Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Rīgā pirmo reizi uzstāsies reperi 'HammAli & Navai'

15. septembrī Rīgā uz "First МИР" naktskluba skatuves uzstāsies jauns reperu duets “HammAli & Navai”, informē portals balticevents.info. Aleksandrs Aļijevs un Navaji Bakirovs – jaunie krievijas izpilditāji, kas strādā vairākos žanros un stīlos. Mūzika ir saistīta ar hiphopu, ar popu, kā arī ar house un deep mūzikas elementiem.

Par pirmo jauno mākslinieki veiksmīgu darbu var saukt dziesmu «Ti moja himija» («Ты моя химия»), kas uzreiz trapija Krievijas čartu divdesmitnikā. Nākamais datbs bija kopā ar reperi Bahh Tee «Vmeste Ļetatj» («Вместе летать» ). Pēc ši brīža uz māksliniekiem pievēra uzmanību vairākie muzikālie kompānijas un leibli.    
 

Viena no pēdējiem “HammAli & Navai” darbiem Ir dziesma «Pustite menja na tancpol» («Пустите меня на танцпол»), kas iznāca martā un paspēja savākt vairāk nekā 50 miljonu skatījumu Youtubā.

Rīgā mūziķi uzstāsies ar savu īpašo koncertprogrāmmu, izpildīs savus labākus darbus, kā arī absolūti jaunas dziesmas. Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.