logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Devendra Banhart - Rīga. Summer Tour 2024

 
Latvijā uzstāsies slavenais amerikāņu mūziķis Devendra Banharts

Mūzikas aģentūras “8 Days A Week” vasaras koncertu kalendārā iekļauts vēl viens brīnišķīgs koncerts. 31. jūlijā Rīgā pieturēs slavenā amerikāņu mūziķa un kolorītā mākslinieka Devendras Banharta tūres autobuss. Izdevniecības “Mexican Summer” mākslinieks, kurš Latvijā līdz šim vēl nekad nav viesojies, Rīgā, Hanzas Peronā, prezentēs savu jauno albumu “Flying Wig”.

Tas būs kārtējais aģentūras “8 Days A Week” vasaras koncerts, kuru nedrīkst palaist garām! Ir vairāk nekā ieteicams šo mākslinieku redzēt un dzirdēt klātienē. Ļoti daudzsološi ir arī iepriekš izziņotie “Jungle”, “Yungblud” un Džesijas Veiras koncerti.
 

Svarīga informācija par biļešu iepriekšpārdošanu.

Iepriekšpārdošanā biļetes vienmēr ir lētākas! Biļetes uz Devendras Banharta uzstāšanos Rīgā sāks pārdot piektdien, 19. aprīlī, bet mūziķa uzticamākie fani var ietaupīt jau tagad. Biļešu iepriekšpārdošana sākas 17. aprīlī plkst. 10.00. Tiesa, tai būs nepieciešams īpašs kods no "8 Days A Week". Nosūtiet mums ziņu Facebook vietnē www.8dw.lt, mēs jums iedosim atlaides kodu un lētākās biļetes būs jums kabatā! Ar kodiem nopērkamo biļešu skaits ir ierobežots, un biļetes kļūs dārgākas. Kodi būs derīgi līdz 19. aprīļa plkst. 10.00.


Kā vienmēr – ātrākajiem tiks lētākās biļetes!
Biļešu skaits ar kodiem ir ierobežots.
Ko tu vēl kavējies?
 
Video: Devendra Banhart — Fireflies
https://youtu.be/-pasrhmKzRs

Iepriekšpārdošanā biļetes vienmēr ir lētākas! Biļetes uz Devendras Banharta koncertu Rīgā pārdošanā nonāks piektdien, 19. aprīlī, taču īstenie fani kā parasti var ietaupīt. Biļešu iepriekšpārdošana sāksies 17. aprīlī pl. 10.00, un tai būs nepieciešams īpašs kods no “8 Days A Week”. Nosūtot ziņu Facebook, varēs saņemt atlaides kodu, ar kuru varēs iegādāties lētākās biļetes. Biļetes ar kodiem ir ierobežotā skaitā un vēlāk kļūs dārgākas. Iepriekšpārdošanas kodi būs derīgi līdz 19. aprīļa pl. 10.00.

Video: Devendra Banhart — Twin
https://youtu.be/ynRbKEA2ai8

Devendram, kuram savulaik bija romāns ar slaveno Holivudas aktrisi Natāliju Portmani, ir savi trumpji, turklāt tie ir vairāki — lieliska balss, lipīgas melodijas, atbruņojoša sirsnība, autentiskums, estētika un citas laba izpildītāja īpašības. Mākslinieka fani, kas izkaisīti viņa dzimtajā Amerikā, Londonā vai Sidnejā, apstiprinātu, ka viņam nekas cits nav nepieciešams. Šī koncertturneja ir skaista visa Devendras Banharta radošā ceļojuma retrospekcija. Viņš bauda savu mūziku, un izbauda, ​​kā to bauda viņa klausītāji.

Video: Devendra Banhart — Baby 
https://youtu.be/9gROYU2j-40

Devendras jaunākais albums noteikti ir apbrīnas vērts. Iedvesmojoties no “Grateful Dead” un Kobajaši Issa haiku, šis desmit ierakstu izdevums tika ierakstīts Topangas kanjonā esošā studijā, kas kādreiz piederēja pašam Nīlam Jangam. Dozēt Devendras darba baudīšanu ir izaicinājums — viņa “Flying Wig”, kas iznāca jau pagājušā gada septembrī, ir pārāk labs, lai pēc noklausīšanās to neatskaņotu atkal un atkal. Tā ir gluži kā terapija, kas neiekļaujas nevienā tradicionālās mūzikas kanonā. Tas ir tas albums, pie kura vēlies atgriezties vēl un vēl tā, it kā būtu to nopircis tikai pagājušajā nedēļā. Devendra atkal ir burvīgs savā veidā — tādā veidā, kādā pasaule viņu ir iepazinusi un iemīlējusi.

Teksasā dzimušais un Venecuēlā uzaugušais Devendra Banharts ir pieradinājis Kaliforniju un šobrīd pavada savas dienas Losandželosā. Devendra atrodas nepārtrauktā kustībā jau vairāk nekā 20 gadu un, atsakoties un tomēr atkal atgriežoties pie alternatīvās mūzikas un folka, pastāvīgi izmēģina jaunas platformas savām idejām. Tā vietā, lai akli kopētu citus, viņš ir devis ļoti nozīmīgu ieguldījumu izvēlētajā mūzikas virzienā. Devendram ir tāda alternatīvās mūzikas veidotāja aura, kas piesaista to klausīties.

Video: Devendra Banhart — Sirens
https://youtu.be/X6BeDvSL0RU

Devendras Banharta mūzika ir domāta cilvēkiem, kuri vēlas atrauties no ikdienas un atrast burvību vienkāršās lietās. Ir patiešām vērts iepazīt šo mākslinieku un piedzīvot viņa koncertu dzīvē. Mums ir sajūta, ka šis būs viens no skaistākajiem vasaras sezonas koncertiem Rīgā. Devendra Banharts un viņa pavadošie mūziķi uz skatuves liks jums brīnīties, iesaistīties un sniegs jums patiesi estētisku mūzikas baudījumu. Nāciet un izbaudiet!
 

Дополнительная информация: http://www.8dw.lt

Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Devendra Banhart - Rīga. Summer Tour 2024 Ср 31.07.2024 20:00 Hanzas Perons 36.00
Мероприятие Devendra Banhart - Rīga. Summer Tour 2024
Дата / Время Ср 31.07.2024 20:00
Место проведения Hanzas Perons
Цена 36.00
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 1.20 € (включая НДС 21%) за каждый билет

На билеты применена плата Агента в размере 1.00 EUR!

События могут посещать: с 18 лет
Язык мероприятия: английский
Бесплатный вход: до 6 лет
Продолжительность мероприятия: ~3h, с перерывом
Вход на мероприятие: c 19:00
Место для инвалидов в кресле-каталке: да
Скидки для инвалидов в кресле-каталке: нет 

Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Hanzas Perons
Vidzemes priekšpilsēta Rīga Латвия
Организатор
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
AltSpace building, Islandijos str. 6, LT-01117, Vilnius
Рег. №: 305527276
Мероприятие Devendra Banhart - Rīga. Summer Tour 2024
Дата / Время Ср 31.07.2024 20:00
Место проведения Hanzas Perons
Цена 36.00
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить