Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Nepalaid garām savu iespēju iegādāties biļetes ar 20% atlaidi!

Vēl tikai pāris dienas (līdz 29.01.) biļetēm zāles sānos piemērota 20% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!

24. februārī, Kino Splendid palace Vera Polozkova.
Jaunās programmas “Augsta izšķirtspēja” pirmizrāde.


Veras Polozkovas vārds jau sen ir zināms visiem, kuri interesējas par krievu dzeju. Pirmais dzejoļu krājums tika izdots, kad viņa bija tikai 15 gadus veca, bet jau toreiz Vera rakstīja darbus, kas skaļi pavēstīja par viņas talantu visai valstij.

Savos radošajos vakaros un koncertos Vera pulcē pilnas zāles, video, kurā viņa emocionāli lasa vienu no saviem populārākajiem dzejoļiem “Atkal ne mēs”, kopumā YouTube vietnē tika noskatīts 1,5 miljonus reižu, bet tekstu “Jādzīvo pie jūras, māt” savos profilos pārpublicēja katrs otrais. Tāpēc droši var teikt, ka Veras Polozkovas darbi jau ir kļuvuši par mūsdienu klasiku. Viņas darbi ir dziļi, filozofiski un patiesi, tāpat kā viņa pati.

Uz Splendid palace skatuves 24. februārī Vera ar savu komandu piedāvās jaunu programmu. Klausītājiem tiks lasīti jauni indiešu un venēciešu teksti, dzejoļi bērniem no nesen prezentētās grāmatiņas “Atbildīgais bērns” un viss pārējais, kas ticis sarakstīts pēdējā gada laikā.