logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Vislabākie novēlējumi Igaunijai

Lai šī diena ir prieka un svētku pilna. Novēlam izcilu un pasakainu dzimšanas dienu!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Igaunijā pirmo reizi uzstāsies oriģinālais “Pink Floyd” dalībnieks10.jūnijā Tallinas koncertzālē “Alexela” uzstāsies “Pink Floyd” oriģinālā bundzinieka Nika Meisona projekts “Nick Mason's Saucerful of Secrets”. Šī būs pirmā reize, kad Igaunijā priekšnesumu sniegs kāds no absolūti leģendārās progresīvā roka grupas “Pink Floyd” dalībniekiem. Koncertprogramma sadalīta 2 daļās, un tā aptvers “Pink Floyd” agrīnās daiļrades posmus.

Biļetes www.bilesuserviss.lv tīklā, sākot no pirmdienas, 10.februāra, plkst. 11.00.


“Nick Mason's Saucerful of Secrets” (NMSS) radās 2018.gadā, “Pink Floyd” bundziniekam Nikam Meisonam apvienojoties ar “Blockheads” ģitāristu Lī Harisu. Pieaicinot ģitāristu un dziedātāju Geriju Kempu (“Spandau Ballet”), basistu Gaju Pratu (“Pink Floyd”, Deivids Gilmors) un taustiņinstrumentālistu Domu Bekenu, izveidojusies augsti profesionālu mūziķu grupa. 

Kā uzsver Meisons, viņš nevēlētos, lai ļaudis uztvertu NMSS kā atdarinātājus (tribute). Mērķis ir sniegt klausītājiem iespēju autentiskā veidā izbaudīt agrīno “Pink Floyd” garu, kas aptver laika posmu no 1965. līdz 1972.gadam. Kā zināms, ne grandiozojās “Pink Floyd” uzstāšanās, nedz Rodžera Votersa vai Deivida Gilmora solokoncertos, t.s. Sida Bareta perioda materiāls gandrīz netika atskaņots.

Apmēram divu stundu koncertprogramma sadalīta divās daļās un sevī ietver tādus “Pink Floyd” sacerējumus, kā Astronomy Domine, Atom Heart Mother, Fearless, Green Is the Colour, Set the Controls for the Heart of the Sun, If, Obscured by Clouds, A Saucerful of Secrets, One of These Days, Point Me at the Sky u.c.

“Jā, kopumā kompozīcijas skanēs līdzīgi tam, kā mēs to darījām 1967.gadā. Taču, ja ir piemērota vieta improvizācijai, kāpēc gan mums to nedarīt?” komentē Meisons. Lai nodrošinātu tieši tādu skaņas un vizuālo atmosfēru, kādu vēlas sniegt NMSS mūziķi, līdzīgi kā citviet arī uz Tallinu tiks atvesta visa koncertam nepieciešamā aparatūra.

The Daily Telegraph: “Skaņa bija visaptveroša, elektrizējoša, galvanizējoša, uzbudinoša un joprojām dziļi dīvaina, liekot pirmatnējā roka formātiem liekties dīvainās un vienlaikus brīnišķīgās formās .... Tas bija tik satriecošas intensitātes kopums, ka likās tas izsmej pašu nostalģijas priekšstatu... Ar to bija gana, lai liktu aizdomāties, vai roks kopš sešdesmitajiem gadiem tiešām ir tik ļoti progresējis?”

Niks Meisons ir oriģinālais “Pink Floyd” bundzinieks, kas ne vien piedalījies grupas dibināšanā, bet ir arī visilgāk grupā spēlējušais mūziķis. Viņš ir līdzautors tādām dziesmām, kā Echoes, Time, Careful With That Axe, Eugene un One of These Days.

Vairāk informācijas:
http://www.thesaucerfulofsecrets.com