Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Smilšu šovs Titāniks – Slavenā stāsta jaunā interpretācija un lieliska dāvana 14.februārīValentīndiena aicinām rīdziniekus un galvaspilsētas viesus uz romantisku notikumu, kas stāsta par Titānika pasažieru likteņiem. Šī traģiskā vēsture tiek attēlota neparastā veidā. Gleznu pēc gleznas, smilšu animācijas māksliniece Tatjana Gavriļenko reproducēs emocionālus un traģiskus atgadījumus, kas atgādina Džeimsa Kemerona oskaroto filmu “Titāniks”.
 
Smilšu-instrumentālais šovs “Titāniks” notiks Rīgā jau trešo reizi. Tāpat kā iepriekš, mākslinieces priekšnesums notiks klasiskā mūzika pavadījumā. Ar Rahmaņinova, Čaikovska, Hačaturjana, Sati, Šuberta melodijām, noti pēc nots, mūzika atdarinās milzīgā kuģa emocionālo atmosfēru, kura viļņojas pa okeānu pretī skumjajām beigām.
 
Iepriekšējais Gavriļenko koncerts radīja patiesu apbrīnu skatītājos. Šoreiz koncerts būs pildīts ar dažādiem režijas pārsteigumiem. Smiltis – materiāls ar kuru māksliniece attēlo stāstu, atklāsies ar jaunām emocijām un pieskaņām. Šo materiālu papildinās jaunā un slavenā aktiera Maksma Busela tēlojums. Sava klasiskā tēla un plastiskuma dēļ kā arī vēlmes eksperimentēt, mākslinieks veiksmīgi iejūtas galvenā varoņa lomā.
 
“Cilvēki neievēros līdzību ar Kemerona “Titaniku” – tā ir mūsu “Titānika” atspoguļojums - smiltīs” – atzīmē Tatjana Gavrilenko vienā intervijā.
 

Vienotā sinerģijā kopā ar mākslinieci un izsmalcinātu klasisko mūziku jūs kāpsiet uz sapņu kuģa klāja un skriesiet pa šīs peldošās pilsētas klājiem.
 
Stāsts par Titāniku acīmredzot ir par to, cik nenoteiktas un spilgtas varētu būt mūsu dzīves un īsta mīlestība, ņemot vērā laika gājumu un tā patieso traģēdiju. Tieši tāpat kā smiltis, kas jau nākamajā mirklī birst caur mākslinieces rokām, lai krātos jaunā ainavā. Tāpēc šis ir modernākais veids, ar kura palīdzību pastāstīt Titānika stāstu, kas parāda cik svarīgi un nopietni vajag skatīties uz tagadni.