Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot
Jau rīt islandiešu elektroniskās mūzikas grupa GusGus koncertzālē Palladium

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Jau rīt islandiešu elektroniskās mūzikas grupa GusGus koncertzālē Palladium

Rīt, 13.oktobrī, koncertzālē “Palladium” uzstāsies latviešu klausītāju vidū iemīļotā islandiešu inteliģentās elektroniskās mūzikas apvienība GusGus. Rīgā grupa uzstāsies sava jaunākā albuma “Lies Are Flexible” tūres ietvaros. Pirms GusGus fanus iesildīs Latvijā populārais producents un dīdžejs Dj Rudd ar īpaši šim vakaram sagatavotu Dj setu. 

GusGus 10.studijas albums “Lies Are More Flexible“ klajā nāca šī gada 23.februārī. Tajā apkopotas 8 introspektīvas, eiforiskas un progesīvās deju mūzikas stilā ieturētas kompozīcijas, kas liecina par apvienības nepārtraukto attīstību, taču vienlaikus ļauj nekļūdīgi atpazīt grupas rokrakstu. Interesanti, ka puse kompozīciju ir instrumentālas. 

Taču kā nesenā intervijā laikrakstam “Diena” apstiprināja grupas vokālists Daniels Haraldsons: “Koncertā nespēlēsim tikai savu jauno albumu, bet miksu no visiem saviem albumiem – tas būs elektroniskās mūzikas ceļojums divu stundu garumā.”

Dj Rudd īstajā vārdā Rūdolfs Budze, plašākai sabiedrībai pazīstams kā grupas Bandmaster dibinātājs un grupas Astro’n’out menedžeris un producents. Tācu savu dīdžeja karjeru Rūdolfs uzsāka 2001.gadā Rīgas populārākajos klubos līdz 2005.gadā uzsāka sadarbību ar grupu Astro’n’out. Kopš tā laika Dj Rudd ir sadarbojies ar tādiem Latvijā pazīstamiem mūziķiem kā Gustavo, nu jau pazīstamu kā Arstarulsmirus, Aiju Andrejevu, populāro latviešu hiphopa mākslinieci Viņu, grupu Limonāde un citiem. 

Vakara laika plāns:
19.00 Ieeja pasākumā
19.30 Dj Rudd
21.00 GusGus

Biļetes vēl pieejamas visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv.