logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
Lasīt vairāk

Somu superzvaigzne Käärijä nākamruden uzstāsies Rīgā

Somu superzvaigzne Käärijä nākamruden uzstāsies Rīgā  28.oktobrī somu reperis, dziedātājs un komponists Käärijä savas līdz šim vērienīgākās turnejas “Eurodisko tour” ietvaros uzstāsies Rīgas koncertzālē Palladium. 2023.gada Eurovīzijas skatītāju balsojuma favorīta hits Cha Cha Cha uztraucās ne tikai dzimtās Somijas, bet arī Zviedrijas, Latvijas un Lietuvas topu pašā augšgalā un kopumā 13 valstīs ierindojās vismaz pirmajā desmitniekā. 

“Summer Sound 2026” izsludina festivāla pirmos māksliniekus:

“Summer Sound 2026” izsludina festivāla pirmos māksliniekus: Alan Walker, Gogol Bordello, Bermudu Divstūris, Singapūras Satīns No 31. jūlija līdz 1. augustam Liepājas pludmalē atgriezīsies Baltijas lielākais mūzikas festivāls “Summer Sound 2026”, kas pulcēs spilgtus māksliniekus no Latvijas un ārvalstīm. Uz galvenās skatuves kāps viens no pasaulē populārākajiem elektroniskās mūzikas producentiem un dīdžejiem Alan Walker no Norvēģijas, kā arī enerģiskā gipsy punk grupa “Gogol Bordello” no ASV. Festivāla programmā ir arī pašmāju publikas favorīti – “Bermudu Divstūris”, “Singapūras Satīns” un hiphopa mākslinieks ansis, kā arī daudzi citi.

Maksims Galkins aicina uz Jubilejas koncertu!

Maksims Galkins aicina uz Jubilejas koncertu! Viņam ir tikai 50, bet šķiet, ka viņš ir ar mums visu mūžu! Kopš pirmās parādīšanās uz skatuves Maksims ir kļuvis par sava laika kamertoni: asu, precīzu, bet vienmēr cerību dodošu uz labāku nākotni.   Jubilejas programmā skatītājus gaida labākie no iemīļotajiem numuriem un, protams, jauni joki, kurus jūs noteikti atstāstīsiet tiem, kuri nebūs atnākuši uz Maksima Galkina koncertu. Humors bez filtriem, ironija bez robežām un šī vienreizējā viegluma sajūta, kas vieno paaudzes. Šis koncerts neapšaubāmi būs īpašs, bet vakars – svinīgs, sirsnīgs un košs! Dāvana jubilāram — nemainīgi pilnas zāles. Nav noslēpums, ka jau vairākus gadus biļetes uz Maksima Galkina koncertiem Latvijā tiek izpirktas ilgi pirms uzstāšanās datuma. ​​​​​​​ Taču galvenā dāvana — jūsu priecīgās sejas zālē. Par smiekliem parūpēsies pats Maksims.

Neaizmirstams vakars kopā ar Valēriju Meladzi - mākslinieku, kura dziesmas kļuvušas par skaņu celiņu veselām paaudzēm.

Mātes dienā, 2026. gada 10. maijā, Xiaomi Arēnā notiks koncerts, kas neapšaubāmi iepriecinās un iedvesmos tūkstošiem sieviešu! Tas būs neaizmirstams vakars kopā ar Valēriju Meladzi - mākslinieku, kura dziesmas kļuvušas par skaņu celiņu veselām paaudzēm. Ņemot vērā iepriekšējo koncertu pieredzi, iesakām neatlikt biļešu iegādi, jo tās parasti tiek izpārdotas ilgi pirms pasākuma datuma.

“Very Cool People” ar singlu “Dimd Rīga” piesaka Lielāko Mazkoncertu

Grupas “Very Cool People” radošā duna nerimst. Līdz ar zelta rudeni tiek laists klajā singls un arī videoklips “Dimd Rīga”, kas ir vēstneši pavasara sagaidīšanai nākamā gada 27. martā koncertzālē “Palladium”. Tad Rīgu satricinās “Very Cool People” Lielākais Mazkoncerts, kura devīze ir “Labākais no labākā kopā ar draugiem un vislabākajiem klausītājiem pasaulē”.

Pitbull – nākamās vasaras lielais koncerts Rīgā

Pasaules popmūzikas superzvaigzne Pitbull pēc neticami pārbagātas enerģijas strāvotiem un pilnībā izpārdotiem koncertiem šovasar Eiropā nākamgad dosies jaunā turnejā, kuras laikā pagodinās ar savu viesošanos Rīgā. Piedzīvo karstāko ballīti 2026. gada 29. jūlijā Mežaparka Lielajā estrādē Rīgā. Koncerta īpašais viesis Lil Jon. Biļetes tirdzniecībā no 24. oktobra plkst. 12.00 “Biļešu Serviss” tīklā.

Daddy Was A Milkman atgriežas Rīgā

Aizvien viens no saistošākajiem māksliniekiem Baltijas mūzikas scēnā – Daddy Was A Milkman – 6. decembrī uzstāsies koncertzālē Palladium Rı̄ga. Pēc virknes izpārdotu koncertu Latvijas pilsētās Daddy Was A Milkman apliecina savu unikālo spēju apvienot stilistiski izsmalcinātu mūziku ar dziļi personı̄giem tekstiem, piesaistot arvien jaunus klausītājus. Viņa dziesmas, kuras raksturo smalki niansētas melodijas un emocionāls izpildījums, turpina skanēt fanu sirdı̄s.

Valdzinošā enģeļa balss Tori Amos uzstāsies Rīgā

Jau pavasarī leģendārā amerikāņu dziesminiece, pianiste un viena no spilgtākajām alternatīvās mūzikas personībām – Tori Amos ar jauna albuma “In Times of Dragons” koncertprogrammu dosies plašā Eiropas tūrē. 2026. gada 28. maijā uzstāsies Xiaomi arēnas amfiteātrī Rīgā.

Psihodēliskā rokgrupa Unknown Mortal Orchestra uzstāsies Rīgā

Latvijā labi zināmo dziesmu “So Good at Being in Trouble”, “Hunnybee” un “Multi-love” autori – jaunzēlandiešu psihodēliķi un maigo melodiju radītāji Unknown Mortal Orchestra dodas jaunā tūrē. Mākslinieciski ritmiskās ģitāras, lo-fi estētiku un žanram raksturīgo sapņainību piedzīvo 2026. gada 11.martā Unknown Mortal Orchestra koncertā Palladium Rīga.

TikTok sensācija Kim Dracula uzstāsies Rīgā

Kim Dracula – vieni no aizvadīto gadu intriģējošākajiem mūziķiem, kuriem raksturīga spēja brīvi miksēt visdažādākajos no mūzikas žanriem 2026. gada 9. februārī uzstāsies Palladium Rīga koncertzālē.

Britu hiphopa avangardists Lancey Foux uzstāsies Rīgā

Dēvēts par Lielbritānijas jaunā repa viļņa celmlauzi, Lancey Foux spēlējis nozīmīgu lomu žanra pārdefinēšanā – nu jau alternatīvā skanējumā. Autentiska aura, eksplozīva enerģija un iespējams trakākā ballīte Latvijā – nākamgad  10. februārī britu mūzikas un stila ikona Lancey Foux uzstāsies koncertzālē Palladium Rīga. 

Ziemassvētku koncerts “Golden Voices of Gospel”

Unikālais kolektīvs “Golden Voices of Gospel”, kura uzstāšanās ir iekarojusi skatītāju sirdis visā pasaulē, dodas uz Latviju! Šīs balsis ir skanējušas uz prestižākajām skatuvēm kopā ar pasaules zvaigznēm — Michael Jackson, Mariah Carey, Bonnie Tyler, Mireille Mathieu, Helene Fischer, André Rieu un David Hasselhoff.

Rīgā uzstāsies britu komiķis Mo Gilligan

Trīsreizējs BAFTA televīzijas balvas saņēmējs, “smieklīgākais cilvēks Lielbritānijā” - tā viņu dēvē The Times, Netflix šova zvaigzne - Mo Gilligan nākamajā gadā uzstāsies Rīgā, ar jaunu humora izrādi “The Mo You Know”. Izrāde 2026. gada 14. novembrī notiks koncertzālē Palladium Rīga.  

Pasaules vispopulārākais ABBA šovs Arrival From Sweden atgriežas Latvijā

Jaunā gada priekšvakarā ar trīs neaizmirstamiem koncertiem 28., 29. un 30.decembrī Latvijā atgriezīsies pasaulē populārākais leģendārās grupas ABBA šovs Arrival From Sweden – The Music of ABBA, uzstājoties Valmierā, Rīgā un Liepājā. Šis īpašaia vakars vairāku tūkstošu kompānijā, dziedot līdzi iemīļotajām melodijām, radīs svētku noskaņu katram un visiem kopā.

WE LOVE THE 90s atgriežas! Early Bird biļetes pērc līdz 2025. gada 31. decembrim.

Trešais leģendārais 90. gadu pasākums notiks 2026. gada 14. augustā Wondersalā, Rīgā. Pēc gada pauzes atkal satiksimies, lai kopā izbaudītu 90. gadu lielākos hitus, siltu vasaras atmosfēru un īpašu šovu zem klajas debess.

Piletilevi PLG iegādājas Čehijas un Slovākijas tirgus līderi

Biļešu Servisa īpašnieks AS Piletilevi PLG ir spēris nozīmīgu soli, iegādājoties vadošo biļešu tirdzniecības platformu Čehijas Republikā un Slovākijā - Ticketportal. Darījuma rezultātā Piletilevi PLG kopējais biļešu pārdošanas apjoms dubultosies.

Rīgā uzstāsies rokgrupa “Bi-2” ar simfonisko orķestri

20. decembrī uz “Xiaomi” arēnā notiks “Bi-2” lielkoncerts simfoniskā orķestra pavadījumā, informē portāls balticevents.info. Biļetes uz lielkoncertu ir pieejamas www.bilesuserviss.lv un visās “Biļešu Serviss” kasēs.  

Astro'n'out akustiskā koncerttūre 'Mūc'

Grupa Astro’n’out dodas akustiskajā koncerttūrē “Mūc”, ar kuru viesosies sešās Latvijas pilsētās.  Koncerttūri katrā no pilsētām raksturos pieklusinātas gaismas, lakoniskas dekorācijas un visam pamatā – personiskas sarunas.

PLG turpina paplašināšanos Centrāleiropā

Darbojoties zem Biļešu Serviss zīmola Latvijā, PLG turpina paplašināšanos Centrāleiropā.  Sadarbībā ar meitas uzņēmumu no Čehijas GoOut, iegādāts Ticketstream – otrs lielākais biļešu tirdzniecības uzņēmumu Čehijā.

Sākas biļešu tirdzniecība uz Pasaules kausa posmu biatlonā

Nākamgad Igaunijā notiks BMW IBU Pasaules kausa izcīņa biatlonā, kas norisināsies no 2026. gada 12. līdz 15. martam Otepē, Tehvandi sporta centrā. Šī ir otrā reize, kad Pasaules kausa izcīņa biatlonā notiek Otepē un arī Baltijas valstīs.

Intervija ar Luis Fonsi

Luis, kādi ir tavi iespaidi ceļojot pa Eiropu?
LF: Manas dzīves laikā esmu daudz ceļojis pa Eiropu. Esmu vienmēr to ļoti mīlējis. Tagad, pasaules tūres "Mīlestība un deja 2017” ietvaros, man  iespēja iepazīt arvien jaunas valstis, un man par to ir liels prieks.
Ir neaprakstāmi interesanti, iepazīt atšķirīgas kultūras, tikties ar cilvēkiem, izbaudīt  nacionālos ēdienus un izbaudīt dabu.
Liels prieks, ka Latvijā tik daudz cilvēku bauda manu mūziku, lai gan spāņu valoda nav viņu dzimtā. Tas ir patiešām pārsteidzoši!
 
Kura valsts, no tām kurās esat uzstājies, jums patīk visvairāk, protams, ja neskaita jūsu mājas Puertoriko.
LF: Tas ir ļoti grūts jautājums. Es mīlu daudzas valstis, daudzu iemeslu dēļ. Nav iespējams nosaukt tikai vienu. Man ļoti patīk Spānija, Francija, Itālija, Argentīna, Čīle, Meksika, Amerikas Savienotās Valstis.
Kā jau iepriekš minēju, ar šo ceļojumu man ir iespēja apmeklēt jaunas valstis. Varēšu veikt kopsavilkumu koncerttūres beigās. Šī sniegtā iespēja ir labākā koncerttūres sastāvdaļa.
 
Pastāsti mums par milzīgajiem postījumiem Puertoriko pēc viesuļvētras. Kā jūsu fani Eiropā varētu palīdzēt, lai atjaunotu šo skaisto salu?
LF: Pirmkārt, pateicos par lielo atbalstu, ko izjūtam jau patlaban. Šī katastrofa ir ietekmējusi mūs visus. Tā ir milzīga nelaime. Viesuļvētras “Maria” graujošie postījumi, ko var redzēt televīzijā, nav pat tuvu reāli radītajiem zaudējumiem. Cilvēkiem nav elektrības, trūkst pārtikas, ūdens vai zāles. Mana skaistā un dinamiskā sala ir sagrauta. Daudziem cilvēkiem izmisīgi ir nepieciešama palīdzība.
Mans mērķis ir palīdzēt, lai sala atgūtu savu izslavēto skaistumu. Šim mērķim esmu izveidojis ziedojumu lapu - https://www.youcaring.com/luisfonsi, lai piesaistītu un vāktu līdzekļus Puertoriko iedzīvotāju atbalstam, tai skaitā La Perla apgabalam, kur pagājušajā gadā mēs filmējām videoklipu "Despacito".
Tur cilvēki ir zaudējuši pilnīgi visu. Jebkurš ziedojums ir ļoti vērtīgs, pat ja tas ir dolārs, vai divi, tas ir ļoti nozīmīgi.
 
Jūsu hits "Despacito" interneta vietnē “You Tube” ir sasniedzis 4 miljardus skatījumu. Tas ir kļuvis par visvairāk skatītāko video vēsturē. Kā jūs jūtaties, kad dzirdat šos skaitļus?
LF: Es izjūtu lielu pateicību. Viss, kas notika šogad, ir pārsteigums un svētība. Kopš šī ceļojuma sākuma es izbaudu visu, ko "Despacito" ir atnesis man, ne tikai personīgi, bet arī profesionāli.
Ņemot vērā manu 20 gadu ilgo karjeru, esmu laimīgs, ka varu turpināt izplatīt savu mūziku visā pasaulē. Tas ir sapnis, kas ir piepildījies. Es nevarētu lūgt neko vairāk.
 
Vai jūs nebaidāties, ka būs grūti pārsniegt "Despacito" panākumus?  Kādi ir nākotnes plāni 2018.gadam?
LF: "Man nav bažas par “Despacito”, vai uzdevums pārspēt šīs dziesmas panākumus. Šī dziesma, protams, ieies vēsturē kā ļoti īpaša.
Es katru dienu saku paldies Dievam un saviem klausītājiem. Vienīgais, par ko es varu uztraukties, ir tikai turpināt sniegt maniem klausītājiem lielisku mūziku. Es nevaru ieciklēties un veidot savas nākamās dziesmas, domādams, lai tām būtu līdzība ar “Despactio”. Tā tas nestrādā.

Jūs kļuvāt par Puertoriko tūrisma uzņēmuma vēstnieku, kas cenšas popularizēt salu un padarīt to par tūristu iecienītu vietu. Kādi ir jūsu uzdevumi un kādi ir jūsu mērķi, un kāda varētu būt viesuļvētras "Maria" ietekme uz tūrisma iespējām?
LF: Pirms viesuļvētras “Maria”, mūsu mērķis bija parādīt pasaulei, ka ir tāda skaista vieta Puertoriko. Un tagad mūsu uzmanības centrā ir to atjaunot. Šī traģēdija ir saliedējusi cilvēkus. Cilvēki ir kļuvuši draudzīgāki un cenšas viens otru atbalstīt un palīdzēt. Cilvēku dāsnums un viesmīlība, salas skaistums, šie ir tie momenti, kas padara Puertorico par pārsteidzošu vietu. Noturība un mūsu tautas spēks dod pārliecību, ka Puertoriko ātri atgūsies.
 
Jūs esat bijis mūziķis jau vairāk nekā 20 gadus. Kā jūs jūtaties, kļūstot tik slavens un populārs, tik pēkšņi un visa pasaulē, sakarā ar "Despacito" panākumiem? Vai jūs plānojat mainīt savu mūzikas spēli un stilu?
LF: Man ir bijusi tikai viena darba ētika visā manas 20 gadu karjeras laikā. Es smagi strādāju katru dienu, un nekad nebeidzu radīt. Mūzika ir mana aizraušanās un tas, ko es mīlu visvairāk, tāpēc maz kas mainīsies.
Tagad ir mainījies tas, ka esmu ieguvis iespēju izpildīt savu mūziku lielākas auditorijas priekšā, kuru dzimtā valoda ir atšķirīga no manas. Tomēr viņi to izbauda un dejo, it kā viņi saprastu katru vārdu.Tas ir pārsteidzoši. Un es izbaudu un mīlu katru minūti, un tas ir tikai sākums.
Ar nepacietību gaidu, kad varēšu iepazīstināt pasauli ar savu jauno singlu.
 
Tiek prognozēts, ka šogad jūs varētu laimēt vienu vai pat vairākas Latīņu Grammy mūzikas balvas. Ja iegūsiet šīs balvas, vai tas nākotnē ietekmēs veidu kā spēlējat savu mūziku. Vai rakstot jaunās dziesmas mēģināsiet piesaistīt jaunu mērķauditoriju?
LF: Atzinība ir ļoti svarīga, lai turpinātu darboties. Esmu ļoti satraukts un pateicīgs par visām šogad saņemtajām nominācijām. Tas vienmēr ir liels gods. Bet tas nav apstāklis, kas iespaido veidu kā es veidoju savu mūziku.  Kad es rakstu dziesmas, tās nāk no sirds, no manas dzīves pieredzes.
Tas, manuprāt, ir labākais, ko es varu dot savai auditorijai. Šīs lietas nevar tā vienkārši saplānot, tās ir jāizjūt ar sirdi.
 
Kāds ir plānots nākamais singls un video Eiropai? Vai tas jau ir nolemts?
LF: Jā. Dziesma jau ir ierakstīta. Drīz tā tiks prezentēta. Tās būs kopīga sadarbība ar fantastisku mākslinieku. Pagaidām vēl neatklāšu ar kādu. Mēs ar nepacietību to gaidam un esam ļoti satraukti.
 
Kas vēl ir svarīgs ko jūs vēlētos pateikt faniem Eiropā?
LF: Esmu ļoti pateicīgs par viņu atbalstu un ar nepacietību gaidu dienu, kad tiksimies koncertos. Esmu pagodināts par šādu iespēju, un varu apsolīt, ka būs jautri!
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot