Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Three Days Grace izpārdoto koncertu iesildīs grupa Tidalwave

Pēc nepilnas nedēļas, 30.oktobrī, kanādiešu postgrandža un alternatīvā hārdroka grupa Three Days Grace uzstāsies koncertzālē Palladium ar jau otro izpārdoto koncertu Rīgā. Vakaru atklās un skatuvi iesildīs rokgrupa Tidalwave, kuri ceļos uz Latviju no Ķelnes pilsētas Vācijā, bet patiesībā mūziķi par mājām sauc Berlīni.

“Three Days Grace” uzstāsies Rīgā sava jaunākā albuma “Outsider” koncerttūres ietvaros. Albums klajā nāca šī gada 9.martā, saglabājot nu jau tradicionālo 3 gadu intervālu starp albumiem. Albuma pirmais singls “The Mountain” ierindojās Billboard rokmūzikas topa 1.vietā. Līdz ar to jau trīspadsmit 3DG kompozīciju pabijušas topu virsotnēs, kas līdzinās tādu leģendu, kā piemēram Van Halen visas karjeras rezultātiem. Kopumā līdz šai dienai grupa izdevusi 6 albumus. Pirmie trīs saņēmuši zelta, platīna un dubultplatīna statusu ASV un Kanādā.

Grupa Tidalwave, kas iesildīs skatuvi kanādiešiem, izveidojusies 2008.gadā Apvienotajā Karalistē, tad tās līderis Dīns Šveicers (Dean Schwitzer) pārcēlies uz ASV un visbeidzot nobāzējies Vācijā, un tas viss lai iegūtu pareizo sajūtu. Kā viņš pats apgalvo: “Pārcelšanās uz Berlīni bija vajadzīgais grūdiens šī mūzikas virziena ieņemšanā, kas ir saistīts ar atdzimšanu. Tā bija mana iespēja sākt no jauna.”

Tidalwave savu patieso augšupeju sāka 2014.gadā Vācijā, kur viņi ir uzstājušies visos lielākajos rokklubos, līdz šim kāpuši uz vienas skatuves kā iesildītāji arī tādām rokgrupām kā “Skillet”, “Tremonti” un “Black Map”. Tidalwave pirmais minialbums ar nosaukumu “1992” ir dziesmu izlase, kas sasniedz Dīna izvirzīto mērķi un rada paisuma viļņa efektu. Grupas nosaukums Tidalwave tulkojumā no angļu valodas ir paisuma vilnis. Minialbuma skanējums ir svaigs skatījums uz to, kas padarīja alternatīvo roku lielisku pašos pirmsākumos – slīpēto rifu skaņas, neaizmirstamas melodijas un dziļi personiski teksti.

Vakara laika plāns:

19.00 Ieeja pasākumā
20.00 Tidalwave
21.00 Three Days Grace