Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Rīgā uzstāsies drum & bass didžejs 'London Elektricity'

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Rīgā uzstāsies drum & bass didžejs 'London Elektricity'

22. februārī pazīstamā pasaules drum & bass leibla Hospital records dibinātājs, kulta dīdžejs Tonijs Kolmans jeb London Elektricity uzstāsies ar ekskluzīvu 5 stundu setu Godvil koncerthallē, informē portāls balticevents.info.

London Elektricity jau darbojas savā žanrā vairāk nekā 20 gadus. Tonijs sācis ar savu pirmo džeza grupu, kopā ar kuru bija brītu pop čartos un jau pēc tam saka darboties ar disko un hauss mūzikas stīliem zem vārda Future Homosapiens.

Pēc neilga laika liktenis uzdāvināja viņam jauno ampluā - drum’n’bass. Tonijs no pašas nulles kopā ar savu komandu ir dibinājis un izaudzējis populāro mūzikas leiblu Hospital Records. Izlaida trīs veiksmīgus albūmus un ir pacēlis tādus māksliniekus, kā Nu:Tone, Danny Byrd, Cyantific, Logistics un High Contrast. London Elektricity 20 gadu laikā ar saviem darbiem ir paspējis koncertēt apkārt visai pasaulei.
 

Kopā ar galveno hedlaineri uz skatuves kāps Dynamite MC, bet startu pasākumam dos mūsu vietējā leģenda, cilvēks, par kuru var teikt: „Viņš bija ne tikai Latvijas, bet visa PSRS pirmais dīdžejs”, - Jānis Krauklis.

Vakara izskaņā uzstāsies DJ Exact – viņa aktīvā ir labākā drum & bass dīdžeja grāds 2011.gadā (pēc Dj Top versijas) un milzīgs paveikto pasākumu un uzstāšanās skaits. Biļetes uz koncertu ir iespēja iegādāties visās Biļešu Serviss kasēs.
 
Atmaksa London Elektricity - History of Hospital AtmaksaAtmaksaLondon Elektricity - History of Hospital - Concert Hall Godvil, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!