Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Rīgā notiks Kambalas un Riekstiņa revanša cīņa

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Rīgā notiks Kambalas un Riekstiņa revanša cīņa

21. septembrī Arēnā Rīgā norisināsies kārtējais cīņu šovs “101 Fighting Championship”, informē portāls balticevents.info. Pasākuma ietvaros notiks revanša cīņa starp smagsvariem Kasparu Kambalu un Danielu Riekstiņu. Par to liecina publikācija Kaspara instagramā:

https://www.instagram.com/p/B06FwNwp0z2/

Ka jau zināms, 3. maijā Skonto hallē pirmājā “101 Fighting Championship”šova cīņas laikā Riekstiņš tika diskvalificēts un ar to viņš nav apmierināts. Tāpēc pēc neilga laikā Kambalam atnāca revanša uzaicinājums un Kaspars to ir apstiprinājis. 

Atgadināsim, ka Daniels Riekstiņš ir bijušais Latvijas Virslīgas hokejists, kopš 2015. gada piedalās MMA cīņās un piecās no tam dabūja četras uzvaras, bet profesionālajā boksā Skonto hallē ar Kambalu viņam bija debija. 

Bijušais basketbolists Kambala čakli strādā kopā ar savu komandu revanša cīņai. Šogad 23. martā "Arēnā Rīga" nokautēja baltkrievu Aļeksandru Ņahaičuku. Pirms tam viņš četras profesionālā boksa cīņas aizvadīja 2008. gadā Lasvegasā, no kuram gūvis trīs uzvaras un vienu neizšķirtu. 

Plašāka informācija par pasākumu ir apskatāma oficiālā cīņu šova mājaslapā www.pafbetfights.com. Biļetes uz pasākumu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.