Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinamo Rīga mājas spēles novembrī aizvadīs bez skatītāju klātbūtnes

Valstī pieņemtās ārkārtas situācijas dēļ, Dinamo Rīga novembra mājas spēles Arēnā Rīga tiks aizvadītas bez skatītāju līdzdalības.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

Red Bull SoundClash Latvija 2020

Latvijā pirmo reizi norisināsies unikāla koncepta pasākums Red Bull SoundClash – draudzīga sāncensība starp diviem atšķirīgiem žanriem un izpildītājiem. Indīroks pret hiphopu jeb Carnival Youth pret Ozolu!

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine!

Uzzīmē gleznu neizejot no mājām kopā ar Art&Wine, profesionāla mākslinieka pavadībā

Jauna Biļešu Serviss tirdzniecības vieta Rīgā - Dailes teātris!


Jau no 1.februāra Dailes teātrī var iegādāties SIA "BIĻEŠU SERVISS" tirdzniecības tīklā pieejamo pasākumu biļetes un izņemt interneta veikala pirkumus.

Interaktīva un pārsteigumiem pilna orientēšanās spēle 'wandeRiga' / SPĒLE 'GAILILEO'

Interaktīva, izklaidējoša un pārsteigumiem pilna orientēšanās spēle “wandeRiga”
 
15. un 16. augustā 13:00 – 16:00 Vecrīgā un tās apkārtnē
Spēle norisinās Rīgas svētku ietvaros.

 

 
Laikā, kad pandēmijas dēļ atpūtas iespējas joprojām ir gana ierobežotas, Rīgas svētku ietvaros notiks unikāla orientēšanās spēle, kuras dalībniekiem būs iespēja ne vien jautri un saturīgi pavadīt laiku, bet arī  caur dažādiem uzdevumiem pacīnīties par vērtīgām balvām.
 
Tas viss – ar īpašas aplikācijas palīdzību, kas dos iespēju pilsētvides un tūrisma sacensībā piedalīties lielam skaitam cilvēku, vienlaikus ļaujot ievērot, saistībā ar Covid-19, izvirzītos drošības ieteikumus.
 
Urbānās orientēšanās spēles “wandeRiga” idejas autors ir starptautisku pasākumu organizators “Goal Events”.
 
Iespēja izstaigāt pilsētas labākos restorānus

 
“wandeRiga” ietvaros komandām jāveic dažādi uzdevumi un jāpieņem izaicinājumi, izstaigājot un tuvāk iepazīstot Vecrīgu, tās apkārtni un augstvērtīgāko izklaižu piedāvājumu.
 
Sagādājot iespaidiem, skaņām, smaržām un garšām bagātus maršruta pieturas punktus, par sadarbības partneriem piedzīvojumu spēlē piekrituši būt restorāni “Kaļķu vārti”, “Tinto”, “3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt”, “Entresol” un citi.
 
Galvenā balva – līdz 1000 EUR vērtībā

 
Galvenā naudas balva šajā sacensībā ir līdz pat 1000 EUR vērtībā. Spēles dalībniekiem būs iespēja pacīnīties par automašīnas Audi Q3 Sportsback lietošanu nedēļas nogalē un divām apmaksātām naktīm pieczvaigžņu viesnīcā. Balvas tiks izlozēta starp uzvarētāju komandām divās no spēlēm – Rīgas Torņu spēlē un spēlē Gailileo. Labākie tiks noteikti pēc katras dienas spēles noslēgšanās.
 
Papildus galvenajam laimestam ir iekļautas arī vairāk nekā 50 citas balvas. Uz tām pretendēs katras spēles uzvarētāji un balvas būs iespējams iegūt arī no īpašajiem dārgumu lādes punktiem, kas tiks iekļauti spēlē.
 
Būtiski ir tas, ka “wandeRiga” piedzīvojumu spēle ir Covid-19 droša aktivitāte – dalībai galvenokārt ir nepieciešams telefons ar “Google Play” vai “Apple Store” atrodamo bezmaksas aplikāciju “Roadgames”.
 
Lai izvairītos no pārlieku liela spēlētāju skaita vienlaicīgi, cilvēku skaits abos spēles laikos būs limitēts.
 
Informāciju par galveno balvu, spēles balvām un īpašajiem piedāvājumiem var atrast apmeklējot mūsu mājaslapu: www.wanderiga.lv

Vairāk informācijas: https://www.bilesuserviss.lv/lat/search:wanderiga/