logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Jevgēņija Ļisicina

30. aprīlī Rīgas Sv. Jāņa baznīcā uzstāsies Jevgēņija Ļisicina. Sniegusi vairāk nekā 1000 koncertu bijušās PSRS pilsētās, kā arī Eiropas valstīs – Vācijā, Itālijā, Beļģijā, Francijā. Daudzkārt ar panākumiem piedalījusies starptautiskos festivālos. 

J.Ļisicinas repertuārs ir ļoti plašs. Tajā ir visi J.S.Baha skaņdarbi, kā arī daudzi M.Rēgera, S.Franka, F.Mendelsona-Bartoldi, F.Lista, O.Mesiāna, L.Vjerna un citu komponistu klasiķu un mūsdienu autoru darbi. Taču viņa joprojām  papildina savu repertuāru.

Ērģelnieki, kā zināms, bieži vien ir improvizētāji un komponisti. Jevgeņija gan neraksta mūziku, taču veido lieliskus orķestra darbu pārlikumus ērģelēm. “Ērģelēm nav mazāk iespēju  kā orķestrim”, - viņa uzskata, - “un pazīstama orķestra mūzika ērģeļu skanējumā iegūst jaunas krāsas, nemaz nerunājot par to, cik lielu gandarījumu tas dod man pašai”. Starp citu, Antonio Vivaldi “Gadalaikiem” mākslinieces aranžējumā viņas viesturnejas laika Itālijā bija sensacionāli panākumi. Viņa veikusi arī A.Vivaldi “Gloria”, M.Musorgska “Izstādes gleznu”, J.S.Baha, L.van Bēthovena, A.Šnitkes un citu komponistu skaņdarbu transkripcijas ērģelēm.