Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Pirmās 100 biļetes par īpašu cenu, tikai 15 EUR!

Pēc desmit gadu pārtraukuma 5’NIZZA ir atgriezusies ar savu trešo albumu!

Jaunajā albumā ir 14 dziesmas, no kurām divas - "Ale" un "Daleko", kuras ir no vecajiem laikiem. Abu mākslinieku savienība un neprātība ir radījusi apvienību, kas ļauj sajust sirsnību un vieglumu, kas ir tik svarīgas vērtības mūsdienās.

“Mēs esam saglabājuši to sevis daļu, ko mūsu klausītāji jau ir iemīlējuši, kā arī esam papildinājuši ar jaunām lietām. Mūzikas pasaulē ir daudz jaunu lietu, daudz kas ir mainījies. Šis albums ir sava veida slazds, tāds kā mezgls no iespaidiem un emocionālajiem spriedumiem, no jauna esam definējuši savu viedokli par pasauli un dzīvi kopumā, “ saka Sergejs Babkins.

“Jaunais trešais albums ļaus pieaugušajiem atgriesties bērnu rotaļu laukumā.  Tā ir interesanta sinerģija, ko dāvā šie it kā pilnībā dažādie elementi. Tas pārvēršas kaut kanī citā – jaunā un savādākā,” strāsta Andrejs Zaporošets.

Grupa ieguva popularitāti pēc spontānas uzztāšanās KaZantip festivālā. Pirms oficiālās debija albuma izlaišanas tika nelikumīgi izplatīti; Jau gadiem ilgi šīs dziesmas pastāv neatkarīgi no to radītājiem. Tās dzied ielu mūzikanti, spēlētas uz dažādākajām ģitārām un iekritušas sirdī vairākām paaudzēm.

Puišu sirsnība un savstarpējā sinerģija vienmēr turpinās pārsteigt gan klausītājus, gan pašus puišus.