Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Šodien un rīt notiks grupas “Instrumenti” koncerti Siguldas pilsdrupu estrādēŠodien, 15. jūnijā, un rīt, 16 jūnijā, Siguldas pilsdrupu estrādē izskanēs grupas “Instrumenti” koncerti, kas rīkoti par godu pērnā gada nogalē izdotajam albumam “Atkala”.

Grupas dalībnieki un radošā komanda sagatavojusi vizuāli iespaidīgu un oriģinālu koncerta programmu, kas, sekojot “Instrumentu” tradīcijām, veidota ar ievērojamām ambīcijām gan kvalitātes, gan estētikas ziņā.

"Puiši šobrīd ir dziļi iekšā procesā, un, visdrīzāk, paši nemaz neapzinās, cik jaudīgs šis koncerts būs – un neapzinās, ka šis nenovēršami būs līdz šim augstākais sasniegtais punkts," saka grupas producents Gatis Zaķis.

Skatuves scenogrāfiju izstrādājis Mārtiņš Blanks , kas ar ansambli sadarbojies jau kopš grupas pirmā albuma perioda, kopā ar Kristu Zankovski, Dāvi Līcīti, radošo risinājumu aģentūru “Tribe” un “BlankBlank” zīmolu.

“Motīvu, pie kura kopīgi nonācām koncerta sakarā, raksturo aizgājušo laiku godība, skaistums, vasara, tāda ēteriska sajūta. Video projekciju vietā veidojām analogu scenogrāfiju, kuru – mūsdienu digitālajā laikmetā – dinamisku padarīt bija izaicinājums. Bet izstrādātā ideja ļoti organiski saslēdzas kopā ar apkārtējo vidi, ar pilsdrupām. Koncerts būs jūtīgs, būs vecie labie jaunie gabali,” stāsta Blanks.

Koncertu norises dienās Siguldas pils dārzā būs iespējams apskatīt Džemmas Skulmes gleznu, kas tapušas sadarbībā ar grupu “Instrumenti” un izmantotas albuma “Atkala” noformējumā, reprodukcijas.

“Instrumenti” izsaka pateicību Siguldas novada pašvaldībai un Rīgas Brīvostas pārvaldei.

Praktiska informācija koncerta apmeklētājiem:
  • Ieeja pasākuma teritorijā no plkst. 19:00, koncerta sākums ap 21:00. Lai izvairītos no sastrēgumiem un drūzmēšanās pie biļešu pārbaudes punkta, koncerta organizatori aicina cilvēkus ierasties laikus.
  • Pēdējās 100 biļetes uz sestdienas koncertu būs iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” kasē Siguldas pilsdrupu teritorijā pirms koncerta.
  • Piektdien un sestdien no Siguldas uz Rīgu būs iespējams doties ar AS "Pasažieru vilciens" īpaši norīkotu vilcienu, kas no Siguldas stacijas aties plkst. 23:45.
  • Koncerta organizatori atgādina, ka 17. jūnija koncerts organizatorisku apstākļu dēļ nenotiks, taču uz to iegādātās biļetes derīgas uz jebkuru no abiem pārējiem koncertiem. Jauna biļete nav nepieciešama.