logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Hauser Rebel with a Cello

Ср 10.07.2024 20:00
Siguldas pilsdrupu estrāde
 
Nākamvasar Siguldā uzstāsies Stjepans Hausers no “2Cellos”

Pašā vasaras briedumā, 10.jūlijā, Siguldas gleznainajā pilsdrupu estrādē kopā ar grupu un orķestri uzstāsies viens no pasaules slavenākajiem čellistiem Stjepans Hausers. Par akadēmiskās mūzikas “slikto zēnu” dēvētais grupas “2Cellos” līdzdibinātājs izziņojis savu ilgi gaidīto soloturneju, kurai dots nosaukums “Rebel with a Cello”.

Tagad pazīstams kā vienkārši HAUSER, Stepjans skatītājiem sola izcilu muzikālu izrādi, kurā nedalāmi savīsies čella superzvaigznes salūtam līdzīgā ekspresija ar viņa romantisko, pat lirisko šķautni. To visu papildinās uz liela ekrāna demonstrētas atbilstīgas videoprojekcijas.

Mūzikas nerātnais romantiķis savā koncertprogrammā iekļāvis visu, ko viņa pielūdzēji iepazinuši un iemīlējuši – sākot no ārkārtīgi populārās kompozīcijas Beach Party, līdz muzikālo sapņu ainavām Alone Together.

Kopš tā brīža, kad no jau ilgi iedibinātajām klasiskās, popmūzikas un rokmūzikas tradīcijām HAUSERs nolēma izveidot jaunu, vēl nebijušu muzikālu piedzīvojumu, viņš spēj piepildīt arēnas un koncertzāles visā pasaulē. Maikla Džeksona dziesmas Smooth Criminal nu jau ikoniskā instrumentālā versija padarīja HAUSERu par interneta sensāciju, kas ne tikai iekaroja miljonu sirdis un prātus, bet, kas vēl svarīgāk, nostiprināja viņa kā viena no pasaules nozīmīgākajiem 21.gadsimta instrumentālistu statusu.
HAUSERa muzikālo stilu var raksturot kā eklektisku: unikāls čella virtuozitātes salūts, kas saplūst ar skaistumu un eleganci, bet vienā mirklī spēj nodemostrēt īstus roka muskuļus. Viņš vienlīdz mājīgi un nepiespiesti jūtas gan akadēmiskās, gan popmūzikas laukā, un viņam ir neparastas, gandrīz enciklopēdiskas zināšanas par abiem. HAUSERs ir tik dinamisks čellists, ka viņa plašajā repertuāra bāzē satilpst tādi kontrasti kā Lady Gaga un Čaikovskis vai Šakira un Šostakovičs. Kurš vēl klasiski izglītots čellists var lepoties ar koncertiem kopā ar Eltonu Džonu?!

Tieši tāpēc viņu kā savējo uzņem tik daudzos plašās pasaules stūros – no Karaliskās Albertholas līdz Sidnejas operai un Ņujorkas Medisonskvērgārdenai. HAUSERam bijis gods uzstāties Romas pāvestam Franciskam, vairākiem ASV prezidentiem, karalienei Elizabetei II un tai brīdī vēl princim, bet nu jau karalim Čārlzam.

HAUSERa dabīgā muzikālā vispusība novedusi pie sadarbības ar daudzām mūzikas leģendām, tostarp Andrea Bočelli, Red Hot Chili Peppers, Džordžu Maiklu un Aerosmith līderi Stīvenu Taileru. Tomēr tieši viņa intīmi personīgā, vizuāli satriecošā YouTube sērija “Alone Together”, kas tika uzsākta 2020.gada pandēmijas laikā un kurā iekļauti viņa dzimtās Horvātijas muzikālie portreti, pārsteidza skatītājus ar savu brīnišķīgo skaistumu un kļuva par pamatu viņa pirmajam soloalbumam “HAUSER – CLASSIC”, kas ierindojās Billboard 1. vietā.

Jāatzīst, ka horvātu čella brīnumbērna panākumi nu jau sniedzas krietni tālāk par tiem daudzajiem klipiem, ko noskatījušies viņa YouTube, Facebook un Instagram sekotāji. Dažādās mūzikas straumēšanas platformās viņa atskaņotie gabali tiek klausīti jau miljardiem reižu un pielūdzēju skaits neapturami turpina augt. HAUSERa popularitāte slēpjas fenomenā – instrumentāls virtuozs ar tikai viņam vien raksturīgu pievilcību, pat dzīvniecisku magnētismu. Vai arī pavisam vienkārši – spēja apvienot tik dažādu paaudžu uzmanību.

HAUSERs nav vienkārši vēl viens talantīgs čellists. Viņš ir rokzvaigzne ar čellu!
 

Дополнительная информация: https://www.facebook.com/ltipsagencylv

Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Hauser Rebel with a Cello Ср 10.07.2024 20:00 Siguldas pilsdrupu estrāde
Мероприятие Hauser Rebel with a Cello
Дата / Время Ср 10.07.2024 20:00
Место проведения Siguldas pilsdrupu estrāde
Полезная информация
В продаже имеются билеты в разных ценовый категориях.
Ценовые группы не отличаются по содержанию и качеству.
Просим сначала приобретать более дешевые билеты.
Использование билетов на конкурсах и иной коммерческой деятельности без письменного разрешения организатора концерта запрещено.
События могут посещать: без возрастных ограничений
Язык мероприятия: Английский
Бесплатный вход: до 5 лет
Продолжительность мероприятия: ~3h
Вход на мероприятие: c 19:00
Место для инвалидов в кресле-каталке: да
Скидки для инвалидов в кресле-каталке: нет

Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Siguldas pilsdrupu estrāde
Pils iela 18 Sigulda Латвия
Организатор
L TIPS AGENCY SIA
L TIPS AGENCY SIA
Bruņinieku iela 93, Rīga, LV-1009, Rīga,
Рег. №: 40103193014
Мероприятие Hauser Rebel with a Cello
Дата / Время Ср 10.07.2024 20:00
Место проведения Siguldas pilsdrupu estrāde
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Chet Faker DJ set ПопулярноеПопулярноеChet Faker DJ set VEF KVARTĀLS
Купить билет Fanu reiss uz Hauser koncertu Siguldā Fanu reiss uz Hauser koncertu Siguldā Siguldas pilsdrupu estrāde
Купить билет Fanu buss uz Ed Sheeran koncertu Kauņā Fanu buss uz Ed Sheeran koncertu Kauņā - Rīga - Kauņa - Rīga
Купить билет Fanu buss uz Ed Sheeran koncertu Kauņā Fanu buss uz Ed Sheeran koncertu Kauņā - Rīga - Kauņa - Rīga
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить