea Fanu Podests / 2 - Day ticket + Creditea Fan Podium - Positivus Festival 2024 ПопулярноеПопулярное2 Dienu biļete + Creditea Fanu Podests / 2 - Day ticket + Creditea Fan Podium - Positivus Festival 2024 - Lucavsala, Rīga
Купить билет Ģimenes 2 Dienu biļete / Family 2-Day ticket - Positivus Festival 2024 ПопулярноеПопулярноеĢimenes 2 Dienu biļete / Family 2-Day ticket - Positivus Festival 2024 - Lucavsala, Rīga
Купить билет Piektdienas biļete / Friday ticket - Positivus Festival 2024 ПопулярноеПопулярноеPiektdienas biļete / Friday ticket - Positivus Festival 2024 - Lucavsala, Rīga
Купить билет Positivus Festival 2024 - Upgrade ПопулярноеПопулярноеPositivus Festival 2024 - Upgrade - Lucavsala, Rīga
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить