По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Latīņu mūzikas maratons / Марафон латинской музыки

Сб 03.11. 2018 20:00
Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzejs
10.00 - 20.00
"Latīņu mūzikas maratons”

 
Maratona ietvaros uzstāsies Latin – Grammy balvas ieguvējs, leģendārais argentīniešu ģitārists Kike Sinēzi, pasaulē pazīstamais čellists Ruslans Viļenskis un izcilais latviešu sitaminstrumentālists Artis Orubs. Koncerta gaitā tiks atskaņotas izcilākās un klausītāju iemīļotākās latīņu mūzikas pērles. Programmā iekļauta Egberto Gismonti, Hermeto Paskāla, Antonio Karlos Džobima, Žoao Džilberto, Guinga un Kike Sinēzi mūzika.

Kike Sinezi guvis atzinību savā daiļradē apvienojot tradicionālo Argentīnas mūziku un moderno džezu. Mūziķa izcelsme ļoti ietekmējusi viņa skanējumu un stilu, kas izpaužas sarežģītajos taktsmēros, unikālajā frāzēšanā un perkusīvajā ģitārspēles tehnikā.                                   Savos koncertos viņš izmanto  7 stīgu spāņu ģitāru, pikolo ģitāru un čarango. Mūziķis ir uzstājies kopā ar tādiem pazīstamiem māksliniekiem kā amerikāņu saksofona leģenda Čārlijs Mariano (Charlie Mariano), bandoneonists Dino Saluci (Dino Saluzzi), Tango Nuevo leģenda Pablo Zīglers (Pablo Ziegler), saksofonists Džo Lovano (Joe Lovano), trompetists Enriko Rava (Enrico Rava) un daudziem citiem.

Ruslans Viļenskis ir viens no vadošajiem Eiropas čellistiem. Pēc liktenīgās tikšanās ar Mstislavu Rostropoviču, pārcēlās no Latvijas uz Vāciju un kļuva par slavenā čellista un pedagoga Dāvida Geringa audzēkni Berlīnē. Saņēmis Berlīnes Filharmonijas Herberta fon Karajana stipendiju, pēc maestro Valērija Gergijeva uzaicinājuma kļuva par Marijas teātra simfoniskā orķestra pirmo čellu. Uzstājies nozīmīgās pasaules koncertzālēs, tostarp „Concertgebouw” Amsterdamā, „Theater Diligentia” Hāgā, Berlīnes Filharmonijā, „Konzerthaus” Berlīnē, „Alte Oper” Frankfurtē, "Berwaldhallen" Stokholmā, „Jazzhus Montmartre” Kopenhāgenā. Līdzās veiksmīgai karjerai klasiskajā mūzikā, Viļenskis ir izveidojis un producē vairākus starptautiskus mūzikas projektus – „PABLO ZIEGLER MEETS RUSLAN VILENSKY” ar laikmetīgā Argentīnas tango (Nuevo Tango) leģendu maestro Pablo Zīgleru (Pablo Ziegler), „DUO RUSSO & VILENSKY” ar itāļu komponistu un bandoneonistu Paolo Russo, „DUO SINESI & VILENSKY” ar argentīniešu ģitāristu Kike Sinēzi (Quique Sinesi). Viļenskis spēlē 18. gadsimta itāļu vecmeistara čellu.

Дополнительная информация: http://www.vilenskylive.com

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Latīņu mūzikas maratons / Марафон латинской музыки Сб 03.11. 2018 20:00 Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzejs 10.00 - 20.00
Полезная информация
К стоимости билета будет применена плата за обслуживание 0.60 € (включая НДС 21%) за каждый билет

***В продаже входные билеты на мероприятие сидячее места без нумерации - чем ближе к сцене, тем дороже цена. В каждой отдельной ценовой категории места не нумеруются и их можно будет свободно выбирать перед концертом. Если вы хотите занять лучшие места и насладится бокалом вина от Gran Castillo - мы приглашаем вас приходить пораньше.

До 10 октября все билеты со скидкой в 10%! Цены в этот период указаны со скидкой!

События могут посещать:
с 10 лет
Язык мероприятия: Латышский, Русский, Английский
Бесплатный вход: нет
Продолжительность мероприятия: ~3h
Вход на мероприятие: c 19:30
Место для инвалидов в кресле-каталке:  нет
Скидки для инвалидов в кресле-каталке:  нет

Место проведения
Palasta iela 4 Rīga Латвия
Организатор
AMIV OIL, SIA
Slampes Grozi Slampes pagasts Tukuma novads