Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Jeļenas Vaengas koncerts Rīgā!

Šodien nav nepieciešams iepazīstināt ar Jeļenu Vaengu. Viņai nepatīk skaļi epiteti, kurus viņai piedēvē mūzikas kritiķi un žurnālisti: Māksliniece, Dzejniece, Šansona karaliene utt. Viņa sevi dēvē kautrīgi – muzikante. Viņas dziesmas ir vaļsirdīgas un emocionālas. Daudzu gadu gaitā Jeļena joprojām paliek par iemīļotāko dziedātāju miljoniem cilvēku, pateicoties patiesai mīlestībai pret Mākslu savienojumā ar Talantu un neticamu Strādīgumu. Viņas panākumu noslēpums ir acīmredzams, tas ir virspusē. Viņas trumpis – Vienkāršība un Sirsnība!

Mums ļoti bieži gribas ieskatīties kāda iekšējā pasaulē, un, ja tā ir īpaši bagāta, kāda tā ir Jeļenai Vaengai, tad šis ceļojums var kļūt divkārt vilinošāks. Vienā rindiņā „aizsniedz ar roku – tava…” var aprakstīt, cik ļoti viņa ir tuva, patiesa un izprotama katram.
„Šopēns”, „Meitene”, „Karaliene”, „Ņeva”, „Lidosta”… Šīs un daudzas citas dziesmas atrada savu ceļu uz skatītāju sirdīm, jo katrs tajās var redzēt savu vēsturi.

Uzkāpjot uz skatuves, Jeļena nevis vienkārši izpilda savus darbus, bet aicina klausītāju uz savu grēksūdzi. Katrs viņas koncerts – tas ir monologs ar skatītāju – idejas par mūžīgo un īpaši nozīmīgo šodien. Viņa vienmēr ir neparedzama, katra parādīšanās uz skatuves – tā ir jauna izrāde ar īpašu dramaturģiju un attieksmi pret zāli. Tas ir „Jeļenas Vaengas teātris”…

Jeļena Vaenga: „Ierodoties uz manu koncertu, pirmais, ko Jūs padomāsiet, vai Jūs esat ieradušies uz Vaengu? Es rakstu un izpildu pilnīgi dažādu mūziku, diametrāli pretējas dziesmas. Un vienmēr saku: Lai par mani kaut ko saprastu, vienkārši ir jāaiziet uz manu koncertu”.