logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

London Grammar, Mew, Jose Gonzales un daudzi citi jaunajā SWEET SPOT mūzikas festivālā

Jaunais "Sweet Spot" festivāls norisināsies Tallinas "Radošā katla" parkā (Kultuuri - katla park) 27. un 28. jūlijā un piedāvās iespēju izbaudīt divu dienu piedzīvojumu, piepildītu ar kvalitatīvu mūziku un labāko pilsētas festivāla pieredzi. Pirmie festivāla izziņotie mākslinieki ir London Grammar, Mew, Jose Gonzales, Trad.Attack un daudzi citi, kuri kāps uz festivāla piecām skatuvēm. Biļetes būs pieejamas no 4. aprīļa festivāla mājas lapā www.sweetspotfestival.eu un visā "Biļešu Serviss" tīklā.
 
SWEET SPOT festivāls norisināsies pirmo reizi šovasar 27. un 28. jūlijā Tallinas "Radošā katla" parkā (Kultuuri - katla park). Festivāla organizatoru fokuss ir vērsts uz brīnišķīgāko un aizraujošāko mākslinieku iekļaušanu programmā, neskatoties, kuram mūzikas žanram tie pieder, kā arī uz pilsētas festivāla pieredzes baudīšanu - ēdienus un dzērienus nodrošinās tikai labākie pilsētas restorāni un šefpavāri, kā arī vizuālo festivāla pusi radīs īpaši mākslinieki. Festivāls liks aizmirst pilsētas trokšņus un ļaus izbaudīt siltās vasaras naktis fantastiskā atmosfērā.
 
Festivāls piedāvās gan pasaules klases māksliniekus, gan labākos pašmāju māksliniekus. LONDON GRAMMAR ir sapņaini melanholisks Britu elektro-popa trio, kuri savu atzinību ieguva jau ar pirmo albumu "If You Wait" 2013. gadā. Viņu singli "Strong", "Hey Now" un "Wasting My Young Years" ir labi zināmi miljoniem mūzikas mīļotāju visā pasaulē. Nākamais albums "Truth Is A Beautiful Thing" iekaroja Apvienotās Karalistes vislabāk pārdoto albumu TOP-a virsotni un nu "Sweet Spot" mūzikas festivāls šo ilgi gaidīto apvienību atvedīs uz skaisto Tallinu.
 
Dāņu alternatīvā rok-grupa MEW jau kopš 1995. gada ir izdevusi septiņus studijas albumus. Grupas dalībnieki dēvē savu mūzikas stilu kā "Indie stadium" un viņu klausītāji tam piekrīt - viņu mūzika ir episka, bet ne uzpūsts, sapņaini dārdošs pops.
 
Mūzikas autors un izpildītājs no Zviedrijas JOSE GONZALES ir sen iemīļots ne tikai pasaulē, bet arī tepat Latvijā. Viņa brīnišķīgās akustiskās melodijas un skaistais vokāls ir izcili piemērots, lai baudītu festivāla mierīgo atmosfēru. 
 
Trad.Attack! vārds pat neprasa nekādu ievadu un viņu ambiciozais plāns uzstāties visās pasaules valstīs jau drīz liks runāt par viņiem visos nostūros. Trad.Attack dalībnieks Jalmar Vabarna apvienības uzstāšanos festivālā komentē: "Tallina jau sen bija pelnījusi pasaules klases festivālu. Ir lieliski, ka tas beidzot piepildās. Mēs nevaram vien sagaidīt, kad redzēsim, kā tas viss izskatīsies! No savas puses mēs apsolām labi sagatavotu spožāko uzstāšanos kāda bijusi!".
 
Papildu jau minētajiem māksliniekiem, festivāla programmā ir apstiprināts populārais Ukraiņu duets 5'Nizza, Igaunijas pašmāju brīnišķīgie mākslinieki Vaiko Eplik, Leslie Da Bass, Miljardid, Chalice, Reket, Mahavok, kā arī Somijas fantastiskie Onni Boi un Pyhimys. Programma jau drīzumā tiks papildināta.
 
Festivāla biļetes būs pieejamas pārdošanā no 4. aprīļa visā "Biļešu Serviss" tīklā. Tas norisināsies 27. un 28. jūlijā Tallinas "Radošā katla" parkā.

London Grammar – Strong https://www.youtube.com/watch?v=6drfp_3823I
Mew – Special https://www.youtube.com/watch?v=hsA88gSANts
Jose Gonzalez –  Stay Alive https://www.youtube.com/watch?v=NucJk8TxyRg
Trad.Attack – Kabala (live) https://www.youtube.com/watch?v=6ZqAq5xjcQI