По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Oh Wonder - Rīga / Wear Your Crown Tour

Ср 08.07.2020 20:00
Palladium Rīga
Saistībā ar Covid-19 pandēmiju un ar to ieviestajiem drošības pasākumiem Oh Wonder 8. jūlijā paredzētais koncerts koncertzālē Palladium tiks pārcelts.
Lūdzam būt saprotošiem un sekot līdzi aktuālajai informācijai par jauno koncerta datumu, kurš tiks paziņots drīzumā. Iegādātās biļetes būs derīgas uz jaunā koncerta datumu.
 
Rīgā uzstāsies pasaulslavenais britu duets “Oh Wonder”
 
8.jūlijā Rīgu apciemos sapņainais britu duets “Oh Wonder”, kas sniegs magnētiskās intimitātes pilnu koncertu “Palladium” koncertzālē. Melodiski emocionāli un maigi, ar  pozitīvu skatu uz dzīvi un ar stabilu vietu mūzikas zvaigžņu debesīs - šis ir kārtējais aģentūras “8 Days A Week” rīkotais pasākums, kuram grūti pretoties.
 
Oh Wonder – Without You
https://youtu.be/zLAhRiUeJ8E
 
“Oh Wonder” ir jau trešais aģentūras “8 Days A Week” šomēness izsludinātais koncerts Latvijā. Līdz šim tika paziņots par iespaidīgās koncertgrupas “Foals” uzstāšanos “Palladium” koncertzālē 3.septembrī, kā arī maģiskā Maikla Kivanukas uzstāšanos 21.jūnijā Siguldas pilsdrupu estrādē. Un tas ir tikai sākums!

Iepriekšpārdošanas biļetes uz “Oh Wonder” koncertu jau ir nonākušas tirdzniecībā. Biļetes pieejams “Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv. Pirmās biļetes vienmēr ir pieejamas ar atlaidi. Tiesa, tam ir nepieciešams īpašs kods, ko var iegūt no aģentūras “8 Days A Week”. Uzrakstot viņiem ziņojumu www.8dw.lt ir iespēja iegūt kodu un nopirkt biļeti par īpašu cenu.
 
Oh Wonder – Ultralife
https://youtu.be/hu9pTGFjA4c
 
Latvijā “Oh Wonder” viesojās jau 2016.gadā, uzstājoties festivālā “Positivus”.  Savu jauno, trešo albumu “No One Else Can Wear Your Crown” duets izdeva pavisam nesen - 2020. gada 7. februārī. Līdz ar albumu grupa ir izsludinājusi arī savu pasaules koncerttūri, kuras ietvaros romantiski muzikālais pāris viesosies arī Rīgā.  
 
“Oh Wonder” ir alternatīvās popmūzikas duets, ko ir dibinājuši londonieši Entonijs Vests un Džozefīne Vandera Gučta. Dueta galvenie trumpji ir harmoniskais balsu unisons, samtaini silta saskaņa, āķīgās melodijas, pašu rakstītās dziesmas, jēgpilnie dziesmu teksti un bezgalīgā sirsnība. Viņi pazīst viens otru jau desmit gadus, astoņus no tiem viņi ir pāris, un sešus spēlē kopā “Oh Wonder”. Kopā skrien maratonus un kopā dzer kafiju, kopā iet caur priekiem un pārbaudījumiem.
 
Oh Wonder – Lose It
https://youtu.be/VgwcPiCjQ-0
 
“Oh Wonder” iepriekšējais albums ir bijis pasaules topos starp desimit labākajiem.  
Tika pārdots vairāk nekā miljons to kopiju visā pasaulē,  dziesmu klausījumu skaits straumēšas platforās pārsniedzis miljardu rādītājus un simtiem tūkstošu biļešu pārdotas uz koncertiem  visās pasaules malās, kuri lielākoties bijuši pilnībā izpārdoti. Grūti noticēt, ka tas viss ir noticis piecu gadu laikā.
 
Sākotnējas grupas ambīcijas nebija diez ko lielas - svaigi iemīlējušies jaunieši cerēja, ka viņu dziesmu atskaņos BBC radio 1 un klipu noskatīsies daži tūkstoši. Abi vienojās, ka reizi mēnesī pievienos vienu jaunu dziesmu “SoundCloud” platformā. Bet popularitāte uzkrita kā sniegs uz galvas, un jau drīz vien viņus iemīlēja un gaidīja visās pasaules malās. Sekoja vērienīga tūre, no Jaunzelandes līdz Krievijai, no Kolumbijas līdz Korejai, no Taivānas līdz Izraelai.
 
Oh Wonder – Happy
https://youtu.be/Tsrs-1WV2Dg
 
Pēc intensīviem koncertēšanas piedzīvojumiem Entonijs un Džozefīne labi atpūtās un piezemējās. Paši izveidoja dizainu savam jaunajam mājoklim un iekārtoju tur studiju, kur arī tapa dueta jaunais materiāls. Desmit dziesmu apkopojums, kas pēta dažādas emocijas un pieredzes - lielākā daļa no tām ir uzkrāta un piedzīvota ceļā, “Oh Wonder” vērienīgās pasaules koncerttūres laikā.
 
“No One Else Can Wear Your Crown” ir pilnībā pašu sacerēts un producēts trešais “Oh Wonder” albums, ko viņi ir ierakstījuši savā mājas studijā. Viņiem palīdzēja producents Cenzo Taunšends, kura klientu sarakstā ir “Florence & The Machine”, “Franz Ferdinand”, “New Order”, “U2” un citas zvaigznes. Jaunais albums ir dzīvelīgas enerģijas un veldzējoša svaiguma pilns. “Oh Wonder” jau atkal pierāda sevi kā grupu, kas spēj tikt galā ar ikdienas dzīves kāpumiem un kritumiem.
 
Oh Wonder – In And Out Of Love
https://youtu.be/Ci16Hl4KQ70
 
Grupas jaunais albums “No One Else Can Wear Your Crown” ir tapis kā svarīgs vēstījums pa sevis pieņemšanu un pilnveidošanu. Albuma pirmo singlu “Hallelujah” Džozefīne un Entonijs veltīja ikvienam, kam kādreiz dzīvē pietrūcis atbalsta. “Grupas pirmssākumos neviens no apkārtējiem neticēja, ka mēs varam ko sasniegt. To vien dzirdējām, ka nekas mums neizdosies, ka nekad negūsim panākumus, ka neesam pietiekami labi. Bieži likās, ka mums vienkārši vajadzētu padoties. Tomēr mēs apņēmāmies iet uz priekšu, neuztraucoties par to, ko cilvēki par mums domā, daudz strādāt, sekot sapnim un izmēģināt visu iespējamo. Un šis izaicinājums attaisnoja sevi,” stāsta Džozefīne. Vairākas “Oh Wonder” dziesmas ir par dzīves izaicinājumiem.
 
Albums “No One Else Can Wear Your Crown” atstāj pacilājošas sajūtu,  un pilnībā pārliecina, ka “Oh Wonder” ir gatavi atgriezties ar jaunu spēku. Uzlādēti un gatavi nākamiem sasniegumiem un virsotnēm. Šķiet, ka viņi ir  spējīgi atrisināt jebko - gan mūžīgos dzīves jautājumus, gan arī to, kā dzīvot un strādāt kopā, un ko darīt ar suni, ja atkal jādodas lielajā koncettūrē. Ar suni vai bez - gaidīsim viņus Rīgā 8.jūlijā, un ticēsim, ka mīlestība vienmēr uzvar!

Дополнительная информация: http://www.8dw.lt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Oh Wonder - Rīga / Wear Your Crown Tour Ср 08.07.2020 20:00 Palladium Rīga
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 0.00 € (включая НДС 21%) за каждый билет
* На билеты применена плата Агента в размере 0.50 EUR!
 
События могут посещать: с 18 лет, если ребенок младше 18 лет, то его должен сопровождать взрослый
Язык мероприятия: Английский
Бесплатный вход: до 5 лет
Продолжительность мероприятия: ~3h
Вход на мероприятие: c 19:00
Место для инвалидов в кресле-каталке: нет
Место проведения
Palladium Rīga
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Латвия
Организатор
8 Days A Week / Aštuonios dienos per savaitę, MB
8 Days A Week / Aštuonios dienos per savaitę, MB
AltSpace building, Islandijos str., 01401, Vilnius / tickets@8dw.lt
Рег. №: 304897408
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Foals - Rīga (Pārcelts no 03.09.2020) Foals - Rīga (Pārcelts no 03.09.2020) Palladium Rīga, Латвия 43.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет - билет! СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет Michael Kiwanuka - Sigulda / European Tour 2021 (Pārcelts no 21.06.2020.) Michael Kiwanuka - Sigulda / European Tour 2021 (Pārcelts no 21.06.2020.) Siguldas pilsdrupu estrāde, Латвия 45.10
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет - билет! СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!