Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Terem-kvartets: no klasikas līdz rokam14. aprīlī uz Rīgas Kongresu nama skatuves uzstāsies leģendārais ansamblis Terem-kvartets, kas jau 30 gadus ir Sanktpēterburgas vizītkarte – tikpat slavens un atpazīstams ka Ermitāža un Marijas teātris.


Par godu savai jubilejai virtuozie mūziķi no Pēterburgas sagatavoja lielisku programmu ar nosaukumu „Pasaules hīti. No klasikas līdz rokam”.

Klausītāji dzirdēs dažādu mūzikas virzienu slavenākos skaņdarbus oriģinālajā autoru apdarē. Uz skatuves skanēs P. Čaikovska, F. Šūberta, Ž. Bizē, Dž. Geršvina, A. Pjacolla, 
H. Bosso, M. Rodrigesa, M. Tariverdieva, N. Rota, M. Legrāna, V. Gavrilina, S. Grappelli, V. Daškeviča skaņdarbi. Varēs dzirdēt arī hītus no grupas АBBА, Roxette un Ace of Base repertuāra.

Terem-kvarteta īpašo daiļradi ar negaidītiem „citātiem” no dažādākiem stiliem, kas organiski saplūst kopā, nevar salīdzināt ne ar ko citu pasaulē.

Šajā vakarā Jūs gaida spoži muzikālie priekšnesumi, neatkārtojāmas interpretācijas, virtuozs izpildījums un virkne muzikālu pārsteigumu!