Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Bertas Moreno albuma “Mazie solīši” (“Little Steps”) prezentācija Ventspilī

Starptautiskā Džeza Diena Latvijā piedāvā Bertas Moreno albuma “Mazie solīši” (“Little Steps”) prezentāciju Ventspilī.

Albums «Mazie solīši» (“Little Steps”) - ir kontrabasista, aranžētāja, producenta Maksima Perepeļicas – ventspilnieka, šodien dzīvojoša Ņujorkā un spāņu saksofonistes, komponistes Bertas Moreno kopīgs projekts.
Albums “Little Steps” tika ierakstīts 2016.gadā Ņujorkā ar  pašiem unikālākajiem un pieprasītākajiem džeza muzikantiem, laureātiem un nominantiem prestižajai mūzikas Grammy balvai - Steve Wilson, Troy Roberts, Manuel Valera.
Albums “Little Steps” saņēma balvu “Global Music Awards” kā “2017.gada labākais albums”, tika nominēts prestižai spāņu prēmijai MIN 2018., pie tam - šogad Berta Moreno pati saņēma balvu kā “gada labākā saksofoniste”.
“Little Steps” - tas ir mūsdienīgs džezs – ritmisks, melodisks, ar blūza elementiem.
Albums sastāv no 8 oriģinālām kompozīcijām, kuru pamatā – vienas meitenes īsi stāsti, kurai, lai sasniegtu savu sapni, bija jāiet “maziem solīšiem”.
Tur ir gan dinamika, gan ātrs svings un latino ritmi. Šī mūzika ir ne tikai džeza gardēžiem, bet arī ļaudīm, kuri ir ļoti tāli no ši stila.  Bertas Moreno saksofona spēle un viņas atrašanās uz skatuves apbur kā pieaugušos, tā arī mazos klausītājus.
Albuma “Little Steps” koncerta prezentācijā, kas notiks 28.aprīlī Ventspilī, Kultūras centrā (Kuldīgas iela, 18), kopā ar Maksimu Perepeļicu un Bertu Moreno uzstāsies vieni no labākajiem mūsdienu džeza muzikantiem: saksofonists Toms Rudzinskis, pianists Atis Andersons un bundzinieks Kaspars Kurdeko.
       
Koncerts norisināsies Starptautiskās Džeza Dienas Latvijā ietvaros, UNESCO un Thelonious Monk Institute paspārnē.