Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

No 9.-15.martam biļetēm piemērota 20% atlaide!

Gariks Martirosjans vedīs uz Latviju savu otro stand-up šovu. 

2020. gada 16. jūlijā Gariks Martirosjans uzstāsies Dzintaru koncertzālē ar pilnīgi jaunu stand-up šovu. Šī būs jau otrā populārā šovmena humoristiskā programma viņa jaunajā – stand-up komiķa ampluā.

Pēc pirmās solo viesizrāžu tūres, ar dārdošiem panākumiem pagājušajā gadā, slavenais humorists un šovmens Gariks Martirosjans atkal ieradīsies Latvijā ar jaunu programmu. 16. jūlijā Gariks Martirosjans iepriecinās koncertzāles “Dzintari” skatītājus Jūrmalā ar apskaužamu devu lieliska, nobrieduša un intelektuāla humora.

"Pēc 25 gadiem humora nozarē es sapratu, ka kaut kas ir jāmaina, jāvirzās uz priekšu. Nolēmu izvirzīt sev kārtējo humoristisko izaicinājumu un nodarboties ar solo mākslu, kurā varu sevi izpaust atklātības un godīguma aspektā vairāk nekā citos projektos. Gribu, lai skatītāji savās pilsētās iepazītos ar jauno Gariku Martirosjanu,” stāsta mākslinieks. 

“Jaunā” Martirosjana stend-up šovos atspoguļojas visa milzīgā KVN pārstāvja, Comedy Club dibinātāja un rezidenta, “Mūsu Russia” dalībnieka, “Prožektorperishilton” un daudzu citu projektu dalības pieredze. Savā solokoncertā Jūrmalā 16. jūlijā Gariks Martirosjans runās par sevi un dalīsies savās atklātajās domās, godīgos un smieklīgos stāstos, kuros nav ne cenzūras, ne neērtu tēmu, bet skatītāji varēs baudīt dzīvu humoru Garika Martirosjana izpildījumā, apvītu ar viņa intelektuālo šarmu un nobriedušo skatu uz pasauli.