Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

'Kiss of the Dools' un 'Red Partizan' iesildīs U.D.O.


Kļuvis zināms, ka 22.martā pirms Udo Dirkšneidera grupas U.D.O. klubā “Melnā Piektdiena” uzstāsies pašmāju apvienība “Kiss of the Dools” (KotD) un serbu formācija “Red Partizan”.

Zīmīgi, ka KotD tika uzaicināti pievienoties U.D.O. albuma “Steelfactory” atbalsta tūrei un bez Rīgas uzstāsies vēl 11 vietās no Helsinkiem Somijā līdz Parmai Itālijā.

“Kiss of the Dools”
Latvijas glemroka grupa “Kiss of the Dools” (KotD) izveidota 2009.gadā un kopumā izdevusi 3 albumus: “Metal Kiss”, “I Wanna Be” un “Kiss Of The Dolls & Friends“ (ierakstīja, miksēja un māsterēja leģendāro “Children Of Bodom” producents Ansi Kippo), kā arī īpašu balāžu albumu “Mans draugs”. Patlaban noritot darbs pie 4.albuma.

Savā daiļradē formācija viegli pārlec no smagā roku uz blūza balādēm un no glemroka uz rokenrolu.

Jāatzīst, ka šī nav pirmā reize, kad U.D.O. aicina KotD pievienoties viņu tūrei. 2015.gadā tas jau notika Krievijā, taču tad KotD nebija iespējas uzstāties kopā ar Udo Dirkšneidera grupu dzimtajā Latvijā.
KotD līderis Šekspīrs: “Kad mēs visi vēl augām, mums Udo bija viens no paraugiem smagajā mūzikā: gan kā “Accept” dziedātājs, gan vēlāk kā savas paša grupas «U.D.O.» līderis!”

“Red Partizan”
Serbu formācija “Red Partizan” ir jaunākais Manuela Mijalkovska (Manuel Mijalkovski) projekts. 2004.gadā viņš izveidoja melodiskā roka grupu “The Boyscout”, ar kuru iznākuši 3 albumi: “Blood Red Rose”, “My Route 66” un “We Were Kings”. Pēc pārciestām veselības problēmām, kuru laikā šķīrās viņa un daļas tā saukto draugu ceļi, Manuels nolemj, ka “The Boyscout” stils ir pārlieku mierīgs, lai izteiktu sakrājušos sāpi, tāpēc top “Red Partizan”.
“Lai arī apbēdināts, sadusmots un pat sagrauts, esmu pietiekami stiprs izdzīvotājs,” komentē Manuels, “tāpēc visu savu sāpi un dusmas izliku dziesmās, kuru uzdevums ir sniegt cerību grūtā brīdī”.

Atgādinām, ka U.D.O. koncerts notiks jaunākā albuma “Steelfactory” atbalsta tūres ietvaros un pasākumā dzirdēsim gan jaunās dziesmas, gan šīs formācijas izcilākos hitus: One Heart One Soul, Animal House, Man and Machine, 24/7, Independence Day, They Want War, In the Darkness, I Give as Good as I Get, Metal Machine, Thunderball u.c.

Turpinās biļešu pārdošana “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv.

Vairāk info:
https://www.facebook.com/pg/ltipsagency/events/?ref=page_internal