Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Hurts Baltijā iesildīs lietuvieši Deeper UpperKļuvis zināms, ka pirms abiem Hurts Baltijas koncertiem (9.novembrī Rīgā un 10.novembrī Viļņā) uzstāsies lietuvieši grupa Deeper Upper. Šo apvienību izvēlējās Hurts menedžments, kopā ar Baltijas valstu mūzikas profesionāļiem un bobe.me, atlasot no vairāk nekā 30 iesūtītajiem pieteikumiem.
 
Atgādinām, ka septembra beigās tika izsludināts konkurss par iespēju uzstāties pirms Hurts Baltijas koncertiem. Deeper Upper bija to grupu trijniekā, kas savāca vislielāko atbalstu priekšatlasē, tāpēc nav pārsteigums, ka Hurts menedžments izvēlējās tieši viņus. 
 
Deeper Upper ir puišu kvartets no Viļņas, kas radies 2010.gadā un pamazām iekaro savu vietu Baltijas indī un popmūzikas tirgū. Kā raksturo paši grupas dalībnieki, viņi mēģinot apvienot: “virtuozi sintizētas skaņas, spēcīgus bungu bītus, izsmalcinātus ģitāru efektus un izteiksmīgus dziesmu tekstus, lai stāstītu par modernā cilvēka būtību digitālā ērā”.
 
Līdz šim grupai iznākuši divi EP: “Structures” (2013) un “Ceremony” (2015), un viens pilna apjoma albums “Mirrors” (2016)
2014.gadā viņi uzvarēja starptautiskā mūzikas konkursā “EuroMusic Contest”, balvā saņemot 3 dienu ierakstu sesiju prestižajā “Black Rock” studijā Grieķijā.
 
Karjeras laikā puiši aktīvi koncertējuši dzimtajā Lietuvā, Baltijā un arī citviet Eiropā. Ārpus savas valsts uzstājušies Latvijas pasākumos un klubos, kā arī “Positivus” un “Summer Sound” festivālos, “Tallinn Music Week” konferencē, kā arī “Great Escape” festivālā Lielbritānijā.
2015.gadā Deeper Upper devās līdz tam lielākajā Eiropas turnejā, kas apvienoja 12 koncertus Vācijā, Polijā, Austrijā un Nīderlandē.
 
Jāatgādina, ka pavisam jauns albums ar nosaukumu ‘Desire” nesen klajā nācis arī duetam Hurts. Tajā iekļautas kopumā 13 dziesmas, no kurām par spilgtākajiem hitiem kļuvušas Beautiful Ones, Ready To Go, Hold On To Me.
Rīgas koncertā Hurts kā parasti priecēs skatītājus gan ar jaunākajiem sacerējumiem, gan jau iemīļotajiem trīs iepriekšējo albumu pazīstamākajiem hitiem.
 
“Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv turpinās biļešu pārdošana uz “Hurts” koncertu 9.novembrī Arēnā Rīga.

Sīkāka informācija par Deeper Upper:
 http://www.deeperupper.com

Video:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=52&v=5z801SDh5JI
https://www.youtube.com/watch?time_continue=91&v=MKixB26QIJ4
https://www.youtube.com/watch?time_continue=57&v=6G5s499azV0