Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Biļešu serviss i-veikals turpina strādāt!

Ienāc www.bilesuserviss.lv un atrodi savu izklaidi, vērtīgi pavadītam laikam - jau tagad!

TRIPHOP AIZSĀCĒJS TRICKY ATGRIEZĪSIES RĪGĀ

Bristoles triphopa kustības aizsācējs, nepārspējamais pionieris, prestižās Mercury balvas nominants un viens no inovatīvākajiem izpildītājiem Tricky atgriežas Rīgā sava jaunākā albuma “Fall to Pieces” ietvaros.

Biļešu kasu darba laiku izmaiņas pirmssvētku un svētku laikā

Birojs: 23.12.2020. 09:00-16:30 24.-27.12.2020. Slēgts 30.12.2020. 09:00-16:30 31.12.2020.- 03.01.2021. Slēgts

Dāvanu biļešu izmantošanas laiks ir pagarināts

Visu dāvanu biļešu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā no 2020. gada 13. marta līdz 2021. gada 31. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts līdz 30.06.2021.

ZIVERT Daugavpilī

8.jūlijā Daugavpilī stadionā "Lokomotīve"uzstāsies šī brīža populārākā Krievijas estrādes jaunā izpildītāja ZIVERT! 

BON IVER UZSTĀSIES MEŽAPARKA ZAĻAJĀ TEĀTRĪ

Unikālā muzikālā mākslinieka Džastina Vernona solo projekta “Bon Iver” ilgi gaidītais koncerts, kurš 2. novembrī bija paredzēts Arēnā Rīga, saistībā ar Covid-19 pandēmijas ieviestajiem pulcēšanās ierobežojumiem tiks pārcelts uz nākamā gada vasaru - 2021.

Šodien sākas biļešu pārdošana uz 'Hurts' koncertu

Piektdien, 7.augustā, plkst. 11.00 visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv sāksies biļešu pārdošana uz tik daudzu Latvijas skatītāju iemīļotā britu dueta “Hurts” koncertu. Uzstāšanās notiks 25.martā Arēnā Rīga.

OPETH UZSTĀSIES KONCERTZĀLĒ PALLADIUM

Viena no ietekmīgākajām Ziemeļeiropas progresīvā metāla rokgrupām Opeth nākamā gada 11. martā pirmo reizi koncertēs Latvijā jaunākā albuma “In Cauda Venenum” tūres ietvaros.

Fjodors Dobronravovs izrādē 'Čuģiki'.

21. janvarī Dailes teātrī - tautas mākslinieka Fjodora Dobronravova benefice. Izrādē piedalās aktieri Ivans Dobronravovs, Olga Ļermane, Natālija Rižiha un Aleksandrs Čerņavskis.

“Fjodora Dobronravova producentu centrs” piedāvā komēdiju “Čuģiki” pēc Vasilija Šukšina stāstu motīviem. Deviņi stāsti, deviņas mini izrādes, deviņas pavisam dažādas lomas, ko Fjodors Dobronravovs tēlo vienā izrādē – īsta bauda izcilā mākslinieka pielūdzējiem.

“Savus varoņus Vasilijs Šukšins uzskatīja par dīvainiem, taču sirsnīgiem cilvēkiem. Tādi ir arī mani “Čuģiki”: sapņotāji, kādu vēl joprojām Krievzemē ir papilnam. Visi personāži ir vienkārši krievu cilvēki, kam gadās nokļūt sarežģītās situācijās. Viņi ir īsti, tīri un patiesi. Viņi ir vērīgi un asprātīgi, viņiem nav svešs gods, sirdsapziņa un pienākums, - stāsta Fjodors Dobronravovs. – Nepacietīgi gaidu katru izrādi un jaunu tikšanos ar saviem varoņiem un skatītājiem.”
Kopā ar deviņu galveno lomu izpildītāju, Krievijas Tautas mākslinieku Fjodoru Dobronravovu izrādē tēlo arī citi populāri teātra un kino mākslinieki: Vahtangova teātra vadošā aktrise Olga Ļermane, Antona Čehova teātra aktieris Ivans Dobronravovs, Satīras teātra aktieris Aleksandrs Čerņavskis un teātra “Satirikon” aktrise Natālija Rižiha.
Izrādes režisors inscenētājs ir Aleksandrs Nazarovs, seriāla “Nevajag piedzimt skaistai” galvenais režisors.
Kopā ar režisoru strādāja spēcīga radošā komanda, ko veido producente Jekaterina Saričeva, skatuves mākslinieks Ilarija Ņikoņenko un kostīmu māksliniece Lada Švedova.

JEKATERINA SARIČEVA, izrādes producente: “Aktierim spēle, iemiesošanās jaunā tēlā ir smags darbs, garīgs un fizisks. Izrādē “Čuģiki” Fjodors Dobronravovs to veic meistarīgi, ar visu sirdi un dvēseli. Tas ir meistardarbs - iejusties lomā, bet iejusties deviņās dažādās lomās vienā vakarā – tā jau ir īsta māksla.”

LOMĀS:

FJODORS DOBRONRAVOVS – Krievijas Tautas mākslinieks. 130 lomas kino, vairāk nekā 60 lomas teātrī.

IVANS DOBRONRAVOVS – 2011. gadā absolvējis B.Ščukina vārdā nosaukto Teātra augstskolu. Antona Čehova teātra aktieris. Vairāk nekā 40 lomas kino (tostarp galvenās lomas: “Atgriešanās”, “Pamiers”, “Kadeti”, “Miljonu vērta mīlestība”, “Sviridovi”).

OLGA ĻERMANE - 2011. gadā absolvējusi B.Ščukina vārdā nosaukto Teātra augstskolu. Vahtangova teātra vadošā aktrise. Vairāk nekā 20 lomas kino (“Pjotrs Ļeščenko. Viss, kas bija...”). Prēmija “Kristāla Turandota” par galveno lomu izrādē “Anna Kareņina”.

ALEKSANDRS ČERŅAVSKIS – Satīras teātra aktieris kopš 2006. gada. Vairāk nekā 80 lomas kino (“Likvidācija”, “Izmeklētāja Ņikitina lieta”).

NATAĻJA RIŽIHA - absolvējusi B.Ščukina vārdā nosaukto Teātra augstskolu. Kopš 1998. gada strādā teātrī “Satirikon”. Vairāk nekā 20 lomas filmās un seriālos (“Nevajag piedzimt skaistai”, “Viltvārži”).

REŽISORS:


ALEKSANDRS NAZAROVS – krievu teātra un kino režisors. Kino labi pazīstami ir viņa režisētie darbi “Brīnumu zeme”, “Mājas”, “Māmiņās”, seriāls “Nevajag piedzimt skaistai”. Iestudējis izrādes Maskavas vadošajos teātros, tostarp “Sovremeņņik” un “O.Tabakova teātrī”

Papildu informācija pa tālr.: 22320895 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/SIRANO.LV